Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

Omg, nerašiau niekur apie 3m trunkančią slaptą misiją biggrin.gif Čia burbanti taip parašė. Jo slapta misija truko pusmetį, dėl ko nusikėlė mūsų vestuvės, nes nei pilvota, nei gimdykloj tekėt nenorėjau biggrin.gif per tą laiką buvo ir kitų misijų, ne slaptų, visiškai normalių, į kurias aš tikrai kartu nevariau, nes šeimos nesivežamos į Afganistaną ar Keniją. Nes tai trunka kelis mėn. Visur kitur šeimos važiuoja kartu, nes, pvz, vienoj šaly jis net 4m tarnavo. Tai kaip be šeimos.

Ne, jis ne LT karininkas ir ką jis veikia aš puikiai žinau, nes gyvenam saugomoj teritorijoj, jo darbas minutė kelio, per įvairius susibūrimus bendrauju tiek su jo viršininkais, tiek kolegom, tiek jų šeimom.
Atsakyti
Tai veseilia jau buvo ar dar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 14:17)
Sveikos, situacija tokia- esam su vyru vede labai trumpai 1,5m, turim maza suneli, bet jau nuo pat nestumo prasidejo karai.. labai daug pykstames, jis neturi laiko seimai, ale reikalai ir pan, jam geriau nilekti pas draugus ir pan. O as esu blogiausia zmona. Zodziu.. del to labao liudna ir.. pradejau labai daznai galvoti apie savo buvuso drauga.. mes su juo aisku nebendraujame, bet sitaip knieti parasyti, gal net pasimatyti..Nezinau gal visa tao del to, kad su vyru nera isvis jokio svelnumo, romantikos, tikrai ne karta susimastau kad be jo su suneliu butumem laimingesni,o ne jam kaip namu seimyninke ir tiek.. net nzn ka daryt ..


Labai suprantu. Gaila, kad vyrai pamirsta savo moteri... Juk kai kovojo del Jusu, dare visokius romantiskus dalykelius, stengesi. Kazkodel dauguma vyru atsipalaiduoja, kai gauna moteri. Masto, kad niekur nebepabegs ir nebereikia stengtis.
Reiktu jums pasikalbeti, kol dar ne velu. Kol nesusizavejai kazkuo kitu. Nes tada prasideda tikroji kankyne ir abejones.
As patarciau pradziai atsispirti pagundai ir pasisakyti savajam ko truksta. Jei nereaguos, tada atsakyma pati zinosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TejaLeja @ 2015 09 09, 00:18)
Labai suprantu. Gaila, kad vyrai pamirsta savo moteri... Juk kai kovojo del Jusu, dare visokius romantiskus dalykelius, stengesi. Kazkodel dauguma vyru atsipalaiduoja, kai gauna moteri. Masto, kad niekur nebepabegs ir nebereikia stengtis.

Tai jei moteris pati save laiko daiktu, kuri galima GAUTI, tai nereik stebetis, kad taip pat ji galima ir numesti i kampa, kai pabosta. Kovojo doh.gif Su kuo?
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2015 09 09, 14:26)
Tai jei moteris pati save laiko daiktu, kuri galima GAUTI, tai nereik stebetis, kad taip pat ji galima ir numesti i kampa, kai pabosta. Kovojo  doh.gif  Su kuo?


Kovojo ne su kazkuo, o del kazko. Lengvai prieinamos moterys niekam neidomios. O kad pataukti moters demesi, daznai vyrams tenka gerokai pasistegti. Ir daiktai cia ne prie ko. Paprasciausia, manau, kad moterys, kurios pacios kariasi ant kaklo, butent tos ir yra labiau panasios i daiktus, kuriuos labai greitai numeta.
Bet cia tik mano nuomone. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, pas mane kitokia situacija. Mes susituokem, gyvenam kartu 15metu jau. Buvo visko ir pyksciu ir t.t bet tikrai vienas kita mylejom, susilaukem vaikelio. Gimus vaikeliui jis pradejo lb daug dirbti ir gryzdavo tik vakare, o kartais net dirbdavo istisus savaitgalius. O gryzdavao pavarges ir jau noro padeti man su vaikeliu nebuvo. Tikrai jis dirbdavo del seimos, bet per ta laika as nutolau nuo jo. Visokios mintys pradejo lysti, kad gal geriau be jo butu. Del to pradejau pykti labiau ant jo del visko. Manau jis suprato, kad kazkas negerai ir pasikeite. Dabar jis gyvena vien tik del musu-stengiasi rodyti demesi man ir puikiai leidzia laika su vaiku. Matosi, kad vaikui patinka laikas kartu su juo. Kasdieninius darbus atlieka puikiai, man daryti praktiskai nieko nebereikia. Bet per ta laika kol jis dirbdavo (ir kai del visko pykdavau)-man viduje kazkaip viskas atsalo. Toks jausmas, kad nebenoriu buti su juo. Nezinau ka galvot, kaip susigrazinti tuos jausmus? Matau, kad jis mane tikrai labai myli. Gal jus mergaites patarsit ka?
Atsakyti
QUOTE(moteriskaite1 @ 2016 01 17, 16:32)
Sveikos, pas mane kitokia situacija. Mes susituokem, gyvenam kartu 15metu jau. Buvo visko ir pyksciu ir t.t bet tikrai vienas kita mylejom, susilaukem vaikelio. Gimus vaikeliui jis  pradejo lb daug dirbti ir gryzdavo tik vakare, o kartais net dirbdavo istisus savaitgalius. O gryzdavao pavarges ir jau noro padeti man su vaikeliu nebuvo. Tikrai jis dirbdavo del seimos, bet  per ta laika as nutolau nuo jo. Visokios mintys pradejo lysti, kad gal geriau be jo butu. Del to pradejau pykti labiau ant jo del visko. Manau jis suprato, kad kazkas negerai ir pasikeite. Dabar jis gyvena vien tik del musu-stengiasi rodyti demesi man ir puikiai leidzia laika su vaiku. Matosi, kad vaikui patinka laikas kartu su juo. Kasdieninius darbus atlieka puikiai, man daryti praktiskai nieko nebereikia. Bet per ta laika kol jis dirbdavo (ir kai del visko pykdavau)-man viduje kazkaip viskas atsalo. Toks jausmas, kad nebenoriu buti su juo.  Nezinau ka galvot, kaip susigrazinti tuos jausmus?  Matau, kad jis mane tikrai labai myli. Gal jus mergaites patarsit ka?

