Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(maka @ 2015 08 10, 12:29)
Jusu vyrui greiciausiai rauna stoga pries vestuves, daugeliui taip buna. Praeis. Variantas, kad jis susirado meiluze pries savo vestuves, butu imanomas, jei jis visiskas pridurkas (sorry).

Aciu uz doze pozityvo mano juodose mintyse smile.gif
Atsakyti
Jei jau kelios dienos prieš vestuves toks elgesys jam norma, tai reiktų įsivaizduot kaip elgsis vėliau. Bėgčiau tolyn ir jokių vestuvių, lai sėdi online toliau su kuom nori, jei ten daug svarbiau nei gyvas žmogus- būsimas sutuoktinis šalia. Tokie visokie MANO, MAN, ASMENINIS o būsimai žmonai- TU GYDYKIS, TAVO PROBLEMOS ir pan.....tfu. Jokia šventė neverta kad susigadint su tokiu sau gyvenimą.
Papildyta:
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 10, 10:20)
Atsaukti viska butu neapgalvota, kaip jis pats sako 'jei skyrybu priezastis ta, kad vyras online kalbasi sh draugais, tau atrodo rimta - go on.

Situacija apgailėtina. O atšaukti būtų kaip tik apgalvota. Lai eina prie altoriaus su savo "draugeliais". Dar drįsta važiuot ant dūšios tipo pati esi durna o aš protingas ir darau ką noriu. Sakyčiau jam NEXT ir kuo skubiau.
Atsakyti
Taip ir matau, kaip visos cia rasancios is karto BEGA nuo vestuviu ir nuo tokio vyro biggrin.gif Jojo, likus kelioms dienoms tikrai visoms uztektu ryzto viska nutraukti (jau tikriausiai ir sukneles pasiutos, sveciai sukviesti, viskas suplanuota). Nebent rimtai busima vyra su meiluze lovoj uztiktumet, tada gal ir begtumet. Bet netikiu, kad anksciau, todel tokie visokie "patarimai" biski kelia juoka smile.gif

Jeigu buvo suplanuota uz to vyro teketi, vadinasi jis turejo ar tebeturi kazkokiu geru savybiu, del kuriu traukia. Aisku, sumautai gaunasi, kai kelios dienos pries busimas vyras staiga pasikeicia. Bet as, kaip ir kazkuria is cia rasiusi, noreciau galvoti, kad gal (duok Dieve) jis rengia kazkokia staigmena... Tik aisku tie visi siulymai "persisviesti galva" nelabai jau korektiski smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skonis @ 2015 08 10, 13:29)
Taip ir matau, kaip visos cia rasancios is karto BEGA nuo vestuviu ir nuo tokio vyro biggrin.gif  Jojo, likus kelioms dienoms tikrai visoms uztektu ryzto viska nutraukti (jau tikriausiai ir sukneles pasiutos, sveciai sukviesti, viskas suplanuota). Nebent rimtai busima vyra su meiluze lovoj uztiktumet, tada gal ir begtumet. Bet netikiu, kad anksciau, todel tokie visokie "patarimai" biski kelia juoka smile.gif

Jeigu buvo suplanuota uz to vyro teketi, vadinasi jis turejo ar tebeturi kazkokiu geru savybiu, del kuriu traukia. Aisku, sumautai gaunasi, kai kelios dienos pries busimas vyras staiga pasikeicia. Bet as, kaip ir kazkuria is cia rasiusi, noreciau galvoti, kad gal (duok Dieve) jis rengia kazkokia staigmena... Tik aisku tie visi siulymai "persisviesti galva" nelabai jau korektiski smile.gif

O tai geriau nenutraukti nieko, nuleidus galvelę tekėti, o po trijų mėnesių po vestuvių ateiti ir pratęsti šią temą, pareiškiant, kad niekas nepasikeitė, mielasis ir toliau viską slepia, liepia man gydytis ir pan.?
Į žmogų reikia žiūrėti čia ir dabar. Praeityje negyvename. Ir žulikas kažkada dar nežudė, ir vagis ne nuo gimimo vogė ir t.t. Pagavot manau, mintį. Koks jis bus rytoj - neaišku. Žiūri, kad šiandien jis durniuoja, vadinasi nesituoki su juo esamu momentu, jei durniuoja kelios dienos prieš vestuves.
Atsakyti
QUOTE(Skonis @ 2015 08 10, 12:29)
Taip ir matau, kaip visos cia rasancios is karto BEGA nuo vestuviu ir nuo tokio vyro biggrin.gif  Jojo, likus kelioms dienoms tikrai visoms uztektu ryzto viska nutraukti (jau tikriausiai ir sukneles pasiutos, sveciai sukviesti, viskas suplanuota). Nebent rimtai busima vyra su meiluze lovoj uztiktumet, tada gal ir begtumet. Bet netikiu, kad anksciau, todel tokie visokie "patarimai" biski kelia juoka smile.gif



