Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(Skonis @ 2015 08 10, 16:17)
Tokių problemų neturiu, tad savęs klausinėti neteks wink.gif
O jeigu nepavyksta sklandžiai išdėstyti minčių, kad jos neatrodytų kitiems kvailai ir primityviai, tai irgi nežinau, ar tai mano problemos biggrin.gif

Taip pat ir ne mano problemos, jei kažkas kažkam rodosi. Reikia žegnotis tada mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai konstruktyvūs argumentai biggrin.gif Kaip ir visais kitais gyvenimo atvejais, kiek pastebėjau.
Beje, jeigu atšaukti vestuves būtų taip paprasta, kaip čia dėstei, tai nebūtų forume tokių temų, pavadinimu "kaip atšaukti vestuves" biggrin.gif Čia tik šiaip, akiračio išplėtimui wink.gif
Atsakyti
Sakykim taip - su jo pykciu daug abu dirbom ir, kaip maniau, pagaliau darbas dave vaisiu. Viskas santykiuose buvo grazu, mes nesipykdavom, reakciju audringu nebebudavo, na viskas kaip ir saunu. Ir dabar bac!

Na va, pats priejo, pradejo kalbetis. Pasake, kad turiu ismokti juo tiketi, jam niejo nereikia, ivardino draugus, su kuo kalbejo, ir apie ka. Paaiskino kitus smulkius dalykus. Jauciuosi daug geriau, bent stresas atlego kazkiek. Aciu visoms komentavusioms.
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 10, 15:45)


Pasake, kad turiu ismokti juo tiketi,

Pasitikėjimo neišmokstama. Jis arba yra arba ne. Tiesą sakant aklai tikėti ir pasitikėti vyru, kurio elgesys verčia susimąstyti prieš pat vestuves- nebūčiau linkusi, tuomet nebus perdaug skaudu nusivilti sekantį kartą. Kita vertus sėkmingo santuokinio gyvenimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 10, 09:37)
Noriu patarimo is salies, nes jau nebezinau, ar as paranojike, ar viskae tikrai itartina. Musu vestuves uz keliu dienu, o busimas vyras elgiasi keistai: visa laika su kazkuo kalbasi whatsapp, matau ji online, kai paklausiu, su kuo, isiunta, isvadina pavydzia manipuliatore, pasako, jog neprivalo man atsiskaitineti ir leisti snipineti po privacia erdve.

Kuprotą tik grabas ištiesins. Atsiprašau, kad grubiai, bet tokia tiesa. Siūlyčiau nesituokt bažnyčioj, jei tai planavote. 4u.gif O civilinė santuoka gi greit nutraukiama, jei ką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 10, 16:45)
Sakykim taip - su jo pykciu daug abu dirbom ir, kaip maniau, pagaliau darbas dave vaisiu. Viskas santykiuose buvo grazu, mes nesipykdavom, reakciju audringu nebebudavo, na viskas kaip ir saunu. Ir dabar bac!

Na va, pats priejo, pradejo kalbetis. Pasake, kad turiu ismokti juo tiketi, jam niejo nereikia, ivardino draugus, su kuo kalbejo, ir apie ka. Paaiskino kitus smulkius dalykus. Jauciuosi daug geriau, bent stresas atlego kazkiek. Aciu visoms komentavusioms.

Tai viskas aišku, jis labai sunkaus charakterio. Taip greitai tokie nepersilaužia. Tikriausiai laukia dar ne viena ašarų pakalnė smile.gif

Įdomu, kodėl iš karto slėpėsi ir nesugebėjo pasakyti su kuo rašosi. Iš pat pradžių padaro iš to didelę paslaptį, o po to jau neva gerutis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 11, 08:39)
Tai viskas aišku, jis labai sunkaus charakterio. Taip greitai tokie nepersilaužia. Tikriausiai laukia dar ne viena ašarų pakalnė smile.gif

Įdomu, kodėl iš karto slėpėsi ir nesugebėjo pasakyti su kuo rašosi. Iš pat pradžių padaro iš to didelę paslaptį, o po to jau neva gerutis doh.gif

