Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(B.Brigitte @ 2006 09 18, 08:03)
pabandytu man savo nuoziura kazka istaisyt ant galvos,rankas nukapociau ir butu po meistro tongue.gif


man taip ir daro mano stilistas nueinu atsisedu ir sakau daryk ka nori tau geriau zinot kas man tiks tongue.gif sedziu kaifuodama kai nezinau ka padarys, pas kutinis bajeris buwo tas kad patapau blondine is brunetes db atsidziaugt negaliu, nors wisad galwojau kad netiks thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 16, 18:00)
keista 6 metus vaikscioti pas ta pati zmogu kirprtis. as daugiau puismecio neislaikyciau.  as vat bandau vis kita meistrra,  ir zinok reikia keist meistrus nes kitaip bus tas pats per ta pati net ir kalbos tos pacios. tai kad linkiu paiske ir kad pakliutu tik geri meistrai kurie dar neprarado entuziazmno.


manau kaip tik gerai turet pastowu zmogu kuris tawe pazysta kaip nulupta praktiskai gali padazyt wos ne pagal tawo nuotaika, manau tame ir yra kaifas kai pasitiki zmogum ir atsiduodi i jo rankas kai zinai kad padarys gerai, keiciau l.ilgai tuos wisus kirpejus ir kas is to s....maldawo ir as nepatenkinta likdawau o db kai pas ta pati wisad tai SUUUUPER thumbup.gif
Atsakyti
nu kai jus ateinat pas stomotologa jus neaiskinat ka pravalyt ka traukt ir ka istatyt? tai kodel kirpejuj tai aiskinti? na galime pora dalyku pasakyt bet nedaugiau. pas mane ateis viena tokia blondine nu tikra blondine. as ja jau metus dazau. ir tais paciais dazais ir taq pacia spalva. ir kiek as jai neaiskinau visvien savo. o pabandyk ja ne tuo tiubiku padazyt? o matkaboska kas bus atvaris rytoj po darbo ir dazyk ja vel. nu be komentaru. va tokiu klienciu as nemegstu. nu nieko as po keliu men persikraustau tai kai gyvensiu toliau tai tikiuosi atstos smile.gif as isvis nekewnciu ikiriu zmoniu. bet nagli zmones dazniauyasiai daugiau visko turi kol ablomas neateina.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 18, 18:46)
as isvis nekewnciu ikiriu zmoniu. bet nagli zmones dazniauyasiai daugiau visko turi kol ablomas neateina.
Tai jei klientė žino, ko nori ir nori būtent tokio kirpimo, o ne tavo pasiūlyto, tai ji jau įkyri? blink.gif Žinai, su tokiu požiūriu new_russian.gif klienčių daug neturėsi niekada rolleyes.gif Labai negražu yra varyt ant savo klientų, kad ir kokie jie būtų, jie tau pinigus moka, juk ne už dyką kerpi cool.gif

