Įkraunama...
Įkraunama...

Shopping'ai UK parduotuvėse,H&M, Amway, C

O sakykite kaip yra su tuo 40% off TBS? Ta papildoma nuolaida galioja tik sale prekems? nes isidedu i krepseli ir suvedu ta koduka, tai minuoja tik sale prekes, ne akcijiniu ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 10 29, 16:39)
O sakykite kaip yra su tuo 40% off TBS? Ta papildoma nuolaida galioja tik sale prekems? nes isidedu i krepseli ir suvedu ta koduka, tai minuoja tik sale prekes, ne akcijiniu ne  schmoll.gif

o koduka vedate takur pas juos psl? nu man idejus normalia kaina minusuoja g.gif
Atsakyti
Kur vilniuje atsiiemimas prekiu?
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 10 29, 16:39)
O sakykite kaip yra su tuo 40% off TBS? Ta papildoma nuolaida galioja tik sale prekems? nes isidedu i krepseli ir suvedu ta koduka, tai minuoja tik sale prekes, ne akcijiniu ne  schmoll.gif

ne visom man ir taike, bet as dejau i krepsiuka ir ziurejau ar su kodu taiko ar ne smile.gif pvz christmas gift skyrelio dovanu rinkiniam man nedave nuolaidos,o daugeliui akcijiniu dar dave smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2014 10 29, 17:23)
Kur vilniuje atsiiemimas prekiu?

lazdynai bigsmile.gif
Atsakyti
Gal planuojate pirkti iš toysrus? ax.gif
Atsakyti
O Asda groceries jau pirkot? Ir kaip ten tiksliai su tais Tresemme sampunais? Reikia rinktis tris skirtingus ar vienos rusies tris? Kur reikia atsiimti Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 10 29, 18:03)
O Asda groceries jau pirkot? Ir kaip ten tiksliai su tais Tresemme sampunais? Reikia rinktis tris skirtingus ar vienos rusies tris? Kur reikia atsiimti Kaune?

asda dar nepirkau , bet su asda prekytemis turite zinoti ,kai perkate su akcija ir jei kurios nors prekes nebus tai jums akcijos neskaiciuos, tada turesite moketi pilna kaina be akcijos. galima rinktis is bet kuriu sampunu kurie ieina i ta akcija bigsmile.gif Kaune-vilijampole
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2014 10 29, 17:49)
Gal planuojate pirkti iš toysrus? ax.gif

galime parinkti penktadieniui
Atsakyti
QUOTE(pikciurniuke @ 2014 10 29, 18:18)
galime parinkti penktadieniui

thumbup.gif atsiusiu uzsakymuka.
Atsakyti
QUOTE(pikciurniuke @ 2014 10 29, 17:05)
o koduka vedate takur pas juos psl? nu man idejus normalia kaina minusuoja  g.gif

Aha, ta kur ju psl. yra. Rytoj dar bus galima atsiust uzsakyma? Iki kada ta akcija galioja?
Atsakyti
Išsiunčiau TBS 4u.gif
Atsakyti