O taip. Jis geras žmogus, bet jau charakterio... Realiai aš jį rinkausi, nes nuo pat pradžių rimtai žiūrėjo į santykius, žinojo, ko nori, pats pradėjo kalbėti apie veetuves ir šeimą. Netgi gerokai per anksti. Rinkausi jį kaip stabilumą, patikimumą, man šie dalykai visad ėjo pirmu nr. Todėl, kai tas stabilumas staiga pasirodo kažkoks iškleręs, norisi vilku staugti.
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 10:11)
O taip. Jis geras žmogus, bet jau charakterio...  Realiai aš jį rinkausi, nes nuo pat pradžių rimtai žiūrėjo į santykius, žinojo, ko nori, pats pradėjo kalbėti apie veetuves ir šeimą. Netgi gerokai per anksti. Rinkausi jį kaip stabilumą, patikimumą, man šie dalykai visad ėjo pirmu nr. Todėl, kai tas stabilumas staiga pasirodo kažkoks iškleręs, norisi vilku staugti.

Tikiu.
O šiaip iš patirties galiu pasakyti, kad gyvenime nėra nieko stablaus, tik pats gali būti tas stabilusis sau, o kitu kliautis negali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2014 10 03, 10:43)

jei tu ir namie tokia pati  princese stiklo bokse su isterikomis tuomet galovok kodel tavo vyras pas draugelius lekia.



O as manau, kad jisai turi merga.
Papildyta:
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 10, 10:00)
Susirasydavo jis ir anksciau su draugais, bet karta i kelias dienas. O kai budavo su jais, tai online nesededavo. Jei pamatydavau ji online, kartais uzmesdavau juokais, ale su kokiom panom jau pliurpi, tai jis man nuscreenshottindavo ir sakydavo 'mieloji, su jokiom, tik va paklausiau to ir to'. O dabar isiunta. Apie staigmena buvau pagalvojusi, bet juk tada nesiustu, o juoktusi, sakytu 'palauk ir pamatysi' ar kazka panasaus, erzintu del to pavydo, o ne sauktu ir vadintu visaip. Grrrrrrr nesuvokiu, neimanoma su juo pakalbeti, sakau juk mes partneriai, nenoriu jokiu paslapciu, tai mane zudo, jo ats ' cia yra MANO tel, MANO privatumas, as tau atsiskaitineti neprivalau ir jei nepasitiki, tai spresk savo vidines bedas doh.gif ' . Ir priestarauti kaip ir negaliu, juk tai tikrai jo erdve, bet kodel elgesys taip padikeite pastarasiad kelias dienas?.. doh.gif

As tai nelabai suprantu apie kokias vestuves jus cia kalbat? Jum s jokiu budu negalima kurti abiems vienos seimos. Jus nesate skirti vienas kitam.
Papildyta:
QUOTE(Skonis @ 2015 08 10, 12:29)
Taip ir matau, kaip visos cia rasancios is karto BEGA nuo vestuviu ir nuo tokio vyro biggrin.gif  Jojo, likus kelioms dienoms tikrai visoms uztektu ryzto viska nutraukti (jau tikriausiai ir sukneles pasiutos, sveciai sukviesti, viskas suplanuota). Nebent rimtai busima vyra su meiluze lovoj uztiktumet, tada gal ir begtumet. Bet netikiu, kad anksciau, todel tokie visokie "patarimai" biski kelia juoka smile.gif

Jeigu buvo suplanuota uz to vyro teketi, vadinasi jis turejo ar tebeturi kazkokiu geru savybiu, del kuriu traukia. Aisku, sumautai gaunasi, kai kelios dienos pries busimas vyras staiga pasikeicia. Bet as, kaip ir kazkuria is cia rasiusi, noreciau galvoti, kad gal (duok Dieve) jis rengia kazkokia staigmena... Tik aisku tie visi siulymai "persisviesti galva" nelabai jau korektiski smile.gif

Yra kurios bega.

Ir isvis as nesuprantu kaip is karto puolama zenytis vos tik kam nors pasiulius isteketi?
Bijama senomis mergomis likti? Kad ir uz bet ko, bet bile pasiulo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugpjūčio 2015 - 09:58
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 10:51)


As tai nelabai suprantu apie kokias vestuves jus cia kalbat? Jum s jokiu budu negalima kurti  abiems vienos seimos. Jus nesate skirti vienas kitam.

