Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 14:28)
Mhhhhh mhhhh...neigimo poozicija imesta is karto...toks vaizdas, kad tu butum  mamku senbuve nauju niku  g.gif
Nesvarbu, cia nera pagrindas. Pagrindas yra tas, jog manai, kad is vieno klausimo galima nupiesti zmogaus psichologini paveiksla
Taip ir neatsakei..Monteverde yra tavo ateityje lankytinu vietu sarase ar ne?

Kokia senbuvė, aš naujakūrė biggrin.gif
Taigi tu ekspertė, tau vieno klausimo turi pakakt
Su Monteverde tai neturi nieko bendro.

Oi sunkiai sekas piešt
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 12, 13:30)
Kokia senbuvė, aš naujakūrė biggrin.gif
Taigi tu ekspertė, tau vieno klausimo turi pakakt
Su Monteverde tai neturi nieko bendro.

Oi sunkiai sekas piešt

Viskas aisku - sena mamku tarka biggrin.gif


Tai jei su d neturi nieko bendro, o tik su t, tai ir vel viskas piesiasi labai aiskiai - verte..pridedamoji..ir vel pinigai...nelabai duona su sviestu valgei anksciau. Tik istekejus uz sito vyro prakutsai, joi deka, ne savo.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 13:29)

Papildyta:

Cia zinok tik mums akis abdumti .Jos viena kitai patinka ir ruosiasi susitikti vysbutyje, kur lovos su islankstytomis is ranksluosciu gylbemis  biggrin.gif

man pasirode ar kazkas uzpavydejo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 13:39)
man pasirode ar kazkas uzpavydejo bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif as taves jai pavydziu.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 14:35)
Viskas  aisku - sena mamku tarka  biggrin.gif
Tai jei su d neturi nieko bendro, o tik su t, tai ir vel viskas piesiasi labai aiskiai - verte..pridedamoji..ir vel pinigai...nelabai  duona su sviestu valgei anksciau. Tik istekejus uz sito vyro prakutsai, joi deka, ne savo.

Kam kas aišku? Man tai niekas biggrin.gif Tarka pas mane tik stalčiuje kažkur gulėjo, gal dar guli g.gif
Pinigai yra gerai, viskas čiki. Mąstymas gal irgi neblogas, bet vėl nepataikyta. Sėsk - du smile.gif
kaip galėjau prakusti, vakar sakei, kad uošvis biednas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 12, 13:47)
Kam kas aišku? Man tai niekas biggrin.gif Tarka pas mane tik stalčiuje kažkur gulėjo, gal dar guli g.gif
Pinigai yra gerai, viskas čiki. Mąstymas gal irgi neblogas, bet vėl nepataikyta. Sėsk - du smile.gif
kaip galėjau prakusti, vakar sakei, kad uošvis biednas biggrin.gif

Tai tu su uosviu gyveni ar su vyru?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 14:48)
Tai tu su uosviu gyveni ar su vyru?

Kai uošvis biednas, tai ir jo sūnui turėtų su pinigais sunkoka būt. Aišku, stebuklų būna g.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 13:47)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif as taves jai pavydziu.

tai varom kartu, trise vis linksmiau, ir pausim gerai ir madingos busim. biggrin.gif
klausyk nafiga tau tas Kipras su tai kareiviais beretuotais?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 12, 13:50)
Kai uošvis biednas, tai ir jo sūnui turėtų su pinigais sunkoka būt. Aišku, stebuklų būna g.gif

Vo matai kaip buna. Gerai sakoma- nemeluok, kad paskui nereiketu maisytis savo atsakymuose.
Kazkas pasakojo, kad vyras visai ne kaip uosvis - prie valdzios ir pinigo...
Papildyta:
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 13:51)
tai varom kartu, trise vis linksmiau, ir pausim gerai ir madingos busim. biggrin.gif
klausyk nafiga tau tas Kipras su tai kareiviais beretuotais?

Neee.Mon sake, kad jie su vyru labai 'madingi' - vaiksto i kaire ir i desine po viena ir po tris. Te neaisku kiek ligu turi.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 13:57)
Vo matai kaip buna. Gerai sakoma- nemeluok, kad paskui nereiketu maisytis savo atsakymuose.
Kazkas pasakojo, kad vyras visai ne kaip uosvis - prie valdzios ir pinigo...
Papildyta:

Neee.Mon sake, kad jie su vyru labai 'madingi' - vaiksto i kaire ir i desine po viena ir po tris. Te neaisku kiek ligu turi.

notworthy.gif ACIU tau, kad man siulei buciuotis
Atsakyti
Valentisimo, spręsti tu turi pati. Neklausyk kitų patarimų. Nors tu ir pati jau atsakei, kad vestuvių neatšauksi ir sprendimo nepakeisi.
Bet turi išmokti pati save gerbti vien tam, kad kiti tave gerbtų. Iš tavo pasisakymų pagarbos tau iš tavo išrinktojo pusės nesimato. Jei jau prieš vestuves jis turi tik SAVO GYVENIMĄ, į kurį tavęs neįsileidžia, tai kas bus toliau? Nepagarbą tau aiškiai parodo g.gif
Perskaičius irgi pagalvojau, kad gal tau siurprizą ruošia, bet nepanašu į tai... O nervinasi vyrai tada, kai turi ką slėpti... Sunku tekėti, kai kyla abejonės
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 14:57)
Vo matai kaip buna. Gerai sakoma- nemeluok, kad paskui nereiketu maisytis savo atsakymuose.
Kazkas pasakojo, kad vyras visai ne kaip uosvis - prie valdzios ir pinigo...

Kažin kas taip pasakojo? Aš tai visai ne taip, bet jei kas skaito atvirkščiai, tai aš nekalts biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 14:57)
Neee.Mon sake, kad jie su vyru labai 'madingi' - vaiksto i kaire ir i desine po viena ir po tris. Te neaisku kiek ligu turi.

Madinga tai Kamane turėjo patapti, nes aš tai iš prigimimo madinga, gimiau su mada biggrin.gif
Atsakyti