Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 10:02)
Burbanti, gal jūs ir teisi, bet mes tą šeimą realiai jau 2m turim, vestuvės nėra žingsnis link jos kūrimo. Jei atvirai, tai niekad nemaniau, kad man gali kažkas panašaus nutikti. Kaip jau minėjau, ieškojau ne drugelių ar sekso kokio pašėlusio, o PATIKIMO žmogaus. Nes žinau, kokia esu pati. Tikro, patikimo, ištikimo, rimto vyro aš neiškeisiu į jokius apsvaigimus ar meiles seiles. Jaučiausi tokia sumani santykiuose, ne naivi avelė. Reikalavau daug, daug daviau. Ne kartą sakiau, kad jei norisi plevėsuoti dar, tai kelias atviras, aš nelaikau prie savęs. Bet myli, stengiasi, daug ką pakeitė... Ir šios kelios dienos sudrebino visą tą stabilumą, ant kurio stačiau mūsų santykių pamatus. Gal tai nieko rimto, gal tikrai užkniso mano nosies kišimas, gal pagalvojo, kad čia paskutinis šansas iki vestuvių dar nubrėžti man ribas. Nežinau.

o santykiuose tikrai reikia "reikalauti"? g.gif

kokia merga, kai namie toks fruktas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 11 rugpjūčio 2015 - 10:19
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 11:08)
Oi...nu bet tu ir romantike. Tu neklausyk tu bobuciu pasaku, kai tau pasakojama: nu jau pas mane kokia seima, tai geresnes ner - ir nesipykstam, ir problemu nera, ir t.t. ir pan

Kas mane neramina tavo pasakojime- nepagarba tau is jo puses. Jis tave menkina zodziai, o tu to ar nepastebi, ar apsimeti , kad nepastebi. Cia yra psichologines prievartos uzuomazgos. Kokia jo seima, kaip jo tevai sutaria? Ant kokio seimos hierarchijos laiptelio stovi jo motina?

Manai, nepastebiu. Daug apie tai kalbėta, daug pokyčių pasiekta, bet toli gražu iki 100proc pagarbos. Ir tokiose situacijose tai išlenda visu gražumu.

Jo mama mirusi, tėtis buvo toks, kaip jis. Mama susirinko mažus jį ir brolį ir išėjo, paliko jų tėvą. Mamai mirus juos užaugino močiutė. Jis pats su tėčiu nebendrauja, apie mamą kapba labai pagarbiai, o apue tėtį išvis vengia, sako, jog jis nebuvo geras žmogus, jog nesirūpino šeima taip, kaip turėtų vyras. Todėl man buvo ramu. O dabar matau, kad jis visgi perėmė tėčio charakterį ir tik sunkiu darbu su savim bando nesekti jo pėdomis. Jo brolis - visiška jo priešingybė.
Atsakyti
QUOTE(Tytkininke @ 2015 08 11, 10:14)
Kokias ribas? blink.gif  Kad galima slapta susirašinėti su neaišku kuo ir kai žmona nervinasi ir nepasitiki net prieš pačią svarbiausią dieną, kai ir taip streso gana, nesivarginti panaikinti abejonių ir nuraminti brangiausią žmogų?

Gali buti, kad autore uzaugo seimoje, kurioje su pagarba motinai buvo ar tai striuka, arba tevas yra 'saltas' zmogus. Ji ir bijo buti iviliota i toki pati seimos modelil, kuriame uzaugo, ir dalinai tai toleruoja, nes tokiame modelyje uzaugo. Draskosi dabar pati tarp saves ir nezino ka pasirinkti - gyventi ar negyventi taip,kaip mate kad gyvenama?
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 11, 11:18)
o santykiuose tikrai reikia "reikalauti"? g.gif

Taip, nes man nepriimtini kai kurie dalykai, kurie daugeliui porų yra normalūs. Jo buvusiuose santykiuosr moterys irgi nemate bėdų daug kur, ko aš nepriimu. Todėl iškart parodžiau, kas man priimtina, o kas ne. Jei žmogus to negali išpildyti, tada sėkmės jam. O jei nori būti su manim, reikalavau tam tikrų pokyčių.
p.s. su tuo fruktu jo varu niekas nesuvarė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violetisimo: 11 rugpjūčio 2015 - 10:26
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 10:19)