Burbanti, gal jūs ir teisi, bet mes tą šeimą realiai jau 2m turim, vestuvės nėra žingsnis link jos kūrimo. Jei atvirai, tai niekad nemaniau, kad man gali kažkas panašaus nutikti. Kaip jau minėjau, ieškojau ne drugelių ar sekso kokio pašėlusio, o PATIKIMO žmogaus. Nes žinau, kokia esu pati. Tikro, patikimo, ištikimo, rimto vyro aš neiškeisiu į jokius apsvaigimus ar meiles seiles. Jaučiausi tokia sumani santykiuose, ne naivi avelė. Reikalavau daug, daug daviau. Ne kartą sakiau, kad jei norisi plevėsuoti dar, tai kelias atviras, aš nelaikau prie savęs. Bet myli, stengiasi, daug ką pakeitė... Ir šios kelios dienos sudrebino visą tą stabilumą, ant kurio stačiau mūsų santykių pamatus. Gal tai nieko rimto, gal tikrai užkniso mano nosies kišimas, gal pagalvojo, kad čia paskutinis šansas iki vestuvių dar nubrėžti man ribas. Nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 10:02)
Burbanti, gal jūs ir teisi, bet mes tą šeimą realiai jau 2m turim, vestuvės nėra žingsnis link jos kūrimo. Jei atvirai, tai niekad nemaniau, kad man gali kažkas panašaus nutikti. Kaip jau minėjau, ieškojau ne drugelių ar sekso kokio pašėlusio, o PATIKIMO žmogaus. Nes žinau, kokia esu pati. Tikro, patikimo, ištikimo, rimto vyro aš neiškeisiu į jokius apsvaigimus ar meiles seiles. Jaučiausi tokia sumani santykiuose, ne naivi avelė. Reikalavau daug, daug daviau. Ne kartą sakiau, kad jei norisi plevėsuoti dar, tai kelias atviras, aš nelaikau prie savęs. Bet myli, stengiasi, daug ką pakeitė... Ir šios kelios dienos sudrebino visą tą stabilumą, ant kurio stačiau mūsų santykių pamatus. Gal tai nieko rimto, gal tikrai užkniso mano nosies kišimas, gal pagalvojo, kad čia paskutinis šansas iki vestuvių dar nubrėžti man ribas. Nežinau.

Oi...nu bet tu ir romantike. Tu neklausyk tu bobuciu pasaku, kai tau pasakojama: nu jau pas mane kokia seima, tai geresnes ner - ir nesipykstam, ir problemu nera, ir t.t. ir pan

Kas mane neramina tavo pasakojime- nepagarba tau is jo puses. Jis tave menkina zodziai, o tu to ar nepastebi, ar apsimeti , kad nepastebi. Cia yra psichologines prievartos uzuomazgos. Kokia jo seima, kaip jo tevai sutaria? Ant kokio seimos hierarchijos laiptelio stovi jo motina?
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 11:02)
Burbanti, gal jūs ir teisi, bet mes tą šeimą realiai jau 2m turim, vestuvės nėra žingsnis link jos kūrimo. Jei atvirai, tai niekad nemaniau, kad man gali kažkas panašaus nutikti. Kaip jau minėjau, ieškojau ne drugelių ar sekso kokio pašėlusio, o PATIKIMO žmogaus. Nes žinau, kokia esu pati. Tikro, patikimo, ištikimo, rimto vyro aš neiškeisiu į jokius apsvaigimus ar meiles seiles. Jaučiausi tokia sumani santykiuose, ne naivi avelė. Reikalavau daug, daug daviau. Ne kartą sakiau, kad jei norisi plevėsuoti dar, tai kelias atviras, aš nelaikau prie savęs. Bet myli, stengiasi, daug ką pakeitė... Ir šios kelios dienos sudrebino visą tą stabilumą, ant kurio stačiau mūsų santykių pamatus. Gal tai nieko rimto, gal tikrai užkniso mano nosies kišimas, gal pagalvojo, kad čia paskutinis šansas iki vestuvių dar nubrėžti man ribas. Nežinau.


Kokias ribas? blink.gif Kad galima slapta susirašinėti su neaišku kuo ir kai žmona nervinasi ir nepasitiki net prieš pačią svarbiausią dieną, kai ir taip streso gana, nesivarginti panaikinti abejonių ir nuraminti brangiausią žmogų?
Atsakyti