Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

uh ka reiskia reklama moteriskose zurnalose, gal ir mam kokioj laimkoi ar editoj straipsni nupirkt smile.gif cirkas. va mano bendradarbe rengias savo puslapi tai as taippat ten busiu . tik vat kol viska sutvarkis dar laiko praeis.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 03, 01:31)
uh ka reiskia reklama moteriskose zurnalose, gal ir mam kokioj laimkoi ar editoj straipsni nupirkt smile.gif cirkas. va mano bendradarbe rengias savo puslapi tai as taippat ten busiu . tik vat kol viska sutvarkis dar laiko praeis.




hihihi.gif Kažkam pavydas bambą graužia.....
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 09 01, 23:08)
cia jus mergot kazkoki zurnala su figaro reklama perskaitet, dabar ta grand figasro labai reklamuoja kestuciumi. tai kad ir fantazuojate jog buvote. o gal viena is jusu ir buvo, nesigincisiu. bet ka daro reklama moteriskose zurnalose....


nu zinai cia tai absoliuciai nusikliedejai blink.gif kas tas kestutis?dievas?kad reikia fantazuot kad pas ji buvai? blink.gif nu ir as buvau..ir ka?likau patenkinta jo darbu.ir robertai nu common rimtai kiek tu klasiu baiges?jau net neina iskaityt ka rasai doh.gif
Atsakyti
o kaip Buržua salonas? Jo kirpėjai?
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 09 04, 16:40)
o kaip Buržua salonas? Jo kirpėjai?



kaip ir Vizijoj,geriau pasisaugot lotuliukas.gif
Atsakyti
aišku, o kaip Eslauda ir Bolero salonai?
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 09 05, 08:21)
aišku, o kaip Eslauda ir Bolero salonai?


Euslaudoj man tooo epxpensive mirksiukas.gif Siaip drauge labai gyre Franko salona,kur netoli pilies gatves.Sia savaite eisiu pas nauja kirpeja,jei patiks parasysiu smile.gif
Atsakyti
kukuska hvalit petuha za to cto hvalit on kukusku....

siaip as pavargau grizti is mokslu i darba ten darbo yra, o kas is to, nera noro nieko daryti, noriu nors kelias savaites nieko nedaryti. tiesiog pavargau. reikia kazkur nuvaryti pasimokyti nes ljauciu jog greit ateis stagnacija.
Atsakyti
Sveikos mamkos,
sitas postas toms, kurios nori apskirpti pigiau, bet ne prasciau ))
neseniai atradau savo kaimyne.. ji dirba kirpeja kazkur radvilu rumuose kirpykloj senamiesty, ar kazkas panasaus.. Vardas Lina. Bet kerpa ir namuose, uz ziauriai padoria kaina (pvz.: kirpimas apie 20 lt.). man visada sunku su kirpejom, bet ja as labai patenkinta likau ir mano drauges visos irgi.. Be to, tam paciam name, labai patogu. Jos tel.:861203583.
Atsakyti
o kaip Zignev Koliato?
ar kažkaip panašiai
Atsakyti
sakes visa chebra susirinko. visas vilnius kirpeju elitas smile.gif gateneau su savo idejom ir reklama, zbignevas gal taippat kompa isigijo, geriau papasakotu kaip su savo darbuotojais elgiasi ir kodel kas menesi jie vis keiciasi. laukiam nauiju veidu. nes ziuriu cia didelis kaimas, kur visi viska apie visus zino.
Atsakyti
Siandien pirma karta buvau pas Egle,dirba kirpykloj "Prie seimo" gedimino prospekte,tai laaabai patiko,nes profesionali ir daug patarimu duoda smile.gif Dazo su Framesi dazais,jei kam idomu www.framesi.it
Atsakyti