Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(robertaslt @ 2006 09 09, 22:12)
pasakokit toliau kur kas kirposi? man idomu. as jums jei zinosiu tai papletkinsiu apie jusu kirpejus. tiesiog vel ruosiusi keist darba. daug galvojimu. mano pazistama toze po savaites iseina is darbo. reikes vel ieskot nes nemegstu i ta pacia bala 2 kartus brist


prasom apie romana papliotkink smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 09 12, 22:47)
robertailt, labai daznai pasisakei uz idomius ir crazy kirpimus. Israuka is Juozuko knygos : "Geriau pakirpti tai, kad butu galima vaikscioti palaidais, o reikalui esant isukti i juos maza sinjona ar voliuka - tada jusu kuodukas bus grakstus, lengvas, siuolaikiskas ir, zinoma, elegantiskas. Nesikirpkite ekstravganiskai ir ypac moderniai  - kas ryta tik gaisite laika tvarkydama tokia sukuosena arba paleisite vejais visa kapitala". Ka galetum pasakyti?

Cia jau pavarei....nu as ne robke,bet koks skirtumas ka mano kazkoks JUOZUKAS????!!!!!! blink.gif blink.gif blink.gif nusisvilpt man ka jis mano!noresiu ir skiautere issiskusiu-visiskai nerupes nei juozuko,nei dar kokio "prestizinio" dizainerio,stilisto ar dar ko nuomone!!!
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 09 12, 17:05)
Prasom tiksliau, nors telefono numeri, gal kam pravers  mirksiukas.gif


Labai prašom : +370 686 99 101
Tikrai šauni kirpėja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 09 13, 12:23)
Cia jau pavarei....nu as ne robke,bet koks skirtumas ka mano kazkoks JUOZUKAS????!!!!!! blink.gif  blink.gif  blink.gif nusisvilpt man ka jis mano!noresiu ir skiautere issiskusiu-visiskai nerupes nei juozuko,nei dar kokio "prestizinio" dizainerio,stilisto ar dar ko nuomone!!!

Nieko as nepavariau bigsmile.gif As juk ir nerasiau, kad Juozuko nuomone vadovaujuosi ar kitu "autoritetu" ar autoritetu, tiesiog pacitavau, ir idomi musu kirpejo nuomone smile.gif Tai tiek.
Atsakyti
aš su Juozuko pasiūlyta šukuosena atrodyčiau kaip iš kaimo

tokia kukli šukuosena tiktų ryškių veido bruožų merginai
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 09 13, 14:38)
Nieko as nepavariau  bigsmile.gif As juk ir nerasiau, kad Juozuko nuomone vadovaujuosi ar kitu "autoritetu" ar autoritetu, tiesiog pacitavau, ir idomi musu kirpejo nuomone  smile.gif  Tai tiek.

tai tada atsiprasau,kad uzsipuoliau 4u.gif as tiesiog supratau,kad tu juoza kaip autoriteta kazkoki tai pateikei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 09 13, 16:04)
tai tada atsiprasau,kad uzsipuoliau 4u.gif as tiesiog supratau,kad tu juoza kaip autoriteta kazkoki tai pateikei blush2.gif

Viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
romanas, kai dirbo sv stepono tada buvo daug kalbu. jo kirpimai visi vienodi, kuo labiau isfiliruta tuo greaziau. kirpimai gan paprasti, bet nuskablinti jhuodai. maciau kelis darbus. Gerai moka pudrint smegenis. meistrass apie kuri galima kalbeti kaip apie isvaizda. kai ejau darbintis siule nuoma savo padvale. labai nesesi tipo labai krutas meninkas. bet nemanau kad itin blogai elgiasi su darbuotojais poalyginus su kitomis zvaifzdemis rodanciomis pirs pirsteliais ir akutemis komandas tai gan nepasikeles.
Papildyta:
gal kas man papasakotu apie iris salona? nezinau nei kuyr randasi nei ka tik idomu nes zinau kaika is ten
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 13, 17:02)
romanas, kai dirbo sv stepono tada buvo daug kalbu.  jo kirpimai visi vienodi, kuo labiau isfiliruta tuo greaziau.  kirpimai gan paprasti, bet nuskablinti jhuodai. maciau kelis darbus.  Gerai moka pudrint smegenis.  meistrass apie kuri galima kalbeti kaip apie isvaizda.  kai ejau darbintis siule nuoma savo padvale.  labai nesesi  tipo labai krutas meninkas. bet nemanau kad itin blogai elgiasi su darbuotojais poalyginus su kitomis zvaifzdemis rodanciomis pirs pirsteliais ir akutemis komandas tai gan nepasikeles.
Papildyta:
gal kas man papasakotu apie iris salona? nezinau nei kuyr randasi nei ka tik idomu nes zinau kaika is ten


nuo kadu kirpejai zvaigzdes?
Atsakyti
nu in lt isvis jokiu zvaigzdziu nera. bet jei zmogus jauciasi zvaigzde kai zurnale 2 kartus spaiusdina apie ji tai reikia ir galvoti jog taip yra. pas mus juk didelis kaimas, kur visi viska zino
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 13, 18:26)
nu in lt isvis jokiu zvaigzdziu nera.  bet jei zmogus jauciasi zvaigzde kai zurnale 2 kartus spaiusdina apie ji tai reikia ir galvoti jog taip yra. pas mus juk didelis kaimas, kur visi viska zino


jei zmogus jauciasi zvaigzde tai ji reik laikyt zvaigzde?ka cia paistai?
anokia kirpejas zvaigzde...
Atsakyti
o ka ne? pasakyk nors viena zvaigzde kuri yra lietuvoje? ju nera nmes nera galimybiu atsirast. del to vos zunale pasirodes reklamuojamas meistras jau zvaigzde, arba moteriskose zunalose lt grietinele (kefyras) jau yra zvaigzdes
Atsakyti