Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

mano garbanotus plaukus pagaliau sutramdė kirpėja Rasa iš Bolero salono bigsmile.gif rekomenduoju visoms garbanėms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2006 11 03, 01:02)
Man tai tu pats kažkoks apsipūtęs  blink.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ma @ 2006 11 04, 09:49)
mano garbanotus plaukus pagaliau sutramdė kirpėja Rasa iš Bolero salono  bigsmile.gif rekomenduoju visoms garbanėms  biggrin.gif

kaip tramd4, kiek mok4jot, ir kuo viskas pasibaig4, papasakokit pla2iau.
Papildyta:
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 04, 09:36)
As vakar buvau pas savo sena kirpeja Jurka  bigsmile.gif  ir ka labai gailiosi, kad buvau metus jam neistikima  verysad.gif  blush2.gif  bet dabar vel viksas OK, eisiu tik pas ji  wub.gif

O kas tas Jurka? Kur jis randasi ir kuo ypatingas?
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2006 11 04, 23:01)
O kas tas Jurka? Kur jis randasi ir kuo ypatingas?



Dirba netoli stoties, kainos na ziurint kokio kirpymo nori rolleyes.gif

Pastoviai dalyvauja seminarose ir t....

Su juo bendrauju pastoviai jau gal 5 metus, turim bendru interesu cool.gif
Atsakyti
oh 100 metu jau nerasiau jums. ar labai pasiilgot? siaip liudnas mano gyvenimas nes beveiik visa vilniujau pazistu.jei ko reikia rasykit. galiu jus sutvarkyt.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 11 07, 21:20)
oh 100 metu jau nerasiau jums. ar labai pasiilgot? siaip liudnas mano gyvenimas nes beveiik  visa vilniujau pazistu.jei ko reikia rasykit. galiu jus sutvarkyt.



As tai taves tikrai nepasiilgau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 07, 20:28)
As tai taves tikrai nepasiilgau  schmoll.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 07, 20:28)
As tai taves tikrai nepasiilgau  schmoll.gif

hihihi.gif
Atsakyti
nu ko jus cia tokiosa pikciurnos. del to lietruviu tauta man labai nepatinka, nes visi perdaug uzdari ir suda tik vienas ant kito matot. del to ir plaukai slenka, del to ir senstat anksciau.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 11 07, 23:45)
nu ko jus cia tokiosa pikciurnos. del to lietruviu tauta man labai nepatinka, nes visi perdaug uzdari ir suda tik vienas ant kito matot.  del to ir plaukai slenka, del to ir senstat anksciau.


nu robke tave pesimizmu sunku aplenkt biggrin.gif pats gi ponaiti pastoviai dejuoji..
skelk dabar ar kirpciai madingi ar ne?
Atsakyti
Merginos, aš čia ne į temą - bet gal žinote kur galima KEUNE produkcijos įsigyti? Anksčiau pirkdavau parduotuvėje "Viskas kirpykloms ir grožio salonams" Mindaugo g., bet vakar buvau - parduotuvės ten jau nėr doh.gif Supanikavau doh.gif Atleiskit, kad ne į temą, bet gal žinote
Atsakyti
Gal kas kerpatės salone Neris (Antakalnyje)? Gal galėtumėt rekomenduoti kuri kirpėja gera.
Atsakyti