Beje, o kuo blogai, kad klientė domisi kirpimais, žino, kas jai tinka ir pati išsirenka, kokią šukuoseną jai nešiot? Nebent, esi atkalęs kelis kirpimus ir tau varo siaubą, kai reikia apkirpt taip, kaip nesi niekad kirpęs ir net neįsivaizduoji, kaip tai padaryt bigsmile.gif
Atsakyti
kerpu tai uz buteli. dazau tai imu bapkes bet nedaug. ir siaip kodel visi mano kad 20 uz kirpima jei paima meistras tai jau daug? ir siaip as namie nemegstu to daryti nes tam yra darbas. o siaip niekas nesusimasto kiek is to 20 atitenka meistrui? perpuse daliniesi su seiminiku o dar uz save pats sodra moki, perki kosmetika seminarai, instrumentai. ir pastoviaiu visko reikia. as padarysiu jums pvz : dazymas kainavo 120 lt = 2 tiub daz - 60 lt gaunam 60 padalinam perpus = 30 lt meistru is kuriu jis kasdien moka i sodra o tai - 10 lt kasdien ir vos uz puse etato sad.gif ir is tu 120 tik 30 meistrui o salonui 30+ 30 (navaras ant dazu) = 60 lt salonui (30 lt dazai.) o sampunai lakai, ir tt viskas meistro. tai kaip isgyventi? tikrai kirpeju padetis nepavcydetina.... siaip man reikltu per men minimum 2000 lt uzdirbti kad leisciau sau tobuleti ir kazkaip isgyventi. o realei net dirbant kasdien ta suma trigubai mazesne sad.gif sory kad taip rasau tiesiog daugelis mano jog visi pinigai eina kirpejui , as panasiai maniau kai dar mokiausi. situacija yra labai bloga. as nezinau kurioje sryti yra tiek isnaudojimo. tiesiog is sio biznio gyvena tik seimininkai. o dar ir klientu buna visokiu , bet kai myli darba tai taikaisi. tikrai jei butu kiti pinigai tai ir kirpeju lygis butu visai kitas. o ne tik nukopijuoti serrtifikatai (kaip daugelis daro) . na ir kaip tai kirpejei jaustis zmogumi? maza alga , klientu dar pasitaiko visokiu. trikrai zmones kurie nors menesi padirbeje ir zino visa sita virtuve labai keicia poziuri. as turiu kelias klientes kuriu gimineje kazkas dirbo ar pacio dirbo tai zinokit visai kitaip vertina viska. tikrai tai yra sunkus ir mazai vertinamas darbas. atleiskit kad tiek prirasiau, tiesiog esu biski nusimines.
Atsakyti
Nesupratau kirpejai kopijuoja sertifikatus????????? blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 19, 12:44)
situacija yra labai bloga. as nezinau kurioje sryti  yra tiek isnaudojimo.  tiesiog is sio biznio gyvena tik seimininkai.  o dar ir klientu buna visokiu , bet kai myli darba tai taikaisi. tikrai jei butu kiti pinigai tai ir kirpeju lygis butu visai kitas.
O prie ko čia dabar tos kainos ir t.t. Taigi apie šukuosenas ir įnoringas klientes kalbėjai, o dabar bac cool.gif Nieko nesupratau.
O atsakant į tavo paskutinį postą, tai nenorėk gi visko iškart. Užsitarnauk gerą vardą, po truputį kelk kainas, su laiku ir savo saloną gal atsidarysi, būsi pats sau šeimininkas. Nereikia čia skųstis, kad kirpėjams blogai. Niekam nėra lengva dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,4u.gif

paskaičiau, noriu kirptis. Gal ne į temą, bet domintų geri kirpėjai Kaune.

Ačiū.



Atsakyti
Sveiki visi, noreciau isgirst atiliepimu apie Goldwell kosmetika. Robertai.lt, jus kaip kirpejas tikrai jau zinot visa tiesa. Beje, kur jos butu galima isigyt gal zinot
Atsakyti
goldwell siaip dazai labai geri, turi kelis trukumus- nekokios raudonos spalvos ir nera ryskiu spalvu. del sampunu ir ampuliu ir tt visa produkcija gera. del stilingo tai kaip kas. as dirbau anksciau su goldwellu tai jei kas domintu galiu uz savikaina uzsakyt ar siaip papasakot apie kokinors produkta.
Papildyta:
goldwello vadybininkai malaciau nedaro is goldwello masinio vartojimo prekiu kur po bazes ir kitas parduotuves platina. ju kainu ir nuolaidu politika nera labai palanki del to daug salonu perejo i kitas firmas. kas pusmeti kainu kelimas, uzsakymai veluoja ir tai maziau 300 neatvaziuodavo ponai ir itin maza nuolaida o kainos augo neprporcingai su kitom firmom.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 19, 23:41)
goldwell siaip dazai labai geri, turi kelis trukumus- nekokios raudonos spalvos ir nera ryskiu spalvu. del sampunu ir ampuliu ir tt visa produkcija gera. del stilingo tai kaip kas. as dirbau anksciau su goldwellu tai jei kas domintu galiu uz savikaina uzsakyt ar siaip papasakot apie kokinors produkta.

Na, mane domintu kerasilk ultrarich sampunas ir kauke ar balzamas koks, bet mazas kiekis, sampuno 250 ml, pvz. Kokia butu kaina? Ar isvis buna tokiais mazais kiekiais? Ar labiau apsimoka imt didele bonke? Aciu blush2.gif
Atsakyti
nemenu tikslisai kainu bet rodos 250 ml 23 lt , o 1,5 ltr 75 lt tai kad mazos pakuotes neapsimoka. as colordefision nauidojau. jei idomu galiu paklaust paklaust.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 19, 23:56)
nemenu tikslisai kainu bet rodos 250 ml 23 lt , o 1,5 ltr 75 lt  tai kad mazos pakuotes neapsimoka.  as colordefision nauidojau.    jei idomu galiu paklaust paklaust.


Tikrai nelabai apsimoka. Aciu labai uz info, kai sugalvosiu, butinai jums parasysiu. Sekmes. Nenusiminkit
Atsakyti