Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Kadangi senoji tema pasieke 50 puslapiu, tai manau reiketu naujos ax.gif
As niekaip neissirenku kirpejo sau, labai noriu kirpciuku, bet pas mane plaukai tokie nepaklusnus ir purus, kartais garbanojasi doh.gif Kirpejai sako, kad vien vargas man butu su tais kirpciais ir nesusitvarkyciau, na negi nera kirpimo, kuris tiktu, jau taip ir pamirsti man juos? verysad.gif
Vytas is Simonos man ju nenukirpo, o sesei labai graziai padare, pries tai zurnala su nuotraukom atnese ir sake pasirinkti ko nori. Man jokio zurnalo nerode schmoll.gif bigsmile.gif
Parekomenduokit dar kokiu kirpeju. Apie Bena girdejau neblogu atsiliepimu, atrodo Pilies gatvej kazkur dirba, o gal Natalija is Feminos ar Romanas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 01 liepos 2006 - 15:57
Aga, ir man reikia kirpejo biggrin.gif Na tiksliau tokio,kuris už padorią kainą sruogas man pašviesintų (pageidavimas ne dažais už 5litus), nes šaknų dažyt nenoriu, bet su ataugusiom vaikščiot ne kaifas verysad.gif
Atsakyti
Mexica, jei nesulauksim pasiulymu turbut teks mums abiems draugiskai pas Robke traukti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 07 01, 15:56)
gal Natalija is Feminos ? g.gif

man Natalija patinka thumbup.gif bet su pačia Femina keistenybės dedasi. užvak skambinu, sakau, pas Nataliją noriu. sako ok, tą ir tą valandą lauksim. ateinu vakar, sakau, aš pas Nataliją. taigi, sako, ašjums skambinau, kad Natalijos nėra, ji ligoninėj blink.gif nu blyn susinervijau doh.gif gi prisiminčiau, jei man skambintų g.gif
kirpausi pas Laurą, irgi patiko. bet nedašlyla, kodėl kiekvieną kartą moku vis 5 LT daugiau, nors daro tą patį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 07 01, 17:01)
Mexica, jei nesulauksim pasiulymu turbut teks mums abiems draugiskai pas Robke traukti lotuliukas.gif


lotuliukas.gif taigi,kad taip. Nagi panos - gelbekit musu galvas nuo robkes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 07 02, 12:19)
nieko sau smile.gif na ir busit pilkos lietuviskos ziurkes be mano pagalbos. sory kad retai rasau, tiesiog nera noro kazka aiskint visvien nesuprasit.  turbut teks man palikt lietuva nes cia neimanoma gyvent.  tikrieji talentai yra visiskai neivertinti o iskyla tik visas sss... lietuviskas.


Robke - visi didieji talentai būna pripažinti (atleiskit) tik po mirties hihihi.gif
Stigma, na kaip tu nesupranti - čia gi ROBERTAS! R-O-B-E-R-T-A-S - vienintelis ir nepakartojamas! Ir nėr čia jokios didybės manijos, man rodos jis vargšas ir taip išgyvena kūrybines kančias irnesakyk.gif

Nu jei rimčiau, jei tu kalbėtum apie tai, ką tikrai išmanai,o ne pūstum muilo burbulus, tai mes tau būtumėm nuoširdžiai dėkingos wink.gif Apsilankyk temose apie plaukų priežiūrą, dažymą,pakonsultuok paneles, bet nesisiūlyk visom iš eilės, juk ne žigolo esi (nors gal aš ko nežinau hihihi.gif ). Mes moterys - su mumis reikia subtiliau wink.gif Pamačiusios, kad gerai išmanai apie plaukus ir jų priežiūra, panos pačios pas tave sulėks - atsigint nespėsi.
Atsakyti
O yra dvi Simonos - paprasta ir mazoji? Ar mazojoj irgi galima is zurnalu pasirinkti sukuosenas? Gal kas buvo pas Denisa? g.gif
Atsakyti
gal kas zino kiek femina bonoj kainuotu tokiu poilgiu plauku dazymas?visu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 07 04, 12:28)
gal kas zino kiek femina bonoj kainuotu tokiu poilgiu plauku dazymas?visu smile.gif

O pas Rimdziu daugiau neini? Kiek beje pas ji tau kainavo?
Atsakyti
QUOTE(Varvara @ 2006 07 04, 14:31)
O pas Rimdziu daugiau neini? Kiek beje pas ji tau kainavo?


pas rimdziu tik kirpaus,kainavo 60lt,bet dazyt ten gautus nemazai... verysad.gif beto mama sake kad pabrango visos paslaugos kai ir taip jau nepigu buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 04 liepos 2006 - 12:39
Jau nemazai kirpeju teko isbandyt, bet vis gristu pas Juriju. Jo darbu dar nebuvau nepatenkinta:) Anksciau jis Gatineu salone dirbo, o dabar persikele i kazkokia kirpykla Stepono g. 9. Eisiu ieskoti.
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2006 07 04, 21:14)
Jau nemazai kirpeju teko isbandyt, bet vis gristu pas Juriju. Jo darbu dar nebuvau nepatenkinta:) Anksciau jis Gatineu salone dirbo, o dabar persikele i kazkokia kirpykla Stepono g. 9. Eisiu ieskoti.

ir aš pas jį 4u.gif Kirpykla , kur jis dabar dirba, vadinasi TRIXY, bet šiom dienom jis Rusijoje man rodos... Jo tinklapyje pažiūrėk, ten ir kaip nueiti iki TRIXY's parašyta mačiau ir jo tvarkaraštis bigsmile.gif
Atsakyti