Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 11:45)

Papildyta:

biggrin.gif  biggrin.gif O jums neaisku? Kiek jums metu, jei  nelabai suprantama jums ka reiksia 'trenkia durimis , iseina ir palieka mus'?

Palaukit, kur aš taip sakiau?
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 10:51)
Palaukit, kur aš taip sakiau?

O jis netrenkia durimis ir neiseina?
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 11, 11:50)
na nemanau, kad labai jau daugeliui poru priimtini tokie pavyzdziai, bet jug zmones gyvena savanoriskai, duoda savo noru istikimybe, pagarba, meile. galima reikalauti laikytis istatymo, bet ne myleti ar pasikeisti pagal kito pageidavima. nenaturalus pokyciai retai buna ilgalaikiai, kiek zmogus istvers nenaturalioje busenoje?
sorrri jau paskaiciau, ankstesni jusu posta.

Buvom nusprendę jau anksčiau, bet sakykim taip - negalėjom dėl jo ypatingų darbo subtilybių.

Burbanti, labai ačiū už tokius realistiškus postus. Tarsi matai kiaurai mane. Neatsakysiu dabar į tavo klausimus, jie truputį privedė prie apmąstymų ir sunku atsalyti dabar.
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 11:57)
O jis netrenkia durimis ir neiseina?

Ne.
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 10:49)
Tai vat smile.gif Jei būčiau viena, net nebųtume priėję prie tokios situacijos. Jis žinojo, kad nesitaikstysiu su jo pykčiu ir nepagarba jokiu būdu ir išeisiu neatsisukusi. O dabar aš tikrai neturiu, kur eiti. Ir stiprybės neturiu viską nutraukti dėl, rodos, kvailų priežasčių. Bet jos ne kvailos. Mes netgi gyvenam name, kurį suteikia jo darbovietė susituokusioms poroms. Jei vestuvėd neįvyks - turim išeiti. Viskas komplikuota ir, kad ir kaip pritarčiau ir sutikčiau su jūsų visų nuomonėmis, aš neatšaukdiu vestuvių. Galit vadinti višta, silpna, durne, bet yra kaip yra. Gal kokių kitokių patarimų, kaip valdyti krizes šeimose?

Nesupratau... g.gif Jei nebutum turejus vaiko, tai butum isejus, butu kur iseiti, bet kadangi turi vaika, tai negali iseiti, nera kur?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 12:00)
Nesupratau... g.gif Jei nebutum turejus vaiko, tai butum isejus, butu kur iseiti, bet kadangi turi vaika, tai negali iseiti, nera kur?

Taip, nes dėl jo darbo keitėm šalis ir dabar esu ten, kur nieko neturiu artimo. Žinoma, manęs čia niekas nelaiko, galiu su vaiku ir išskristi. Bet jis yra geras tėtis, nenorėčiau jų atskirti.
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 10:58)

Hmmm... g.gif Tada tu meluoji. Tik klausimas kada - ar rasydama taip, kad viska tiesa butu iskaitoma tarp eiluciu, arba dabar - kai issigandai pamacius, kad tiesa jau neslypi anapus.
Einu skaityti is naujo. Tikekimes, kad tavo postus sumaisiau su kazkieno kito, man taip buna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugpjūčio 2015 - 11:10
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 11:02)
Taip, nes dėl jo darbo keitėm šalis ir dabar esu ten, kur nieko neturiu artimo. Žinoma, manęs čia niekas nelaiko, galiu su vaiku ir išskristi. Bet jis yra geras tėtis, nenorėčiau jų atskirti.

tramdyk savo pavyda ir laimes tau seimyninenmia gyvenime, perisigalvok, ruoskis vestuvems ir nekurpk tusciu planu kas butu jei butu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 11 rugpjūčio 2015 - 11:05
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 11:02)
Taip, nes dėl jo darbo keitėm šalis ir dabar esu ten, kur nieko neturiu artimo. Žinoma, manęs čia niekas nelaiko, galiu su vaiku ir išskristi. Bet jis yra geras tėtis, nenorėčiau jų atskirti.

