Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Malena @ 2006 09 07, 18:01)
Siandien pirma karta buvau pas Egle,dirba kirpykloj "Prie seimo" gedimino prospekte,tai laaabai patiko,nes profesionali ir daug patarimu duoda smile.gif Dazo su Framesi dazais,jei kam idomu www.framesi.it

na, ir kokias proceduras dareisi? kokios kainytes? mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai jau pas juriju uzsirasiau ,kita savaite parasysiu kaip. Siek tiek bijau. fear.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2006 09 07, 19:41)
na, ir kokias proceduras dareisi? kokios kainytes? mirksiukas.gif


Dazymas+kirpimas=100LT pacios spreskite cia pigu brangu ar normaliai.. lotuliukas.gif
Atsakyti
pasakokit toliau kur kas kirposi? man idomu. as jums jei zinosiu tai papletkinsiu apie jusu kirpejus. tiesiog vel ruosiusi keist darba. daug galvojimu. mano pazistama toze po savaites iseina is darbo. reikes vel ieskot nes nemegstu i ta pacia bala 2 kartus brist
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 09, 23:12)
pasakokit toliau kur kas kirposi? man idomu. as jums jei zinosiu tai papletkinsiu apie jusu kirpejus. tiesiog vel ruosiusi keist darba. daug galvojimu. mano pazistama toze po savaites iseina is darbo. reikes vel ieskot nes nemegstu i ta pacia bala 2 kartus brist

ok,pasakok...jolita is sugiharos zinai? gossip.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif ,
o aš pas Egle berods Kačerevskienę kerpuosi, Ji Konarskio gatvėje dirba. Salonas ten truputi pro sovietiškas tongue.gif tačiau ir kirpėja labai faina ir kainos nesikandžioja smile.gif
Atsakyti
Ryt keliausiu pas savo kirpėją į Femina Bona- atėjo metas dažyti šaknis ir pakirpti galiukus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivako @ 2006 09 12, 15:16)
Sveiki  4u.gif ,
o aš pas Egle berods Kačerevskienę kerpuosi, Ji Konarskio gatvėje dirba. Salonas ten truputi pro sovietiškas tongue.gif tačiau ir kirpėja labai faina ir kainos nesikandžioja  smile.gif



Prasom tiksliau, nors telefono numeri, gal kam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
pravercia tik mano tel numeris.... smile.gif laba diena cia jusu kirpeja l.... s.... jau laikas kirptis ir dazytis... kada jus uzrasyti... kaip vaikai? kaip darbe?... iki pasimatymo. - (istrauka is vienos kirpejos telefoninio pokalbio) zinokit man butu geda tai daryti..... nors kas zino...
Atsakyti
robertailt, labai daznai pasisakei uz idomius ir crazy kirpimus. Israuka is Juozuko knygos : "Geriau pakirpti tai, kad butu galima vaikscioti palaidais, o reikalui esant isukti i juos maza sinjona ar voliuka - tada jusu kuodukas bus grakstus, lengvas, siuolaikiskas ir, zinoma, elegantiskas. Nesikirpkite ekstravganiskai ir ypac moderniai - kas ryta tik gaisite laika tvarkydama tokia sukuosena arba paleisite vejais visa kapitala". Ka galetum pasakyti?
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 12, 21:19)
pravercia tik mano tel numeris.... smile.gif  laba diena cia jusu kirpeja  l.... s....  jau laikas kirptis ir dazytis... kada jus uzrasyti...  kaip vaikai?    kaip darbe?... iki pasimatymo. - (istrauka is vienos kirpejos telefoninio pokalbio)  zinokit man butu geda tai daryti..... nors kas zino...



Labas. Ar gali parasyti kokios pas Jus kainos... dazymas ir kirpimas.
na zodziu - neatrandu saves.... jau " nusikirpau ir nusidaziau" tiesiog i antra puse... blink.gif
gal padesi... esu kirpusis pas Juriju - zauriai patiko... bet dabar niekaip negaliu sau tiek leisti...
gal galima i Az
ACIU!!!
Atsakyti
Merginos,
gal kas kirposi pas Loretą ArsLoretoje? Man ten netoli, vis drąsinuosi užeiti, bet kažkaip ir vėl į Femina Bona nukulniuoju. Mano tokia bendradarbė ten kirposi, trumpų plaukų kirpimas jai kainavo 100 Lt. Iš šono žiūrint tai apkirpo tikrai profesionaliai, kiekvienas plaukelis "gulasi" į savo vietą, o ir pati bendradarbė džiaugiasi, sako, kad tik išsiplauna galvą ir nieko daugiau daryti nereikia, šukuosena atrodo gražiai wub.gif
Atsakyti