Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Kirpejas yra kirpejas,zvaigzde yra zvaigzde.
Robke patark koki sampuna,kuris gerai saugotu spalva.Zinau ne i tema,bet tu sioj temoj reiskies tai man idomi tavo nuomone siuo klausimu.
Atsakyti
O as turiu kitoki klausima. smile.gif Ar kas kirposi pas Roberta.lt? smile.gif
Atsakyti
oi tu sampunu yra labai daug. konkreciau po dazymo sumpunus geriau naudot tik po dazymo . nes: jie yra daug riebesni uz paprastus o tai reikalauja gera isskalavimo , ir pas ka greit riebaluojasi taippat nepatarciau. nu nebent lorealio luicol po daz dar netoks riebus, goldwell col defision tai gan riebus ir visi kiti. as kai tokiu issiplaunu tai nekaip jauciusi nes rodos isplovei o rodos klaip dar klazkas yra. man rodois geriau paporastu sampunu ir jei ka ivaryt balzamo. bet kaip kam, jei sausa ar normal oda tai naudok, tikrai spalva siektiek geriau laikosi.
beje geriau neklausk kas kirposi o ateik apkirpsiu bus nors apie ka sneket....
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 13, 21:01)

beje geriau neklausk kas kirposi o ateik apkirpsiu bus nors apie ka sneket....

Tai, atrodo, saket, kad klaidziojat, isejot is darbo ir norit pailset, tai kur as ateisiu smile.gif Namo? rolleyes.gif
Atsakyti
nu dar 1 darbe dirbu vat vis ieskau antro, del to atrodo jog be darbo, beje namie visada laukiamos merginos, man liudna. nezinau tiesiog ka veiksiu toliau, turbut varysiu i kokius kursus ar dar kazka mastysiu nes taip gyvent nebegaliu.
Atsakyti
robertailt, labai daznai pasisakei uz idomius ir crazy kirpimus. Israuka is Juozuko knygos : "Geriau pakirpti tai, kad butu galima vaikscioti palaidais, o reikalui esant isukti i juos maza sinjona ar voliuka - tada jusu kuodukas bus grakstus, lengvas, siuolaikiskas ir, zinoma, elegantiskas. Nesikirpkite ekstravganiskai ir ypac moderniai - kas ryta tik gaisite laika tvarkydama tokia sukuosena arba paleisite vejais visa kapitala". Ka galetum pasakyti?
Atsakyti
tada kam pirkti nauja apranga, kam kasryta plauti galva, kam moterims dazytis... kam isvis gyventi pilku ir nuobodu gyvenima? as suprantu kad einant i nekoki darba nekokia ir nuotaika, nekoks ir atlyginimas ir toks visas gyvenimas. bet juk reikia kazka keisti? o tai paprasciausias budas pradeti keistis, suprantu kad viska pakeist neleis $$$$$$ bet kas stengiasi tam vistiek nusisypso likimas. nes jei mes nieko nedarysim nieko ir nebus. as turejau 1 kliente kuriai nesiseke, padarem labai modernu kirpima jin tiesiog visiskai pasikeite. po menesio jin rado labai gera darba. nes zmogui reikia paskatinimo o ne to ka mes pripratome linketi kaimynui....
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 14, 01:00)
tada kam pirkti nauja apranga, kam kasryta plauti galva, kam moterims dazytis... kam isvis gyventi pilku ir nuobodu gyvenima?  as suprantu kad einant i nekoki darba nekokia ir nuotaika, nekoks ir atlyginimas ir toks visas gyvenimas. bet juk reikia kazka keisti? o tai paprasciausias budas pradeti keistis, suprantu kad viska pakeist neleis $$$$$$ bet kas stengiasi tam vistiek nusisypso likimas. nes jei mes nieko nedarysim nieko ir nebus.  as turejau 1 kliente kuriai nesiseke, padarem labai modernu kirpima jin tiesiog visiskai pasikeite. po menesio jin rado labai gera darba. nes zmogui reikia paskatinimo o ne to ka mes pripratome linketi kaimynui....

Aciu. man buvo idomi nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 13, 16:02)
romanas, kai dirbo sv stepono tada buvo daug kalbu.  jo kirpimai visi vienodi, kuo labiau isfiliruta tuo greaziau.  kirpimai gan paprasti, bet nuskablinti jhuodai. maciau kelis darbus.  Gerai moka pudrint smegenis.  meistrass apie kuri galima kalbeti kaip apie isvaizda.  kai ejau darbintis siule nuoma savo padvale.  labai nesesi  tipo labai krutas meninkas. bet nemanau kad itin blogai elgiasi su darbuotojais poalyginus su kitomis zvaifzdemis rodanciomis pirs pirsteliais ir akutemis komandas tai gan nepasikeles.
Papildyta:
gal kas man papasakotu apie iris salona? nezinau nei kuyr randasi nei ka tik idomu nes zinau kaika is ten


na matyt tu zmogaus nepazysti lotuliukas.gif as jau 2 metai kaip waikstau pas ji ir bendrauju tai su wienodais kirpimais nei wieno nemaciau, siaip kiek ji pazystu jis tikrai laaabai jau meninkas bet tas ir gerai nes dirba waizduote kalbu ne tik apie kirpima bet ir apie makiazus...
Atsakyti
robertai, noreciau jusu kontaktu ir kainu i az, kaip tik ieskau naujo kirpejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apelsinas @ 2006 09 14, 17:59)
robertai, noreciau jusu kontaktu ir kainu i az, kaip tik ieskau naujo kirpejo smile.gif


tai jau turesi nuotykius papasakot ax.gif
Atsakyti
Robke galetum ir mum parasyt kainas..Tarkim mano plaukuciai zemiau peciu tokie,kiek man kainuotu kirpimas ir dazymas? g.gif
Atsakyti