Įkraunama...
Įkraunama...

Shopping'ai UK parduotuvėse,H&M, Amway, C

Merginos zadu uzsakineti is sport directed batus firetrap. Ar ten nera kokiu gudrybiu apie sumazintas ismieras ir pan.
p.s. ir dar galvoju imti junior nes yra mano ismiera bet 5 svarais pigesni nei tokios pacios ismieros for ladies, ir galvoju ar kame cia skirtumas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kr1st1na: 08 lapkričio 2014 - 10:12
pikciurniuke, Tesco dabar 50 proc. kai kam. Prekes greit dingsta. Gal nupirktum savaitgali? blush2.gif Savo krepsiuka jau atsiunciau. Labai noriu dvieju prekyciu.
Atsakyti
QUOTE(pikciurniuke @ 2014 11 08, 01:14)
pirkome kai buvo akcijos, dabar lyg akcijos nebera, asda groceries arba tesco grocerie reiktu ziureti dabar lyg jos po 5sv , kai pirkome buvo po 4sv ir svaras mazesnis buvo , dabar gautusi vienos apytyksliai 34lt

Asda groceries dabar po 4 sv.,bet man neduoda kažkodėl dėti į krepšelį,labai reiktų 3 dėžučių g.gif
Atsakyti
Gal jau pasitikrinot saskaita ir matote pinigelius?
Jeigu nematote, skambinsiu i banka, kas cia per stebuklai vyksta.
Zinutes, kad uzsakyta, negaunu, pinigai iki jusu neateina.
Jauciuosi, kaip skolininke, pirma kart taip is SM tarpininkiu per 10metu. blink.gif
Atsakyti
Nepergyvenkit Jus 4u.gif , matyt Pikciurniuke labai uzimta buvo, nespejo sutikrinti mokejimu ir pranesti Dangiukui smile.gif savaitgaliais ji nedirba, paskambinkite Dangiuks, jei skubiai reikia prekyciu , gal galeste atsiimti, o jei ne, tai pirmadieni tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ellllija @ 2014 11 08, 15:49)
Nepergyvenkit Jus 4u.gif , matyt Pikciurniuke labai uzimta buvo, nespejo sutikrinti mokejimu ir pranesti Dangiukui smile.gif savaitgaliais ji nedirba, paskambinkite Dangiuks, jei skubiai reikia prekyciu , gal galeste atsiimti, o jei ne, tai pirmadieni tikrai smile.gif

Palaukt, tai as palauksiu. Tik erzina, kad pinigai kazkur "ore" plaukioja
Atsakyti
QUOTE(uoga X3 @ 2014 11 08, 15:51)
Palaukt, tai as palauksiu. Tik erzina, kad pinigai kazkur "ore" plaukioja

Oras tai nekoks Jus teisi biggrin.gif

Papildyta:
sie marskinukai labai grazus maziukui, Kaledom pasipuosti wub.gif
http://www.clothinga...atgsale,bo-sale
bet , savaitgaliais neperka, keik zinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ellllija @ 2014 11 08, 16:49)
Nepergyvenkit Jus 4u.gif , matyt Pikciurniuke labai uzimta buvo, nespejo sutikrinti mokejimu ir pranesti Dangiukui smile.gif savaitgaliais ji nedirba, paskambinkite Dangiuks, jei skubiai reikia prekyciu , gal galeste atsiimti, o jei ne, tai pirmadieni tikrai smile.gif


Kauno siuntinukus dalina questa, aš tikrai nieko nežinosiu blush2.gif 4u.gif

uoga X3, pikciurniuke jums pirmadienį tikrai duos žinią. Esu įsitikinusi, kad įvyko nesusipratimas, viską išsiaiškinsime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga X3 @ 2014 11 08, 16:38)
Gal jau pasitikrinot saskaita ir matote pinigelius?
Jeigu nematote, skambinsiu i banka, kas cia per stebuklai vyksta.
Zinutes, kad uzsakyta, negaunu, pinigai iki jusu neateina.
Jauciuosi, kaip skolininke, pirma kart taip is SM tarpininkiu per 10metu.  blink.gif

sveiki, parasiau Pikciurniukei, kai atsikels patikrins dar syki, gal netycia praleido blush2.gif blush2.gif labai atsiprasom , issiaiskinsime ir parasysiu jum mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lara22 @ 2014 11 07, 21:37)
gal rytoj arba sekmadieni namie busit? niekaip nenutaikau per darbo pamainas atsiimt.. 4u.gif


pakolkas esu ax.gif
QUOTE(verano @ 2014 11 08, 09:08)
Sveiki,
kada planuojate asda groceries uzsakineti?

tai siunciam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neringar1 @ 2014 11 08, 17:17)
Asda groceries dabar po 4 sv.,bet man neduoda kažkodėl dėti į krepšelį,labai reiktų 3 dėžučių  g.gif

kazi kokia galutine kainyte gautusi saldainiu perkant uz 4 sv? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(M.u.n.i. @ 2014 11 09, 12:38)
kazi kokia galutine kainyte gautusi saldainiu perkant uz 4 sv?  g.gif  4u.gif


As uz dvi mokejau 57 4u.gif
Aciu mergaites uz prekytes smile.gif
sijonukas is SD super wub.gif , o sokiu tapkytes is HM dideles, as tai ju laukiau, kaip as cia taip uzsakiau zymiai didesnes, gal kuri nori pirkti , padukas 21cm, arba keistis i mazesni dydi va tokios
http://www.hm.com/gb...amp;variant=030

Atsakyti
Labai noriu padekoti Pikciurniukei uz operatyvuma, aiskuma, apsipirkima be jokiu nesklandumu ir Dangiuks uz kantrybe palaikant prekytes ir jas dalijant 4u.gif
Negaliu atsidziaugti taip pigiai isigijus laredoute golfukus savo bernuzeliui mirksiukas.gif
Butinai dar ne karta sugrysiu pas Jus apsipirkt smile.gif
Atsakyti