Jo mama mirusi, tėtis buvo toks, kaip jis. Mama susirinko mažus jį ir brolį ir išėjo, paliko jų tėvą. Mamai mirus juos užaugino močiutė. Jis pats su tėčiu nebendrauja, apie mamą kapba labai pagarbiai, o apue tėtį išvis vengia, sako, jog jis nebuvo geras žmogus, jog nesirūpino šeima taip, kaip turėtų vyras. Todėl man buvo ramu. O dabar matau, kad jis visgi perėmė tėčio charakterį ir tik sunkiu darbu su savim bando nesekti jo pėdomis. Jo brolis - visiška jo priešingybė.

Papuolei.
Bek, kol dar laikas. Neatsigrezdama bek.
Atsisakyk vestuviu. Bus dar tu vestuviu pas tave - ne karo metas. O ir vyru bus ne vienas ir ne du.
Dabar geriau pasipasakok apie savo seima - kokioje tu seimoje uzaugai?
Papildyta:
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 10:21)
Taip, nes man nepriimtini kai kurie dalykai, kurie daugeliui porų yra normalūs. Jo buvusiuose santykiuosr moterys irgi nemate bėdų daug kur, ko aš nepriimu. Todėl iškart parodžiau, kas man priimtina, o kas ne. Jei žmogus to negali išpildyti, tada sėkmės jam. O jei nori būti su manim, reikalavau tam tikrų pokyčių.

Bet tai kaip ilgai tu gali reikalauti pasikeisti? Jau d umetai reikalauji ir niekas nejuda i prieki, tik atgal...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugpjūčio 2015 - 10:25
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 11:27)
Papuolei.
Bek, kol dar laikas. Neatsigrezdama bek.
Atsisakyk  vestuviu. Bus dar tu vestuviu pas tave - ne karo metas. O ir vyru bus ne vienas ir ne du.
Dabar geriau pasipasakok apie savo seima - kokioje tu seimoje uzaugai?
Papildyta:

Bet tai kaip ilgai tu gali reikalauti pasikeisti? Jau d umetai reikalauji ir niekas nejuda i prieki, tik atgal...

Pokyčių įvyko labai daug, jis tapo kitoks su manimi. Todėl tikiu juo ir toliau, beeet. Kadangi nesu kvaila, jaučiu, jog sakai teisingai. Mes turim mažą vaiką, čia aš matau didžiausią bėdą. Matau bėdą ir pati link jos žygiuoju maršo žingsiu, nu durniau nebūna smile.gif

O mano tėvai irgi iįsiskyrė, kai buvau maža. Tėtis buvo smurtininkas. Nuo pat vaikystėd prisiekiau sau, kad kas benutiktų, mano šeima bus darni ir stipri. Vaikai augs laimingi...
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 10:21)
Taip, nes man nepriimtini kai kurie dalykai, kurie daugeliui porų yra normalūs.Jo buvusiuose santykiuosr moterys irgi nemate bėdų daug kur, ko aš nepriimu. Todėl iškart parodžiau, kas man priimtina, o kas ne. Jei žmogus to negali išpildyti, tada sėkmės jam. O jei nori būti su manim, reikalavau tam tikrų pokyčių.
p.s. su tuo fruktu jo varu niekas nesuvarė.


PVZ g.gif


Fruktas ne tu, as komentavau visai apie kita zmogu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 10:34)
Pokyčių įvyko labai daug, jis tapo kitoks su manimi. Todėl tikiu juo ir toliau, beeet. Kadangi nesu kvaila, jaučiu, jog sakai teisingai. Mes turim mažą vaiką, čia aš matau didžiausią bėdą. Matau bėdą ir pati link jos žygiuoju maršo žingsiu, nu durniau nebūna smile.gif

O mano tėvai irgi iįsiskyrė, kai buvau maža. Tėtis buvo smurtininkas. Nuo pat vaikystėd prisiekiau sau, kad kas benutiktų, mano šeima bus darni ir stipri. Vaikai augs laimingi...



o cia jau rimciau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 11 rugpjūčio 2015 - 10:39
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 11, 11:38)
PVZ g.gif
Fruktas ne tu, as komentavau visai apie kita zmogu lotuliukas.gif


