Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(moteriskaite1 @ 2016 01 23, 14:06)
Taip, aš ji labai mylėjau ir be jo gyventi negalėjau, bet man reikėjo vyro šalia. Dabar jis tikrai pasikeitė, tikrai nuostabus tapo. Nesakau, kad buvo dienos  vien blogos, buvo ir geru. Kaip ir norisi su juo būti, bet yra didelis susižavejimas kitu. Pirmą kartą per visus gyvenimo kartu metus. Žinau, kad galiu sugriauti šeimą. Kaip atsikratyti pagundos?

Matai, dabar vyras gali nors ir ant blakstienų šokt ir pats geriausias būt, tai nepadės, nes tavo galvoje nauja aistra.
Ir kaip tu čia atsikratysi biggrin.gif , gi neemigruosi į ameriką dėl to. Gal bandyk nebendraut visai tiesiog
Atsakyti
QUOTE(moteriskaite1 @ 2016 01 17, 16:32)
Sveikos, pas mane kitokia situacija. Mes susituokem, gyvenam kartu 15metu jau. Buvo visko ir pyksciu ir t.t bet tikrai vienas kita mylejom, susilaukem vaikelio. Gimus vaikeliui jis  pradejo lb daug dirbti ir gryzdavo tik vakare, o kartais net dirbdavo istisus savaitgalius. O gryzdavao pavarges ir jau noro padeti man su vaikeliu nebuvo. Tikrai jis dirbdavo del seimos, bet  per ta laika as nutolau nuo jo. Visokios mintys pradejo lysti, kad gal geriau be jo butu. Del to pradejau pykti labiau ant jo del visko. Manau jis suprato, kad kazkas negerai ir pasikeite. Dabar jis gyvena vien tik del musu-stengiasi rodyti demesi man ir puikiai leidzia laika su vaiku. Matosi, kad vaikui patinka laikas kartu su juo. Kasdieninius darbus atlieka puikiai, man daryti praktiskai nieko nebereikia. Bet per ta laika kol jis dirbdavo (ir kai del visko pykdavau)-man viduje kazkaip viskas atsalo. Toks jausmas, kad nebenoriu buti su juo.  Nezinau ka galvot, kaip susigrazinti tuos jausmus?  Matau, kad jis mane tikrai labai myli. Gal jus mergaites patarsit ka?

Tai matyt nei nemylejot, meile niekur niekda nedingsta .... aistra, taip. O jei mylit, tai gal tereikia islaukti ta perioda ir viskas, ne visada meile taip stipriai jauciasi, kaip aistra...
Atsakyti
Galbut atsirado nuoskauda, kad vyras "dejo i krumus". Bet dabar jis stengiasi, tai manau, kad verta atleisti uz ta negera laika, kai vis dirbdavo. Gal tuo metu jis nebuvo psichologiskai pasiruoses tevystei ir jam reikejo laiko viska pervirskinti, prisitaikyti prie naujos egzistencines roles - seimos vyro, tevo, ir is jauno, nepriklausomo berno, jaunavedzio tapti rimtu, atsakingu vyru.
Moterys per nestuma, per 9 jo menesius naturaliai pasiruosia naujai - mamytes rolei, o vyrams sunkiau, nes ne jie nesioja kudiki.
Ir ypac jei jie dar jauni, netureje laiko apgalvoti savo busima tevyste, nora (ar nenora) buti tevu.
Tai, kad jis dabar padeda, yra labai geras zenklas. Iseitu, kad jis viska pervirskino ir prisieme ta nauja role 4u.gif .
Todel visai verta jam atleisti uz tai, kas buvo. Ir leisti irodyti, kaip jumis rupinasi, kad jus jam esate svarbus.
Su tais visokiais gerbejais tai atsargiai, nes yra vaikas. Negi ji tampysi po ivairius "tecius"? Laikas pades ji uzmirsti. Gal ten nieko rimto nera, siaip kazkoks makaronu kabintojas smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viesnia: 24 sausio 2016 - 14:27
QUOTE(viesnia @ 2016 01 24, 14:22)
Galbut atsirado nuoskauda, kad vyras "dejo i krumus". Bet dabar jis stengiasi, tai manau, kad verta atleisti uz ta negera laika, kai vis dirbdavo. Gal tuo metu jis nebuvo psichologiskai pasiruoses tevystei ir jam reikejo laiko viska pervirskinti, prisitaikyti prie naujos egzistencines roles - seimos vyro, tevo, ir is jauno, nepriklausomo berno, jaunavedzio tapti rimtu, atsakingu vyru.
Moterys per nestuma, per 9 jo menesius naturaliai pasiruosia naujai - mamytes rolei, o vyrams sunkiau, nes ne jie nesioja kudiki.
Ir ypac jei jie dar jauni, netureje laiko apgalvoti savo busima tevyste, nora (ar nenora) buti tevu.
Tai, kad jis dabar padeda, yra labai geras zenklas. Iseitu, kad jis viska pervirskino ir prisieme ta nauja role 4u.gif .
Todel visai verta jam atleisti uz tai, kas buvo. Ir leisti irodyti, kaip jumis rupinasi, kad jus jam esate svarbus.
Su tais visokiais gerbejais tai atsargiai, nes yra vaikas. Negi ji tampysi po ivairius "tecius"? Laikas pades ji uzmirsti. Gal ten nieko rimto nera, siaip kazkoks makaronu kabintojas smile.gif .

