Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Miaška @ 2006 09 28, 17:27)
Yra yra ir Vilniuje! biggrin.gif  Aš kerpuosi už ~25 Lt pas tą pačią kirpėją jau keli metai, rekomendavau draugėms, kolegėms - beveik visoms patiko. Kerpa jinai ir mano dukras, iš kurių viena labai mėgsta eksperimentuoti - viskas gaunasi tikrai gražiai. Adresas Kalvarijų g. 77, tel. 2751804, kirpėja Eglė.


Dekui dekui 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 09 28, 18:40)
Dekui dekui  4u.gif  thumbup.gif



Lauksiu atsiliepimus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
na tai kur visos eisit kirptis? i zigfridos salona? ar pas dainininke? beje kur tas kalvariju g salonas randas prie ko?
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 28, 21:00)
na tai kur visos eisit kirptis?  i zigfridos salona? ar pas dainininke?  beje kur tas kalvariju g salonas randas prie ko?


Adresą parašiau - Kalvarijų 77 smile.gif
Naujas pastatas, netoli Maximos, prie Žalgirio/Kalvarijų sankryžos.
Atsakyti
gaila jei naujam pastate kur pusrusis tai nezinau kas ten dirba sad.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 29, 17:42)
gaila jei naujam pastate kur pusrusis tai nezinau kas ten dirba sad.gif


Aha, tenai. Tiesa, didelė dalis kirpėjų ten perbėgo iš Albertinos salono visai šalia. Na ir mes iš paskos paskui juos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 09 29, 21:32)
Aha, tenai. Tiesa, didelė dalis kirpėjų ten perbėgo iš Albertinos salono visai šalia. Na ir mes iš paskos paskui juos smile.gif


Miaska, o su kokiom priemonem ten dirbama? Noreciau biskeli niprastai nusidazyt plaukus, bet noriu goldwell. ar ten yra pas jus geru dazytoju? smile.gif
Atsakyti
O as praeita savaite kirpausi Figaro Savanoriu pr. rolleyes.gif Nukirpo galus ir iskarpe uz 40 lt ax.gif Ne taip, kaip Simona Lux uz ta pati paprase nuo 80 - 120 lt blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2006 09 29, 21:42)
Miaska, o su kokiom priemonem ten dirbama? Noreciau biskeli niprastai nusidazyt plaukus, bet noriu goldwell. ar ten yra pas jus geru dazytoju?  smile.gif


Neatkreipiau dėmesio - aš tik kerpuosi. Tiesa, viena pažįstama ten dažėsi - jei nepatiko, tai irgi vaikšto tik kirptis...
Atsakyti
kainos kyla ir man reikia kelt nes perdaug visu gailiu. bet kai myli darba negalvoji apie atlyginima, siandien parvaziavo viena mano drauge-kirpeja tai pabendravom ir nusprendem. rytoj vel varysiu i tusa pas viena kliente. gaila kad as daugiau bendrauju inete nei gyvenime. dabar tiek daug vienisu zmoniu, kuriems traipo truksta bendravimo o jie lyg narkomanai varo i interneta , o kas is jo.. joks kompas ar mobilke neatstos tikro zmogaus. sory kad taip rasau tiesiog jau atsibodo tie sms mms email ir visos kitos nesamones. bet nieko negaliu padaryt galiu kasdien dirbt bet visvien vakare ijungsiu kompa.
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2006 09 29, 21:40)
O as praeita savaite kirpausi Figaro Savanoriu pr.  rolleyes.gif Nukirpo galus ir iskarpe uz 40 lt ax.gif Ne taip, kaip Simona Lux uz ta pati paprase nuo 80 - 120 lt  blink.gif  doh.gif


Suintrigavai bigsmile.gif As visad maniau kad Figaro labai brangu,o cia ziuriu visai ne lotuliukas.gif O kirpejos fainos?Gal gali kuria is ten rekomenduoti?
Atsakyti
robertai, parasyk i az kiek kainuoja pasikirpti ir nusidazyti viena spalva mirksiukas.gif
Atsakyti