Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Sveikutes smile.gif papasakosiu apie savo siandienos zygi i "Mandarine" esanti "Salon+" smile.gif Ejau pas kirpeja Orinta,taciau daznu atveju ji patarimo klausdavo ir tardavosi su shalia dirbanciu kirpeju Martynu. tongue.gif Na,apibendrintai-patiko cool.gif Tiesa,nudaze kiek per sviesiai,nei ash norejau,o ir del kirpciuku idomiai isejo...planavom kirpti istrizus,nes pasakiau,kad paprasti man netinka,bet taip isejo,kad dabar sedziu su paprastais blink.gif biggrin.gif Labai patiko plauku atstotomoji procedura su "Jioco" produktais-plaukai dabar toookie svelnus,blizgantys ir minksti,kad norisi liesti ir liesti wub.gif maniskiai buvo kiek pavarge ir aptriushe,bet dabar atrodo daug graziau-vos po vienos proceduros thumbup.gif Kirpykloj prasedejau 4,5 valandas ,bet isejau tikrai pasikeitus,jei buciau tiksliau ir aiskiau pasakius ko noriu,neleidus kirpejai visai pasireiksti,ko gero,dabar buciau ish vis patenkinta,nors ir dabartinis variantas man patinka mirksiukas.gif Martynas ir Orinta buvo ka tik grize ish kazkokiu kursu ,kur buvo pristatytos 2007 m pavasario-vasaros plauku madu tendencijos,tai matesi,kad abu kupini ikvepimo ir ideju ax.gif Shaunu,kad tam klientui,kuris neturi konkreciu minciu ka ir kaip daryti,kirpejai gali patarti ir pasiulyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Imante @ 2006 10 30, 20:17)
Sveikutes smile.gif papasakosiu apie savo siandienos zygi i "Mandarine" esanti "Salon+"  smile.gif  Ejau pas kirpeja Orinta,taciau daznu atveju ji patarimo klausdavo ir tardavosi su shalia dirbanciu kirpeju Martynu. tongue.gif Na,apibendrintai-patiko  cool.gif  Tiesa,nudaze kiek per sviesiai,nei ash norejau,o ir del kirpciuku idomiai isejo...planavom kirpti istrizus,nes pasakiau,kad paprasti man netinka,bet taip isejo,kad dabar sedziu su paprastais  blink.gif  biggrin.gif Labai patiko plauku atstotomoji procedura su "Jioco" produktais-plaukai dabar toookie svelnus,blizgantys ir minksti,kad norisi liesti ir liesti  wub.gif  maniskiai buvo kiek pavarge ir aptriushe,bet dabar atrodo daug graziau-vos po vienos proceduros  thumbup.gif  Kirpykloj prasedejau 4,5 valandas ,bet isejau tikrai pasikeitus,jei buciau tiksliau ir aiskiau pasakius ko noriu,neleidus kirpejai visai pasireiksti,ko gero,dabar buciau ish vis patenkinta,nors ir dabartinis variantas man patinka  mirksiukas.gif  Martynas ir Orinta buvo ka tik grize ish kazkokiu kursu ,kur buvo pristatytos 2007 m pavasario-vasaros plauku madu tendencijos,tai matesi,kad abu kupini ikvepimo ir ideju  ax.gif  Shaunu,kad tam klientui,kuris neturi konkreciu minciu ka ir kaip daryti,kirpejai gali patarti ir pasiulyti  drinks_cheers.gif


O kiek sumokėjai už viską?

