Įkraunama...
Įkraunama...

Shopping'ai UK parduotuvėse,H&M, Amway, C

QUOTE(Ellllija @ 2014 11 19, 22:18)
Aciu mergytes uz prekytes 4u.gif
Jus nerealios wub.gif  wub.gif
Pikciurniukei smagiu atostogu 4u.gif

wub.gif
Viskas mielosios, nesusalkit,nesusirkite, nepamirskite musu nono.gif ,greit susimatysime sunglasses2.gif bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(pikciurniuke @ 2014 11 19, 23:22)
wub.gif
Viskas mielosios, nesusalkit,nesusirkite, nepamirskite musu  nono.gif ,greit susimatysime  sunglasses2.gif  bye1.gif


Tas pats galioja ir tau, pikciurniuke mirksiukas.gif Nesušalk, nesusirk, pailsėk ir nepamiršk mūsų mirksiukas.gif

P.S.

Mergaitės, būkite geros, skambinkite, derinsimės, pasiimkite prekytes, nes aš turiu dar labai daug jūsų siuntinukų 4u.gif
Atsakyti
Dangiuks, as sestadieni jums skambinsiu ir pasiimsiu 4u.gif
Atsakyti
Siandien kauno siuntinukus dalinsiu po penktos valandos,pries tai pasiskambinkite 4u.gif
Atsakyti
Kauno siuntinukus dalinu,laukiu skambuciu ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, aš irgi dalinu vilniečių siuntinukus mirksiukas.gif Turiu dar tikrai nemažai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2014 11 22, 20:57)
Mergaitės, aš irgi dalinu vilniečių siuntinukus  mirksiukas.gif  Turiu dar tikrai nemažai  mirksiukas.gif


Gal galite parašyti savo numerį, kuriuo galėčiau į jus kreiptis? Nes nors el. laiške buvo rašyta, kad gavus pinigėlius, kontaktus atsiųs, bet nesulaukiau jokios žinios.;/
Atsakyti
Gal žinote kada Marks And Spancer nusimato 20 proc. nuolaida ax.gif
Atsakyti
[quote=Dangiuks,2014 11 14, 16:36]
Mergaitės, patys geriausi vitaminai vaikams - žuvies taukai Equazen eye q. Vaikučiams yra ir skystų, ir kramtomų braškių skonio thumbup.gif Tik paskaitykite aprašymus, pirkite iškart ne vieną buteliuką, jeigu norite matyti rezultatus. Mano vaikai vartoma kramtomus, tai pirmus 3 mėn reikia vartoti po 6 kapsules per dieną, dar 3mėn po 2 kapsules, tada pertrauka 3 mėn.

http://www.boots.com...11051#container
[/quote
Aha apie situs girdejus daug geru atsiliepimu,bet kiek ju aprasymus skaitau rekomenduojama nuo 3m maniskiui metai su puse gal zinot kur ju yra pirkt skirtu kudikiam t.y iki 2m nes kaip suprantu mum reiktu tokiu eye q baby
Atsakyti
QUOTE(maraville @ 2014 11 24, 20:56)
Gal galite parašyti savo numerį, kuriuo galėčiau į jus kreiptis? Nes nors el. laiške buvo rašyta, kad gavus pinigėlius, kontaktus atsiųs, bet nesulaukiau jokios žinios.;/

Jeigu susimokejote siomis dienomis tai mes negauname patvirtinimo kadangi Pikciurniuke atostogauja,bet jau greit grys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maraville @ 2014 11 24, 20:56)
Gal galite parašyti savo numerį, kuriuo galėčiau į jus kreiptis? Nes nors el. laiške buvo rašyta, kad gavus pinigėlius, kontaktus atsiųs, bet nesulaukiau jokios žinios.;/


Aš negavau jokių žinių iš pikciurniukes iki tol, kol ji dar neatostogavo, kad jūs susimokėjote blush2.gif Tad negaliu jums atiduoti siuntinuko tol, kol pikciurniuke man neatsiųs patvirtinimo 4u.gif Liko kelios dienelės ir ji jau grįš 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidavileike @ 2014 11 25, 00:25)
Aha apie situs girdejus daug geru atsiliepimu,bet kiek ju aprasymus skaitau rekomenduojama nuo 3m maniskiui metai su puse gal zinot kur ju yra pirkt skirtu kudikiam t.y iki 2m nes kaip suprantu mum reiktu tokiu eye q baby


Ten yra ir skystų tos pačios firmos žuvų taukų wink.gif O šiaip rekomenduojami nuo 3m dėl to, kad jau tokio amžiaus vaikai gerai moka kramtyti. Tačiau kiekvienas vaikas individualus. Aš saviškei jau nuo 2m daviaukramtomus žuvies taukus, nes ji jau puikiai kramtė.
Atsakyti
kažin, jei pikciurniuke nupirktų iš amazon iškart kai tik grįš (kaip suprantu gruodžio 1d?), ar spėtų iki Kalėdų ateiti g.gif
Atsakyti