Labai geros mintys. Panašios nuomonės ir aš. Iš pasakojimo supratau, kad vyra stengėsi dėl jūsų, bet suprantu ir moterišką pusę. Labai džiugu, kad vyras tikrai susimastė ką blogai darė ir stengiasi viska ištaisyti. Matyt suprato, kad jus abi labai myli. Vieniems vyrams lengviau, kitiems sunkiau pasiruošti tėvystės iššūkiams. Svarbiausia, kad jis suprato kokį vaidmenį turi atlikti.
Su tais susižavėjimais-tai manau, kad jų dar gali būti daug. Tai dabar kiekvieną kartą, tik susižavėjus bėgsi pas kitą? Suprantu, kad galbūt dabar tas kitas vyras daug geresnis, pranašesnis už taviški, bet čia yra tik susižavėjimas. Tikrai, negi dabar tampysi vaika per kitus? Kaip galvoji kiek tas susižavėjimas gali trūkti? Gal po kurio laiko susižavėsi kitu? taip ir lakstysi.... dažniausiai tokios ieškotojos taip ir lieka be nieko. Buvo ir pas mane susižavėjimas kitu vyru. Atrodė, kad jis man skirtas, o ne maniškis. Bet tai nieko nereiškia. Susikaupiau, bandžiau kuo daugiau laiko praleisti su vyru, (gal net perdaug) bet visos tos pastangos dabar ateina su kaupu ir dabar labai džiaugiuosiu, kad nepadariau didžiausios gyvenime kvailystės (kai protas buvo aptemes smile.gif ). Manau reik stumti mintis kuo toliau ir stengtis abiem iš visų jėgu. Jeigu vyras stengiasi, tai gal ir tau reiktų perlaužti save ir kartu stengtis? Visko būna vedybiniam gyvenime ir abejoniu ir nuosmukiu, bei visokiu kriziu. Gal ir tu per mažai pastangų dėjai? Gal tikrai jis nesijautė mylimas? Nereikia gi kiekvienam barnyje bėgti pas kitą. Reikia džiaugtis šema ir vaikučiu. Juk vaikutis didžiausias džiaugsmas šeimoje.
Atsakyti
QUOTE(moteriskaite1 @ 2016 01 23, 14:06)
Kaip ir norisi su juo būti, bet yra didelis susižavejimas kitu.

Nu ar nesakiau doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(I do @ 2016 01 19, 19:22)
Tai vyro funkcija šeimoj tik bankomatu būt? biggrin.gif

Prie ko čia bankomatas? Jei žmogus yra darbe, tai jis vienu metu negali dar ir žmonai aukle būti visur šalia prilipęs.
Papildyta:
QUOTE(viesnia @ 2016 01 24, 14:22)
Galbut atsirado nuoskauda, kad vyras "dejo i krumus". Bet dabar jis stengiasi, tai manau, kad verta atleisti uz ta negera laika, kai vis dirbdavo.

Į kokius krūmus? Ar jis ją su vaiku paliko ir pas kitą išėjo? Vyras kaip vyras, dirbo, nes jo moteriai ir vaikui pagrindo po kojom reikėjo, o gavo vien kaprizus. Man į galvą netelpa, kaip galima vyrui priekaištaut kad jis dirba doh.gif
Papildyta:
QUOTE(lemuura1 @ 2016 01 25, 09:49)
Labai geros mintys.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 01 26, 09:00)
Į kokius krūmus? Ar jis ją su vaiku paliko ir pas kitą išėjo? Vyras kaip vyras, dirbo, nes jo moteriai ir vaikui pagrindo po kojom reikėjo, o gavo vien kaprizus. Man į galvą netelpa, kaip galima vyrui priekaištaut kad jis dirba  doh.gif

Jis dirbdavo vakarais ir savaitgaliais. Gerai, ne i krumus, o pasislepe savo oloje. Nepriekaistautum saviskiui, kad visa laika dirba?
Noras, kad moraliskai palaikytu ka tik pagimdziusia mamyte ir kazkiek padetu namuose - kaprizas? Kaprizu vadinti artimo zmogaus poreikius - tai supratimo trukumas...
Atsakyti
QUOTE(viesnia @ 2016 01 26, 11:52)
Nepriekaistautum saviskiui, kad visa laika dirba?
Noras, kad moraliskai palaikytu ka tik pagimdziusia mamyte ir kazkiek padetu namuose - kaprizas? Kaprizu vadinti artimo zmogaus poreikius - tai supratimo trukumas...

