Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Nu vat ir aš galvoju g.gif eit neit... nes kiek iš seniau girdėjau tai sako visas vienodai kerpa.... vienu modeliu.... o taip noris kažko naujo. Aš mat toks žmogus, ateinu į kirpyklą ir leidžiu kirpėjui spręst, o tada jei jau ką per daug sugalvoja, tai paklausia ar gali tęst... Na, o jei ten pas Laimą visas vienodai... ir dar nesisetngia, tai kažkaip nesinori... schmoll.gif

Mėginsiu pas Jurijų patekt. Kaži ar labai sudėtinga užsirašyt pas jį g.gif Na noriu kažko naujo rudeniško, kažko su vėju, saule... doh.gif nu matyt nugrybavau jau biggrin.gif

gerai dar būtų kainas sužinot pas Jurijų, kerpant trumpus plaukus. Na dažymas tai pas jį manau brangus bus... reiks taupyt norint nusidažyt rudeniškai... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Saulyte: 19 spalio 2006 - 14:43
Man atrodo pas juriju kirpimo kaina nepriklauso nuo plauku ilgio, siaip kaina 120lt. Kai rasiausi pas ji, tai labai greitai patekau ir tikrai nereikejo ilgai laukt. Man jo kirpimas labai patiko, matysim kai kita kartas nueisiu, nes dazniausiai kazkodel pirma karta apkerpa graziai o paskui kazkaip nu ne taip g.gif g.gif
Atsakyti
g.gif bet ir kainelės užkeltos.... ot sakau žmonės moka gyvent cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2006 10 19, 15:21)
Nu cia aisku nuo skonio priklauso, bet man atrodo, kad ji tikrai nepadarys tokios modernovos sukuosenos. Koki chemini gal ir gerai sudes. Ir siaip ji man atrodo tokia biskeli pasikelus ta Laima, tai ziausriai nesistengs



"atrodo" ar zinai tiksliai? ka nesistengs?
Papildyta:
QUOTE(*Saulyte @ 2006 10 19, 15:57)
g.gif bet ir kainelės užkeltos....  ot sakau žmonės moka gyvent  cool.gif



nu kaip sakoma, esame verti tiek, kiek patys save vertiname. ar panasiai . nu esme gal supratot.
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2006 10 19, 17:39)
"atrodo" ar zinai tiksliai? ka nesistengs?


Aisku, kad nezinau 100%, todel ir rasau "atrodo". Manes ji niekad nekirpo, teko viena karta matyt, kaip ji dirba, kaip sneka, ka sneka. Tai ir parasiau, kas pasirode, kad dirba na, tarsi, atsainiai, taip perdaug nesistengadama, tarsi ka ji bepadarytu, bus gerai. Nenoriu be reikalo rasyt apie jos darbo kokybe, nes tikrai nemaciau jos darbu, tiktai, kas yra jos puslapy, bet ji man tiesiog kaip zmogus nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(liepax @ 2006 10 19, 13:51)
Man atrodo pas juriju kirpimo kaina nepriklauso nuo plauku ilgio, siaip kaina 120lt. Kai rasiausi pas ji, tai labai greitai patekau ir tikrai nereikejo ilgai laukt. Man jo kirpimas labai patiko, matysim kai kita kartas nueisiu, nes dazniausiai kazkodel pirma karta apkerpa graziai o paskui kazkaip nu ne taip g.gif  g.gif



Pries kiek laiko mazdau reikia pas Juriju uzsirasyt? g.gif 4u.gif
Papildyta:
I LT as griztu spalio pabaigoje ir busiu 10d.,kazi ar as spesiu pas ji papulti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzde: 19 spalio 2006 - 17:35
QUOTE(skruzde @ 2006 10 19, 18:37)
Pries kiek laiko mazdau reikia pas Juriju uzsirasyt? g.gif  4u.gif
Papildyta:
I LT as griztu spalio pabaigoje ir busiu 10d.,kazi ar as spesiu pas ji papulti g.gif


