Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

pas mane pigu smile.gif +- 80 lt auisku priklauso nuo plauku ilgio cia jei kazkur lyg peciu ir nemazai ju.
Atsakyti
as kerpuosi simonoj pasiluo 4u.gif se pas Pauliu dazniausiai tai nesu nusivylus ne karto
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 10 01, 22:03)
pas mane pigu smile.gif  +- 80 lt  auisku priklauso nuo plauku ilgio cia jei kazkur lyg peciu ir nemazai ju.


O tai kokiais dazais dazot? ir kur veiksmas vyksta, taip ir nesupratau
Atsakyti
dabar dazau su lendanu, veiksmas karoliniskese. jei idomu rasyk i privata
Papildyta:
dabar dazau su lendanu, veiksmas karoliniskese. jei idomu rasyk i privata
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 10 01, 22:03)
pas mane pigu smile.gif  +- 80 lt  auisku priklauso nuo plauku ilgio cia jei kazkur lyg peciu ir nemazai ju.

kadangi pilna AZ, rasau cia mirksiukas.gif
sveikas, mane domina tik plauku galiuku pakirpimas, nes mano trumpi - iki peciu-ir as juos auginu (jau keli men), buvau ivairiaspalve lotuliukas.gif dabar dazau su chna, nes noriu atgaivinti ir sustiprinti plauka. Siuo metu ieskau, kas galetu nudazyti mano naturalia pilka spalva (naturalia) su sviesiom sruogelem (smulkiom). Todel ir kreipiuosi i tave 4u.gif
Atsakyti
scna sviesinama su zaliu atspalviu, bet kai dabar visokiuos pigmentines chna tai balinasi normaliai. manau joig reiketu siektiek patamsinti sruogas ior kaikurias sviesinti. nes kreminiai dazai nekaip sviesins chna teks tamsint. ir kaika su miltais. siaip plaukas juk negyvas ka ten jau beatstatysi, aisku gersnes priemones duoda savo kol jas naudoji.
Atsakyti
nu, elincia, kaip zinai ir as kirpausi Simonoj, tik jau pabodo ju stilius, tad noriu susirast "savo" kirpeja , ajsiu dabar per visus salonus iseiles, kol nesurasiu smile.gif
Papildyta:
Robertai, o kur tu dirbi?cia jauciu kurnors parasyta, bet tyngiu viska skaityt smile.gif
Atsakyti
dirbu koralose, jei ka rasyk i privata. dirbu porinem. rytoj varau i seminara, na turbut nekoks nes kosmetikos pristatymas. paskui del darbo, po to i buvusia darboviete sveikint ex-bendradarbe su buvusiu gimtadieniu. rodos nieko neveiki zmogus o tiek dauyg turi nuveikt. ka turesiu 2 darba tai isvis nebus laiko apie nieka galvot, tik darbas ir darbas kasdien.
Atsakyti
MIARGOS
PRISIPAŽINKIT, KAS ĖJOT PAS ROBKĘ help.gif help.gif help.gif

O TAI MANO KIRPĖJAS UŽSIATOSTOGAVO
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 10 03, 09:19)
MIARGOS
PRISIPAŽINKIT, KAS ĖJOT PAS ROBKĘ help.gif  help.gif  help.gif

O TAI MANO KIRPĖJAS UŽSIATOSTOGAVO



Ar TU cia rimtai? g.gif

As pas ji neeiciau net jei jis man sumoketu schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 10 03, 14:47)
Ar TU cia rimtai?  g.gif 

As pas ji neeiciau net jei jis man sumoketu  schmoll.gif  lotuliukas.gif



nu avdrug bigsmile.gif
Atsakyti
Na va smile.gif Siandien buvau pas miaskos rekomenduota Egle smile.gif
Labai patiko. puikiai suprato ko daryt negalima, o visa kita palikau fantazijai (nors kiek ten tos fantazijos, kai liepiau nenutrumpint biggrin.gif ) Graziai isplonino galus - gerai dabar krenta, patare ka daryt, kad ilgieji plaukai greitai neskilinetu. Na zodziu kaip uz 30Lt tai gavau full service smile.gif
Atsakyti