Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(mexica @ 2006 10 03, 17:47)
Na va smile.gif Siandien buvau pas miaskos rekomenduota Egle smile.gif
Labai patiko. puikiai suprato ko daryt negalima, o visa kita palikau fantazijai (nors kiek ten tos fantazijos, kai liepiau nenutrumpint biggrin.gif ) Graziai isplonino galus - gerai dabar krenta, patare ka daryt, kad ilgieji plaukai greitai neskilinetu. Na zodziu kaip uz 30Lt tai gavau full service smile.gif



Aciu uz atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 10 03, 16:47)
Na va smile.gif Siandien buvau pas miaskos rekomenduota Egle smile.gif
Labai patiko. puikiai suprato ko daryt negalima, o visa kita palikau fantazijai (nors kiek ten tos fantazijos, kai liepiau nenutrumpint biggrin.gif ) Graziai isplonino galus - gerai dabar krenta, patare ka daryt, kad ilgieji plaukai greitai neskilinetu. Na zodziu kaip uz 30Lt tai gavau full service smile.gif


Džiaugiuosi, kad patiko! smile.gif O patrumpint plaukučius Eglė mėgsta, jei neperspėji... Kartą užmigau pas ją kėdėje (buvau 1,5 paros nemiegojusi), tai padarė savo tvarką ant mano galvos - pagal mane per trumpai, na bet tiko man, o ir patogu vasarą buvo biggrin.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie Beną, dirba Barboros Radvilaitės gatvėj? Noriu užsirašyt, bet nežinau, ar tikrai gerai
Atsakyti
u turbut sena haira kirpykloje perziurejei... beje as dabar nedirbu galiu apkirpt . kad negalvotumete kad tik visi is hairo ir tv geri.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 10 16, 20:58)
u turbut sena haira kirpykloje perziurejei...  beje as dabar nedirbu galiu apkirpt . kad negalvotumete kad tik visi is hairo ir tv geri.


Merginos, ar aš viena tokia g.gif, ar ir kitos nelabai supratote, ką Robertaslt tuom norėjo pasakyti lotuliukas.gif

Atsakyti
Gal kas buvot tam superiniame VGD style salone?
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 10 17, 10:49)
Merginos, ar aš viena tokia  g.gif, ar ir kitos nelabai supratote, ką Robertaslt tuom norėjo pasakyti  lotuliukas.gif

Nu as irgi bandziau sifruot, tai man isejo, kad tipo tas vyrukas-kirpejas Benas, apie kuri buvo klausta anksciau, buvo pasirodes kazkuriam senesniu "Hair" zurnalu. ir turbut Robertaslt nusprende, kad kazkas ji pamate, ir del to pas ji uzsinorejo. Nu, aisku, mano interpretacija gali skirtis nuo realybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 10 16, 20:58)
u turbut sena haira kirpykloje perziurejei...  beje as dabar nedirbu galiu apkirpt . kad negalvotumete kad tik visi is hairo ir tv geri.


Nieko aš nevarčiau, bet mačiau man labai patinkantį šio kirpėjo darbo rezultą. Jūs taip giriatės, tačiau dažniausiai tokie kaip tik nieko nemoka.
Atsakyti
apie salonu vadyba. praktiskai i visus garsesnius meistrus buvo sukista daug reklamos salono. jus tik paziurekit , visi garsesni meistrai dirbo tose 3 salonose su gera reklama. tuom ir skiriasi geras biznis no prasto biznio kad pastoviai kisami pinigai kad neivyktu stagnacijos ir tustejimo. as nesenei skaiciau straipsni apie si bizni gan idomus, vienu zodziu susikuria salonas, reklama klientura ir tt viskas kuriama. kai viskas yra prasideda puolimas zemyn ir degravimas, tesiasi kazkiek ir pabaiga. Bet tas straipsnis lietuvaj nepritaikytas pas mus nors ir kapeikas uzdirbsim bet visvien laikysim bizni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(4sunny @ 2006 10 17, 18:23)
Nieko aš nevarčiau, bet mačiau man labai patinkantį šio kirpėjo darbo rezultą. Jūs taip giriatės, tačiau dažniausiai tokie kaip tik nieko nemoka.


Pardon madam, ale mes cia iprate vieni i kitus "tu" kreiptis. mirksiukas.gif

Robke, man atrodo tau laikas nest kudasiu is SM, nes jau iki gyvo kaulo daedei. Nesi parodes ne vieno savo "sedevro", apie tave negirdet ne vieno gero zodzio is vienos forumietes (o ju cia per 10000 vien is vilniaus), nenustoji girtis ir mus pilkom pelem vadint ir tesugebi tik skustis, kaip tau cia lietuvoj blogai doh.gif
Sorry, bet nesistebiu, kad klientu neturi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 10 17, 20:20)
Pardon madam, ale mes cia iprate vieni i kitus "tu" kreiptis.  mirksiukas.gif

Robke, man atrodo tau laikas nest kudasiu is SM, nes jau iki gyvo kaulo daedei. Nesi parodes ne vieno savo "sedevro", apie tave negirdet ne vieno gero zodzio is vienos forumietes (o ju cia per 10000 vien is vilniaus), nenustoji girtis ir mus pilkom pelem vadint ir tesugebi tik skustis, kaip tau cia lietuvoj blogai  doh.gif
Sorry, bet nesistebiu, kad klientu neturi  bigsmile.gif

nu ir skelei motin! bigsmile.gif pritariu visais ranku ir koju pirstais! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kazkaip pasigedau nuomones apie Liutaura ir salona zmogus nauja atsidare g.gif
Atsakyti