Kai gyvenime yra jau nemažai druskos suvalgyta, tai ir patarimas paprastas, nes daugelis žino ką reiškia už brudo tekėti viliantis, kad jis pasikeis. Suknelė ir sukviesti svečiai yra š....palyginus su sumautu gyvenimu, ir tik visiška nebrendyla gali tuoktis vien dėl to, kad suknelė pasiūta doh.gif Kaip su tokiu vaikus gimdyt jei jau dabar gydytis siūlo doh.gif
Atsakyti
Man daugiausia nerimo keltų ne tai, kad su kažkuo kalbasi online (nepagautas - ne vagis, gal, kaip rašiau, jai staigmeną rengia), bet tai, jog likus kelioms dienoms iki vestuvių, kai, rodos, ar begali būti gražesnis laikas, jis ant jos šaukia ir visaip išvadina g.gif
Nestabilus isterikas?
Ar autorė dėl priešvestuvinio streso neadekvačiai reaguoja?
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 10, 13:57)
Man daugiausia nerimo keltų ne tai, kad su kažkuo kalbasi online (nepagautas - ne vagis, gal, kaip rašiau, jai staigmeną rengia), bet tai, jog likus kelioms dienoms iki vestuvių, kai, rodos, ar begali būti gražesnis laikas, jis ant jos šaukia ir visaip išvadina  g.gif
Nestabilus isterikas?
Ar autorė dėl priešvestuvinio streso neadekvačiai reaguoja?

Man regis, kad kai vyras rengia staigmeną, tai jo moteris tai nujaučia iš jo akių, judesių, elgesio, na iš visko. Čia į staigmeną visai nepanašu iš to, kas nupasakota. O dėl negražaus bendravimo, tai klausimas ar iki tol taip buvo ir čia įprasta jų kasdienybė, ar tik dabar taip prasidėjo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 10 rugpjūčio 2015 - 13:01
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 10, 14:01)
Man regis, kad kai vyras rengia staigmeną, tai jo moteris tai nujaučia iš jo akių, judesių, elgesio, na iš visko. Čia į staigmeną visai nepanašu iš to, kas nupasakota. O dėl negražaus bendravimo, tai klausimas ar iki tol taip buvo ir čia įprasta jų kasdienybė, ar tik dabar taip prasidėjo?

Na taip, į pozityvią staigmeną neužneša smile.gif
Atsakyti
Violetisimo, aš tai jūsų vietoj sugudraučiau ir rasčiau būdą pažiūrėti, kas per šuo pakastas tuose online pokalbiuose. Tik neišsiduokit, sugalvokit ką nors ir pažiūrėkit, kas ten darosi. Dabar kankinatės nežinioje, o vien tai, kad vyras šaukia, agresyviai reaguoja, rodo, jog turi ką slėpti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 10, 13:34)
Į žmogų reikia žiūrėti čia ir dabar. Praeityje negyvename. Ir žulikas kažkada dar nežudė, ir vagis ne nuo gimimo vogė ir t.t. Pagavot manau, mintį. Koks jis bus rytoj - neaišku. Žiūri, kad šiandien jis durniuoja, vadinasi nesituoki su juo esamu momentu


Tai pagal tave, jeigu siandien vyras geras - tuokiuosi. Rytoj nebegeras-skiriuosi. Poryt vel geras - vel tuokiuosi? bigsmile.gif


QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 10, 13:45)
ir tik visiška nebrendyla gali tuoktis vien dėl to, kad suknelė pasiūta  doh.gif


Tai ne tame akcentas buvo. Tiesiog jeigu su tokiu zmogum planavo vestuves, tai reikejo tuo metu ir ziureti, kas per charakteris pas zmogu, ir ar verta planuoti. O ne paskutine sekunde panikuoti.

P.S. kad reikia rasti budu issiaiskinti, kas tame telefone - faktas. Jeigu jau visa tai pasieke toki lygi, kad net vestuviu nebesinori. Vadinasi reikia kazka daryt, o ne tyliai viduje galvoti ir nervintis.
Atsakyti
QUOTE(Skonis @ 2015 08 10, 15:33)
Tai pagal tave, jeigu siandien vyras geras - tuokiuosi. Rytoj nebegeras-skiriuosi. Poryt vel geras - vel tuokiuosi?  bigsmile.gif

Nepajėgsiu tamstai išaiškinti, jei taip primityviai ir kvailai supranti visą mintį. Prireiks labai daug laiko tam, kurio tau vienai tikrai neskirsiu biggrin.gif
Geriau paklausk savęs ar vyras, kuris ant tavęs piktžodžiauja, tave stūmia, nuo tavęs kažką slepia, yra tau geras smile.gif Pradžiai užteks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 10, 15:37)
Nepajėgsiu tamstai išaiškinti, jei taip primityviai ir kvailai supranti visą mintį. Prireiks labai daug laiko tam, kurio tau vienai tikrai neskirsiu biggrin.gif
Geriau paklausk savęs ar vyras, kuris ant tavęs piktžodžiauja, tave stūmia, nuo tavęs kažką slepia, yra tau geras smile.gif Pradžiai užteks smile.gif


Tokių problemų neturiu, tad savęs klausinėti neteks wink.gif
O jeigu nepavyksta sklandžiai išdėstyti minčių, kad jos neatrodytų kitiems kvailai ir primityviai, tai irgi nežinau, ar tai mano problemos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skonis: 10 rugpjūčio 2015 - 15:18