Reiketu tiesiog kad savo viduje jam atleistum. Santuoka nera vien tik dziaugsmas ir ramybe. Kartais buna ir kriziu, nuosmukiu, abejoniu. Bet visada verta sau primint del ko ta zmogu issirinkai savo vyru but. O tavo atveju ar nera salia kazkokio trecio, kuris aktyviai tau demesi rodo?
Atsakyti
QUOTE(I do @ 2016 01 17, 18:03)
Reiketu tiesiog kad savo viduje jam atleistum.

O už ką jam reikia atleist, jeigu vyras darbštus, atsakingas, vaiku rūpinasi, aplink princesę šokinėja ? g.gif Neperskaičiau nieko, ką jis daro blogai g.gif Moteriškei kirkšniai matyt užkaito iš neturėjimo ką veikt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 01 18, 12:03)
O už ką jam reikia atleist, jeigu vyras darbštus, atsakingas, vaiku rūpinasi, aplink princesę šokinėja ?  g.gif Neperskaičiau nieko, ką jis daro blogai  g.gif Moteriškei kirkšniai matyt užkaito iš neturėjimo ką veikt  g.gif

Ne visoms moterims riekia daug pinigų. Gal jai labiau reikėjo vyro šlaia, elementarios pagalbos, o ne tik pinigų nešimo. Tik klausimas ar jinai jam tą sakė? Jei tylėjo ir tik mintyse dūsavo, tai iašku, kad pati kvaila.
Be to, yra toks dalykas kaip moteriška nuojauta, gal tie ilgi vyro darbai jai su kuo blogu asocijavosi, kilo įtarimai ir pan. Ji juk labai mažai tespėjo papasakoti, o jūs iš karto ją apvarėte cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 01 18, 12:12)
Ne visoms moterims riekia daug pinigų. Gal jai labiau reikėjo vyro šlaia, elementarios pagalbos, o ne tik pinigų nešimo. Tik klausimas ar jinai jam tą sakė? Jei tylėjo ir tik mintyse dūsavo, tai iašku, kad pati kvaila.
Be to, yra toks dalykas kaip moteriška nuojauta, gal tie ilgi vyro darbai jai su kuo blogu asocijavosi, kilo įtarimai ir pan. Ji juk labai mažai tespėjo papasakoti, o jūs iš karto ją apvarėte cool.gif

Gal taip, o gal anaip, o gal vis dėlto, gal kilo, gal nekilo...padariau išvadas iš to ką perskaičiau parašyta, o ne iš to kas neparašyta. Vyras dirba- blogai, nedirba- blogai, turtingas- kančia, biednas- badas ir t.t. Nebūtų dirbęs tai dabar rašytų skyrelyje "Vyras tinginys.Ką daryt, atšalo jausmai?" Ne dūsaut ir scenas kelt reikia kai vyras dėl šeimos stengiasi, o padėkot ir bučkį kasdien duot ax.gif Žinau kam reikia tokio vyro, tegul perleidžia jei netinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 01 19, 17:09)
Gal taip, o gal anaip, o gal vis dėlto, gal kilo, gal nekilo...padariau išvadas iš to ką perskaičiau parašyta, o ne iš to kas neparašyta. Vyras dirba- blogai, nedirba- blogai, turtingas- kančia, biednas- badas ir t.t. Nebūtų dirbęs tai dabar rašytų skyrelyje "Vyras tinginys.Ką daryt, atšalo jausmai?" Ne dūsaut ir scenas kelt reikia kai vyras dėl šeimos stengiasi, o padėkot ir bučkį kasdien duot  ax.gif Žinau kam reikia tokio vyro, tegul perleidžia jei netinka  biggrin.gif

Tai vyro funkcija šeimoj tik bankomatu būt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(I do @ 2016 01 17, 18:03)
Reiketu tiesiog kad savo viduje jam atleistum. Santuoka nera vien tik dziaugsmas ir ramybe. Kartais buna ir kriziu, nuosmukiu, abejoniu. Bet visada verta sau primint del ko ta zmogu issirinkai savo vyru but. O tavo atveju ar nera salia kazkokio trecio, kuris aktyviai tau demesi rodo?


Taip, aš ji labai mylėjau ir be jo gyventi negalėjau, bet man reikėjo vyro šalia. Dabar jis tikrai pasikeitė, tikrai nuostabus tapo. Nesakau, kad buvo dienos vien blogos, buvo ir geru. Kaip ir norisi su juo būti, bet yra didelis susižavejimas kitu. Pirmą kartą per visus gyvenimo kartu metus. Žinau, kad galiu sugriauti šeimą. Kaip atsikratyti pagundos?
Atsakyti