Vaikui jau lyg 2 metai, tai pradekite dirbti. Jis manau zino, kad dabar neturit nei kur detis. Su darbu atsiras nauji pazistami, savi interesai, pinigai. 4u.gif

Burbanti atrodo protinga moteris ir realiai sneka, bet visgi nei viena cia ateities nenuprognozuos ir pasakyti kaip bus negali. Bet kuriuo atveju, jus liksite su vyru ar be jo, jums reikia tureti savo veiklos ir savu pinigu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 08 11, 12:09)
Vaikui jau lyg 2 metai, tai pradekite dirbti. Jis manau zino, kad dabar neturit nei kur detis. Su darbu atsiras nauji pazistami, savi interesai, pinigai.  4u.gif

Burbanti atrodo protinga moteris ir realiai sneka, bet visgi nei viena cia ateities nenuprognozuos ir pasakyti kaip bus negali. Bet kuriuo atveju, jus liksite su vyru ar be jo, jums reikia tureti savo veiklos ir savu pinigu.  smile.gif

Taip, vaikui 16mėn. Mes buvom nutarę, kad aš nedirbu, nes šaly, kur esam, darželiai labai brangūs ir mes čia liksim dar 10mėn tik. Dar plius maniškio darbas toks, kad jis bet kada gali išvykti savaotei, dviem, mėnesiui. Ir tada mum nėra kam palikti vaiką. Bet bandysiu iš šios padėties ieškoti išeities ir kažką prisidurti. Nes tikrai pasijautė vyriokas valdžioj.
Atsakyti
Ilgai laukti nereikes. Duodam jai metus laiko...na..pusantru ir tegul pasipasakoja kas naujo pas ja seimynineje padangreje. Paziur4esime kas bus teisus.

Papildyta:
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 11:12)
Taip, vaikui 16mėn. Mes buvom nutarę, kad aš nedirbu, nes šaly, kur esam, darželiai labai brangūs ir mes čia liksim dar 10mėn tik. Dar plius maniškio darbas toks, kad jis bet kada gali išvykti savaotei, dviem, mėnesiui. Ir tada mum nėra kam palikti vaiką. Bet bandysiu iš šios padėties ieškoti išeities ir kažką prisidurti. Nes tikrai pasijautė vyriokas valdžioj.

Sakyciau vaikas sirgtu ar butu neigalus, tada jo - sedek namie ir akylai stebek vaika augindama. O dabar...Maziau klausyk tu tu diedu, turek pati galva ant peciu. Pasake' sedek namie, nes man taip patogiau' , o tu ir sedi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugpjūčio 2015 - 11:15
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 12:12)
Ilgai laukti nereikes. Duodam jai metus laiko...na..pusantru ir tegul pasipasakoja  kas naujo pas ja seimynineje padangreje. Paziur4esime kas bus teisus.

Žinoma, norėčiau juns įrodyti, kad buvot neteisi. Bet pažadu būt atvira ir pasipasakot po pusantrų metų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 11:14)
Žinoma, norėčiau juns įrodyti, kad buvot neteisi. Bet pažadu būt atvira ir pasipasakot po pusantrų metų smile.gif

Palauk..einu skaityti tu sakiniu tarp eiluciu biggrin.gif Jei rasiu - ikelsiu ir apie juos padisutuosime
Papildyta:
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 11, 11:05)
tramdyk savo pavyda ir laimes tau seimyninenmia gyvenime, perisigalvok, ruoskis vestuvems ir nekurpk tusciu planu kas butu jei butu

Kamane, nu pati pagalvok...viena pavydi asaba nevazmoznai, nes nujaucia jos sirdis, kad kazkas ny to, kitas gi iesko adrenalino is sono, nes neuztenka jam, reikia kazko, pats nezino ko. Argi pas juos yra ateitis?
Tokiu ateiciu piolna, ant kiekvieno kampo po kelias, kai skiriamasi ,kai jau visai psichologiskai isenkama. O ar reikia to laukti, ar reikia sau sveikata pasigadinti negrazinamai?
Atsakyti