Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(Aimeja @ 2016 01 28, 14:30)
Tai labai gerai, kad dirbo. Ne po barus trankėsi, ne su mergom lakstė, ne žvejojo kažkur, o dirbo šeimos labui. Kas blogai? g.gif  Ne tik, kad nepriekaištaučiau, dar labai apsidžiaugčiau. Kad vyras šeima rūpinasi, juk čia santuokos pradžioje taip, tai tikėtina, kad jauna šeima, piniguose nesimaudė, turtų neturėjo. Didžioji dauguma jaunų šeimų atsiradus vaikui dalijasi sritis, viens daugiau dirba, kitas daugiau vaiku rūpinasi. Niekas nesako, kad vyras neturi padėti, bet protingi žmonės įvertina savo padėtį, galimybes ir t.t, o ne skundžiasi, kad  morališkai nepalaiko, bet dirba. Na nebent autorės šeima labai gerai, turtingai gyveno, turėjo nuosavus namus, santaupų,  o vyrui dar daugiau reikėjo ir jis vistiek ėjo dirbti be priežasties. Kitu atveju, tai puikus, geras vyras, kuris rūpinasi šeima, o autorė panašu, kad pati nežino ko nori, viskas blogai, o priežastis manau ne vyras ir jo darbas, o tai, kad ,,didelis susižavėjimas'' atsirado.  smile.gif

O žvejoti - turėti savo asmeninių pomėgių tai jau blogai? g.gif Man atrodo, kad žmogus kaip tik įdomesnis, jei nepamiršta ir savęs wink.gif
Kodėl toks požiūris, kad vyrai PADEDA? Jūs ant savo vienos pečių prisiimate visą šeimos buities naštą? Jie ne padeda, o normaliai kaip pilnaverčiai partneriai dalyvauja šeimos buitiniame gyvenime ir vaikų auklėjime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viesnia @ 2016 01 28, 15:19)
Matyt, kazkas blogai, nes per ta laika ji nuo jo nutolo...


Nutolo, kai pagunda atsirado...
Atsakyti
QUOTE(Eularija @ 2016 01 28, 14:38)
Kodėl toks požiūris, kad vyrai PADEDA?  Jūs ant savo vienos pečių prisiimate visą šeimos buities naštą? Jie ne padeda, o normaliai kaip pilnaverčiai partneriai dalyvauja šeimos buitiniame gyvenime ir vaikų auklėjime smile.gif

jo, man pastoviai kliuna tas "vyras padeda".
Atsakyti
QUOTE(moteriskaite1 @ 2016 01 23, 14:06)
Taip, aš ji labai mylėjau ir be jo gyventi negalėjau, bet man reikėjo vyro šalia. Dabar jis tikrai pasikeitė, tikrai nuostabus tapo. Nesakau, kad buvo dienos  vien blogos, buvo ir geru. Kaip ir norisi su juo būti, bet yra didelis susižavejimas kitu. Pirmą kartą per visus gyvenimo kartu metus. Žinau, kad galiu sugriauti šeimą. Kaip atsikratyti pagundos?

QUOTE(Aimeja @ 2016 01 28, 14:38)
Nutolo, kai pagunda atsirado...

Is pacituotos zinutes supratau, kad pagunda atsirado veliau, po to, kai pasijuto nutolusi...
Atsakyti
QUOTE(Eularija @ 2016 01 28, 15:38)
O žvejoti - turėti savo asmeninių pomėgių tai jau blogai?  g.gif  Man atrodo, kad žmogus kaip tik įdomesnis, jei nepamiršta ir savęs wink.gif
Kodėl toks požiūris, kad vyrai PADEDA?  Jūs ant savo vienos pečių prisiimate visą šeimos buities naštą? Jie ne padeda, o normaliai kaip pilnaverčiai partneriai dalyvauja šeimos buitiniame gyvenime ir vaikų auklėjime smile.gif


Aišku žvejot neblogai, bet jei jau į šią temą, tai būtų galima priekaištauti, na iš tos pusės, kad va žvejoja, o nepadeda žmonai su vaiku. Tik tiek.

Požiūris toks todėl, kad jei man būtų būtinai reikėję, kad vyras kartu su manim plautų bliūdus , mes nebūtume turėję to ką turime dabar - materialiai aprūpintas, geras, saugus gyvenimas. Tiesiog buvom pasiskirstę pareigom, pagal kiekvieno galimybes. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2016 01 28, 15:12)
Požiūris toks todėl, kad jei man būtų būtinai reikėję, kad vyras kartu su manim plautų bliūdus , mes  nebūtume turėję to ką turime dabar - materialiai aprūpintas, geras, saugus gyvenimas. Tiesiog buvom pasiskirstę pareigom, pagal kiekvieno galimybes.  smile.gif

Labai valio. Jums toks pasiskirstymas tiko. Kitai netiko. Kas cia keisto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 01 28, 16:16)
Labai valio. Jums toks pasiskirstymas tiko. Kitai netiko. Kas cia keisto?  ax.gif


Kas čia sako, kad keista? ax.gif
Nu tai jei netiko, tai reikėjo ieškoti kito vyro, geresnio, kuris su ja sėdėtų pagal jos norus. Bet 15 m. ,,kentėjo''. Kodėl? Man tai čia labiau panašu į pasiteisinimo ieškojimą, kodėl ta pagunda atsirado, nu va, vyras, kad dirbo kaltas... Nes kitų vyro trūkumų kaip ir nėra. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2016 01 28, 16:12)
Aišku žvejot neblogai, bet jei jau į šią temą, tai būtų galima priekaištauti, na iš tos pusės, kad va žvejoja, o nepadeda žmonai su vaiku. Tik tiek.