As kaip rasiausi pas ji tai man pasiule jau kita diena, bet cia gal buvo tik toks sutapimas g.gif , nors man patogiau buvo po savaites ir be jokiu problemu patekau pas ji. 4u.gif
Aisku jau gali pasiplanuot diena ir pabandyt pasiskambint, tuomet bus ramiau, nes zinai kaip buna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepax @ 2006 10 20, 07:47)
As kaip rasiausi pas ji tai man pasiule jau kita diena, bet cia gal buvo tik toks sutapimas  g.gif , nors man patogiau buvo po savaites ir be jokiu problemu patekau pas ji. 4u.gif
Aisku jau gali pasiplanuot diena ir pabandyt pasiskambint, tuomet bus ramiau, nes zinai kaip buna mirksiukas.gif



Aciu tau labai uz atsakyma 4u.gif

Tada begu skambinti,ziuresim ka pasiulys ax.gif
Atsakyti

QUOTE(Alissa @ 2006 10 19, 18:00)
Aisku, kad nezinau 100%, todel ir rasau "atrodo". Manes ji niekad nekirpo, teko viena karta matyt, kaip ji dirba, kaip sneka, ka sneka. Tai ir parasiau, kas pasirode, kad dirba na, tarsi, atsainiai, taip perdaug nesistengadama, tarsi ka ji bepadarytu, bus gerai. Nenoriu be reikalo rasyt apie jos darbo kokybe, nes tikrai nemaciau jos darbu, tiktai, kas yra jos puslapy, bet ji man tiesiog kaip zmogus nepatiko.


o aš darbo "kokybę" mačiau..irturiu prisipažinti, kad manęs ji nesužavėjo.......o dar priedo ji tokia stačiokiška, tad bendraujant kyla lengvas šokas, pvz. jos salone rinkaus šampūną plaukams, tai ji užsiėmusi kita kliente parekomendavo kažkokį bile rekomenduot, sakau man jis netinka, tada ji sako savo dukrai, ne man, o dukrai, TAI JI PATI NEŽINO KO NORI.......ech malonu labai:D
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2006 10 18, 16:45)
Pastebėjau, kad visi apsikirpę pas Gvidą pradeda skųstis tuo, kad labai slenka plaukai biggrin.gif O šiaip tai "biskį" išžvaigždėjęs ir kaineles palaipsniui savo nuožiūra kelia..vienąkart sumoki vieną sumą, kitąkart viskas taip pat, bet pinigėlių jau daugiau reik g.gif


Oi, Rasma, Tu cia negasdink. Mano plaukai ir taip silpni, tai kaip cia bus jei slinkti prades g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2006 10 23, 11:22)
o aš darbo "kokybę" mačiau..irturiu prisipažinti, kad manęs ji nesužavėjo.......o dar priedo ji tokia stačiokiška, tad bendraujant kyla lengvas šokas, pvz. jos salone rinkaus šampūną plaukams, tai ji užsiėmusi kita kliente parekomendavo kažkokį bile rekomenduot, sakau man jis netinka, tada ji sako savo dukrai, ne man, o dukrai, TAI JI PATI NEŽINO KO NORI.......ech malonu labai:D

Va butent tokius pasisakymus ir turejau omeny, rasydama "kaip ir ka sneka". Tikrai ir as buvau nemaloniai nustebinta. Ji pati sau gadina reputacija, po tokiu zodziu nesinori sestis i jos kede. nepatinka man tokie nei kirpejai, nei stilistai, nei siaip zmones, kad ir kokie profesionalus jie butu. O jei dar ir ne profesionalai, tai isvis ner kalbos
Atsakyti
As irgi buvau pas Laima ir daugiau turbut ten neisiu. Nepatiko nei aplinka, nei bendravimas, o ir rezultatas toks eilinis buvo. Sumokejau 160 Lt.
Atsakyti