Atsiprašau tada.
Na, pvz bendravimas su ex ar šiaip kokiomus 'draugėmis', varinėjimas po klubus kas savaitgalį, kai kurie intymūs dalykai ir pan. Viskas pasikeitė.
Atsakyti
Sakot, turite vaiką... Koks jis tėvas? Kokie jo santykiai su vaiku?
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 10:34)
Pokyčių įvyko labai daug, jis tapo kitoks su manimi. Todėl tikiu juo ir toliau, beeet. Kadangi nesu kvaila, jaučiu, jog sakai teisingai. Mes turim mažą vaiką, čia aš matau didžiausią bėdą. Matau bėdą ir pati link jos žygiuoju maršo žingsiu, nu durniau nebūna smile.gif

O mano tėvai irgi iįsiskyrė, kai buvau maža. Tėtis buvo smurtininkas. Nuo pat vaikystėd prisiekiau sau, kad kas benutiktų, mano šeima bus darni ir stipri. Vaikai augs laimingi...

Matai kaip nesunku buvo atspeti apie jusu abieju seimos modeli, kuri atsineset is savo vaikystes.
Jus vienas kita tik naikinsit. Povaliai, subtiliai is tavo puses, akyvaizdziai is jo, bet naikinsit. Tik tai bus tavo pasirinkimas kiek ilgai skaitysi ta pati puslapi. Kaip greitai atversi kita.
Nesitikek is jo jokiu zingsniu. Jis yrsa toks vyras, kurim reikalinga stipri moteris. Stipri psichologiskai, kuri pakeltu jo manipuliavimus. Jis taves nepaliks, bet ir nebus istikimas.
O jau kaip tu su tuo susitvarkysi - leisiesi buti manipuliuojama ar ne - tavo reikalas
Bet tik neuzmirsk, kad begdama nuo vilko gali papulti ant meskos.
Tau duopdami du keliai - kuri pasirinksi, tuo ir eisi.
Klausimas - tau lengviau buti psichologiskai trypiamai, nei auginti vienai vaika?


Papildyta:
QUOTE(Tytkininke @ 2015 08 11, 10:43)
Sakot, turite vaiką... Koks jis tėvas? Kokie jo santykiai su vaiku?

biggrin.gif biggrin.gif O jums neaisku? Kiek jums metu, jei nelabai suprantama jums ka reiksia 'trenkia durimis , iseina ir palieka mus'?
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 11, 11:41)
PVZ g.gif
Fruktas ne tu, as komentavau visai apie kita zmogu lotuliukas.gif
Papildyta:
o cia jau rimciau  unsure.gif

Tai vat smile.gif Jei būčiau viena, net nebųtume priėję prie tokios situacijos. Jis žinojo, kad nesitaikstysiu su jo pykčiu ir nepagarba jokiu būdu ir išeisiu neatsisukusi. O dabar aš tikrai neturiu, kur eiti. Ir stiprybės neturiu viską nutraukti dėl, rodos, kvailų priežasčių. Bet jos ne kvailos. Mes netgi gyvenam name, kurį suteikia jo darbovietė susituokusioms poroms. Jei vestuvėd neįvyks - turim išeiti. Viskas komplikuota ir, kad ir kaip pritarčiau ir sutikčiau su jūsų visų nuomonėmis, aš neatšaukdiu vestuvių. Galit vadinti višta, silpna, durne, bet yra kaip yra. Gal kokių kitokių patarimų, kaip valdyti krizes šeimose?
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 10:43)
Atsiprašau tada.
Na, pvz bendravimas su ex ar šiaip kokiomus 'draugėmis', varinėjimas po klubus kas savaitgalį, kai kurie intymūs dalykai ir pan. Viskas pasikeitė.

na nemanau, kad labai jau daugeliui poru priimtini tokie pavyzdziai, bet jug zmones gyvena savanoriskai, duoda savo noru istikimybe, pagarba, meile. galima reikalauti laikytis istatymo, bet ne myleti ar pasikeisti pagal kito pageidavima. nenaturalus pokyciai retai buna ilgalaikiai, kiek zmogus istvers nenaturalioje busenoje?
sorrri jau paskaiciau, ankstesni jusu posta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 11 rugpjūčio 2015 - 10:52