Nepriekaištavau ir nepriekaištaučiau, man patinka darbštūs vyrai biggrin.gif Namuose aš ir pati galiu susitvarkyti ir savo vaiku pasirūpint. Ir poreikių visi turi, vyras taip pat, bet apie juos čia kažkodėl nutylima, tik kad scenos jam būdavo keliamos mirksiukas.gif Dar finale liko raguotas...
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 01 26, 12:30)
Nepriekaištavau ir nepriekaištaučiau, man patinka darbštūs vyrai  biggrin.gif  Namuose aš ir pati galiu susitvarkyti ir savo vaiku pasirūpint. Ir poreikių visi turi, vyras taip pat, bet apie juos čia kažkodėl nutylima, tik kad scenos jam būdavo keliamos  mirksiukas.gif Dar finale liko raguotas...

tai saunu, kad jus galite, o va kitoms reikia vyro salia. Nes jos - ne jus.
O siaip tai prajuokino sitas "savo" vaiku biggrin.gif . Vaikas tik motinos pasirodo. Tevas procese nedalyvavo.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 01 27, 11:53)
tai saunu, kad jus galite, o va kitoms reikia vyro salia. Nes jos - ne jus.
O siaip tai prajuokino sitas "savo" vaiku  biggrin.gif . Vaikas tik motinos pasirodo. Tevas procese nedalyvavo.

ką tas tėvas, nuuu - donoras - iš pradžių spermos, po to pinigų biggrin.gif
o jei rimtai, tai man keista, kai moterys nori kad vyrai vien tik dirbtų ir prie vaiko priežiūros bei namų ei kiek neprisidėtų. nes gi šeima kuriama, nes gera būti su tuo žmogum, malonu su juo bendrauti, kartu kažką veikti, leisti laiką. o ne vien susitikt prieš miegą kokiai valandai, kai vyras po visų viršvalandžių parslenka pervargęs. pati irgi nuo to užsisukimo buityje irgi nusikalus. tai koks čia bendravimas, koks čia buvimas šeimoje? geriau jau pinigų mažiau
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 01 27, 22:32)
ką tas tėvas, nuuu - donoras - iš pradžių spermos, po to pinigų  biggrin.gif
o jei rimtai, tai man keista, kai moterys nori kad vyrai vien tik dirbtų ir prie vaiko priežiūros bei namų ei kiek neprisidėtų. nes gi šeima kuriama, nes gera būti su tuo žmogum, malonu su juo bendrauti, kartu kažką veikti, leisti laiką. o ne vien susitikt prieš miegą kokiai valandai, kai vyras po visų viršvalandžių parslenka pervargęs. pati irgi nuo to užsisukimo buityje irgi nusikalus. tai koks čia bendravimas, koks čia buvimas šeimoje? geriau jau pinigų mažiau

tradicinis seimos suvokimas. Daug tokiu vis dar yra, tad man jau kaip ir nebekeista. Tegul gyvena taip, jei patinka, patogu ir smagu. Tik keista, kai zmogus stebisi, kad kitam jo gyvenimo supratimas netinka ir norisi lygiaverciu santykiu tarp sutuoktiniu, pilnaverciu tevo ir vaiku santykiu. Tipo, as taip uzauginau vaikus, tai ir tu kentek ir augink biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viesnia @ 2016 01 26, 12:52)
Jis dirbdavo vakarais ir savaitgaliais. Gerai, ne i krumus, o pasislepe savo oloje. Nepriekaistautum saviskiui, kad visa laika dirba?
Noras, kad moraliskai palaikytu ka tik pagimdziusia mamyte ir kazkiek padetu namuose - kaprizas? Kaprizu vadinti artimo zmogaus poreikius - tai supratimo trukumas...


Tai labai gerai, kad dirbo. Ne po barus trankėsi, ne su mergom lakstė, ne žvejojo kažkur, o dirbo šeimos labui. Kas blogai? g.gif Ne tik, kad nepriekaištaučiau, dar labai apsidžiaugčiau. Kad vyras šeima rūpinasi, juk čia santuokos pradžioje taip, tai tikėtina, kad jauna šeima, piniguose nesimaudė, turtų neturėjo. Didžioji dauguma jaunų šeimų atsiradus vaikui dalijasi sritis, viens daugiau dirba, kitas daugiau vaiku rūpinasi. Niekas nesako, kad vyras neturi padėti, bet protingi žmonės įvertina savo padėtį, galimybes ir t.t, o ne skundžiasi, kad morališkai nepalaiko, bet dirba. Na nebent autorės šeima labai gerai, turtingai gyveno, turėjo nuosavus namus, santaupų, o vyrui dar daugiau reikėjo ir jis vistiek ėjo dirbti be priežasties. Kitu atveju, tai puikus, geras vyras, kuris rūpinasi šeima, o autorė panašu, kad pati nežino ko nori, viskas blogai, o priežastis manau ne vyras ir jo darbas, o tai, kad ,,didelis susižavėjimas'' atsirado. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2016 01 28, 13:30)
Tai labai gerai, kad dirbo. Ne po barus trankėsi, ne su mergom lakstė, ne žvejojo kažkur, o dirbo šeimos labui. Kas blogai? g.gif 

Matyt, kazkas blogai, nes per ta laika ji nuo jo nutolo...
Atsakyti