Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Gal galit parasyti Jurijaus koordinates ir kokios kainos pas ji kirpimo. Noreciau pabandyt pas ji apsikirpt, bet labai bijau eksperimentuot, bijau,kad man netik ar nesugebesiu susitvarkyti.Bet noriu pasikeist.
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 07 04, 13:28)
gal kas zino kiek femina bonoj kainuotu tokiu poilgiu plauku dazymas?visu smile.gif


Apie 170Lt
Atsakyti
QUOTE(liepax @ 2006 07 06, 15:09)
Gal galit parasyti Jurijaus koordinates ir kokios kainos pas ji kirpimo. Noreciau pabandyt pas ji apsikirpt, bet labai bijau eksperimentuot, bijau,kad man netik ar nesugebesiu susitvarkyti.Bet noriu pasikeist.

Na pas Juriju reikėtų būti pasiruošusiai pasikeisti ir paekpermentuoti... Jis mėgsta tokius dalykus, bet dažniausiai tai jam pavyksta puikiai thumbup.gif

Jurijaus darbus galit pamatyti CIA , Na kirpimas ir dažymas (mano plaukučiai iki pečių, gal truputi žemiau) tai kainuoja man apie 220-240 lt. Bet as visą galvą, keliom spalvom, taigi... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2006 07 05, 20:16)
ir aš pas jį  4u.gif  Kirpykla , kur jis dabar dirba, vadinasi TRIXY, bet šiom dienom jis Rusijoje man rodos... Jo tinklapyje pažiūrėk, ten ir kaip nueiti iki TRIXY's parašyta mačiau ir jo tvarkaraštis  bigsmile.gif



grizes ir su pergale. sawnolis.
Atsakyti
Aš kažkada vaikščiojau pas kirpėją Sonatą, ji dirbo Kosmedijoje. Man ji patiko tuo, kad pati siūlo ką galima padaryti su plaukais. Kainos normalios, tik seniai buvau, tai nežinau ar dar ten dirba, bet žadu pas ją grįžti, nes kitom kirpėjom nusivyliau. Ji dirba su Kadus dažais. Pabandykit, gal kam patiks 4u.gif
Atsakyti
O gal kas nors esat buvusios pas Kęstą Rimdžių? Kokie įspūdžiai? Galvoju, gal pas jį reiktų apsikirpti... ax.gif
Atsakyti
As einu treciadieni pas Denisa i Simona, ziuresim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gulcan @ 2006 07 15, 23:46)
O gal kas nors esat buvusios pas Kęstą Rimdžių? Kokie įspūdžiai? Galvoju, gal pas jį reiktų apsikirpti... ax.gif


as buvau ir likau tikrai labai patenkinta,turi skoni vyrukas todel nebaisu leist daryt ka nori smile.gif eik tikrai
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 07 16, 12:51)
as buvau ir likau tikrai labai patenkinta,turi skoni vyrukas todel nebaisu leist daryt ka nori smile.gif eik tikrai




Ačiū labai 4u.gif Jau užsirašiau pas jį rugpjūčio pabaigai, žiūrėsim, kas gausis
Atsakyti
ryt planuoju lekt vilniuj i sita kirpykla, bet pries tai noriu suzinoti jusu nuomone apie ja ax.gif . kokios is tikruju kainos( as noriu tik apkirpti galus ir suformuot is naujo kirpciuku forma), arba, kad kirpeja pati patartu kaip apsikirpti
Atsakyti
norejau paklausti gal kas kirpotes salone savanoriu hyper rimi ir turite kurios nors ten dirbusios kirpejos telefona?Grizusi po atostogu radau ji uzdaryta,dabar neisivaizduoju kaip rasti kirpeja,pas kuria kirpausi verysad.gif o ji man pradejo keisi sukuosena,dabar vaikstau visa apaugusi,neziau ka daryti blush2.gif .o gal kas turite kirpejos Sigitos telefona?buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(mila @ 2006 07 17, 15:24)
norejau paklausti gal kas kirpotes salone savanoriu hyper rimi ir turite kurios nors ten dirbusios kirpejos telefona?Grizusi po atostogu radau ji uzdaryta,dabar neisivaizduoju kaip rasti kirpeja,pas kuria kirpausi verysad.gif o ji man pradejo keisi sukuosena,dabar vaikstau visa apaugusi,neziau ka daryti blush2.gif .o gal kas turite kirpejos Sigitos telefona?buciau labai dekinga.


Pabandyk paieškoti čia, nes kiek žinau yra keli filialai jų NORIMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lėlytė: 17 liepos 2006 - 17:25