Atsakyti
160 lt smile.gif Galima atskirai darytis tik gydima su "Joico"-tada kainuoja 60-80 lt,o dazant "Salon+" ish kart tas gydimas ieina kartu su dazymu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(asara @ 2006 10 18, 16:39)
Uzsirasiau pas Gvida Vis Unitoje 10 30, nes iki lapkricio pabaigos dar labai ilgai....
Papasakosiu ispudzius  4u.gif

Laukiam ispudziu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, labai noreciau uzsirasyti pas Kesta is figaro, gal kas turit apie ji kokiu atsiliepimu?Girdejau, kad jis gerai sutvarko plaukucius, bet noreciau siek tiek daugiau apie ji suzinoti
Atsakyti
tik grizau. sekmadienii vel i seminara. visvien nieks nevertina. ir dar pasakis kaip brangu, za uglom po 7 strigut... vienu zodziu be komentaru. beje as puikia praleidau laika. dabar ziuriu fotkes. kita sav jau turbut dirbsiu. viskas bus gerai. as myliu tai ka darau, o kas kaltas jog eini per miesta ir jis tuscias o tie keli zmones like arba dirba nes neturi ka veikt o ne del tinkslo, o gal geria o gal duriasi...
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 11 02, 21:58)
tik grizau.  sekmadienii vel i seminara.  visvien nieks nevertina. ir dar pasakis kaip brangu, za uglom po 7 strigut... vienu zodziu be komentaru. beje as puikia praleidau laika. dabar ziuriu fotkes. kita sav jau turbut dirbsiu. viskas bus gerai. as myliu tai ka darau, o kas kaltas jog eini per miesta ir jis tuscias o tie keli zmones like arba dirba nes neturi ka veikt o ne del tinkslo, o gal geria o gal duriasi...

Man tai tu pats kažkoks apsipūtęs blink.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 11 02, 22:58)
tik grizau.  sekmadienii vel i seminara.  visvien nieks nevertina. ir dar pasakis kaip brangu, za uglom po 7 strigut... vienu zodziu be komentaru. beje as puikia praleidau laika. dabar ziuriu fotkes. kita sav jau turbut dirbsiu. viskas bus gerai. as myliu tai ka darau, o kas kaltas jog eini per miesta ir jis tuscias o tie keli zmones like arba dirba nes neturi ka veikt o ne del tinkslo, o gal geria o gal duriasi...

Na, tikiuosi, Robertaslt gerai praleido laika, prisiseme puikiu ideju ir dabar jas realizuos. Tik kodel toks nepatenkintas, nesuprantu, geriau papasakokit, kokios ten naujos tendencijos, mados, spalvos, kirpimai. smile.gif
Atsakyti
nu rimtai Robke ar pastebejai kad tu nuolat skundies mirksiukas.gif linksmiau truputi ir paprasciau ziurek i viska
Atsakyti
QUOTE(liepax @ 2006 10 31, 23:03)
Laukiam ispudziu  4u.gif


Nuomone apie Gvida is Vilniaus.
Kirpausi ir daziau plaukus pas Gvida, bet daugiau ten nesikirpsiu.
Griztu pas savo buvusia kirpeja Kaune, kuri ir sukuosena man parinktavo tinkamesne ir kaina du su trupuciu karto mazesne. O kirpejo kedeje dar niekada nebuvo taip ilgai - 3,5 val biggrin.gif

Gvido daryta sukuosena madinga, taciau nei vienas mano pasikeitimo neivertino kaip gerai ar puikiai. Po savo kirpejos paslaugu, visada isgirsdavau komplimentu.
Atsakyti
vienu zodziu labvai pavargau. labai ten geri zmones.. siaip as buvau dazymo seminare tai nelabai ka galiu papasdakot, as dar ir pats tose uzrasose sunkiai gaudausi. tarpkitko rusijoje galimi tik 2 varioantai arba labai gerai apkirpta arba labai baisiai. kasdien buvau visokiose tusuose. pagrindines dazymo tendencijos dar vis tos pacios.(na biski kontrastingesnes spsalvos) n aisku suzinojau kelis idomesnius dalykus. beje ten daug gero alaus.
Atsakyti
As vakar buvau pas savo sena kirpeja Jurka bigsmile.gif ir ka labai gailiosi, kad buvau metus jam neistikima verysad.gif blush2.gif bet dabar vel viksas OK, eisiu tik pas ji wub.gif
Atsakyti