Požiūris toks todėl, kad jei man būtų būtinai reikėję, kad vyras kartu su manim plautų bliūdus , mes  nebūtume turėję to ką turime dabar - materialiai aprūpintas, geras, saugus gyvenimas. Tiesiog buvom pasiskirstę pareigom, pagal kiekvieno galimybes.  smile.gif

Tai jei aš mezgu servetėles, vadinasi, nepadedu[COLOR=red] vyrui su vaiku biggrin.gif
Nesupratot ką norėjau pasakyti - pasiskirstymas pareigomis yra vienas dalykas, o pagalba visai kitas. Padėti gali kaimynas, bobutė ar pan. O sutuoktiniai ką daro šeimai, ai abu dirba šeimos labui, o ne PADEDA. Padėti gali sunkų daiktą pakelti, o ne indus plaudamas, valgį ruošdamas ar vaikus augindamas mirksiukas.gif Nebent pas jus patriarchatas ir namų buitis bei vaikų auginimas išskirtinai moterų reikalas. Pažįstu ir tokių... man taip netinka huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2016 01 28, 15:29)
Kas čia sako, kad keista? ax.gif
Nu tai jei netiko, tai reikėjo ieškoti kito vyro, geresnio, kuris su ja sėdėtų pagal jos norus. Bet 15 m.  ,,kentėjo''. Kodėl? Man tai čia labiau panašu į pasiteisinimo ieškojimą, kodėl ta pagunda atsirado, nu va, vyras, kad dirbo kaltas... Nes kitų vyro trūkumų kaip ir nėra.  biggrin.gif

Tikrai, zinokite yra tokiu vyru, kurie lieka namie su vaikais. Yra tokiu, kurie nelieka. Svarbiausia, kad abu sutuotkiniai butu patenkinti, ar ne? Siuo atveju taip nebuvo.

Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2016 01 28, 13:30)
Tai labai gerai, kad dirbo. Ne po barus trankėsi, ne su mergom lakstė, ne žvejojo kažkur, o dirbo šeimos labui. Kas blogai? g.gif 

biggrin.gif nu va. jums keista, kad kitai tokia situacija gali buti bloga. Sakoma, kad gerais norais pragaras gristas. Vyras norejo kaip geriau - seimai pinigus uzdirbti, o moteriai ne to reikejo. mirksiukas.gif
Jei man reiketu pasirinkti ar namas uzsmiestyje ir vyras dirbantis virsvalandzius, savaitgaliais, ar butas mieste ir vyras su manimi, as zinokite rinkciausi antraji varianta. ax.gif Plius, dar ir pati, smegenis, kojas, rankas ir karjeros ambicijas turiu, tad irgi noriu dirbti, o ne laikyti visus namu kampus, kol vyras mamuta tempia.
Atsakyti
QUOTE(Eularija @ 2016 01 28, 16:29)
Tai jei aš mezgu servetėles, vadinasi, nepadedu[COLOR=red] vyrui su vaiku  biggrin.gif
Nesupratot ką norėjau pasakyti - pasiskirstymas pareigomis yra vienas dalykas, o pagalba visai kitas. Padėti gali kaimynas, bobutė ar pan. O sutuoktiniai ką daro šeimai, ai abu dirba šeimos labui, o ne PADEDA. Padėti gali sunkų daiktą pakelti, o ne indus plaudamas, valgį ruošdamas ar vaikus augindamas  mirksiukas.gif Nebent pas jus patriarchatas ir namų buitis bei vaikų auginimas išskirtinai moterų reikalas. Pažįstu ir tokių... man taip netinka  huh.gif


Tiesiog kabinėjimasis prie žodžių, kai esmė apie ką kalbama aiški... irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2016 01 28, 15:29)
Kas čia sako, kad keista? ax.gif
Nu tai jei netiko, tai reikėjo ieškoti kito vyro, geresnio, kuris su ja sėdėtų pagal jos norus. Bet 15 m.  ,,kentėjo''. Kodėl? Man tai čia labiau panašu į pasiteisinimo ieškojimą, kodėl ta pagunda atsirado, nu va, vyras, kad dirbo kaltas... Nes kitų vyro trūkumų kaip ir nėra.  biggrin.gif

Taigi ji raso, kad vyra labai mylejo, bet nutolo nuo jo, kai po gimdymo vyras pasinere i darba vakarais ir savaitgaliais. Kaip supratau, iki to laiko jis tiek nedirbdavo. Is sito sprendziu, jog pinigu jiems mirtinai netruko nei po gimdymo, nei dabar.
Ir aplamai ji klausia, kaip uzmirsti pagunda, o ne kad nagrinetume jos "kaprizus".
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2016 01 28, 15:36)
Tiesiog kabinėjimasis prie žodžių, kai esmė apie ką kalbama aiški...  irnesakyk.gif

sitie zodziai siuo atveju labai svarbus. Labai aiskiai parodi poziuri i vyro ir moters pareigas namuose.
Atsakyti