Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(ku2011 @ 2014 10 01, 21:50)
Juokinga net skaityti ka rasote, tarsi zinotumet visa istorija.
ne, kartu negyvenome iki vedybu jeigu ka,motinystes pasalpa gaunu, ir aciu ne darbo birzps lygio kursu prasau rekomendaciju;) baigineji magistra or darbo patikekit turiu.
temos esme buvo, kad nebeimano guventi su vyru,nesvarbu metai ar 10, mes kuo toliau, tuo lengviau. Taip, as jauna, bet nesu 18os, lad nesuprasciau, jog dabar svarbiausia sunelis. O kad vaikas mato, jog kasdien barniai,asaros tai cia normalu? Juolab vyras, tai uzauges galvos, kad taip turo buti seimoje? O apie exa lalba tebuvo apie prisiminimus, mes NEBENDRAUJAME ir per kita klyma as ten nelendu, tik uzsominiau, jog galbut noreciau pabendrauti,nes yra blogai su vyru, gal del to ir noroso svelnumo ir pan,bet as to nedarau! O kdl nesprendziu su vyri problemu?! SPRENDZIU, bet vos tik pradedame kalbeto duris buna uztrenktos ir vel liekame vieni, o jeo ir ale issprendziame tai tik max dviem dienom.
taigo mielosios nespreskit anksciau laiko visko ir nepulkit kritikuoti, kokios neatsakongos mes mamos:)

Jūsų istorijos tikrai nežinome. Tik tiek, kiek parašėte. O iš to ką parašėte, susidarė įspūdis lengvabūdės, kuri ieško meilės ir šilumos praeity. Paaiškinote, kad tik pagalvojote. Na ir gerai, daugiau nebegalvokite. Nebesikapstykit praeity. Jeigu blogai ir padėtis nepataisoma, ieškokit kur apsigyventi. Gal tėvai padėti gali?
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 10 01, 20:50)

na, koks ten kam dabar skirtumas gyvenot pries santuoka ar ne ir t.t. Patarimus duodam, jei tokiu norit. Nes jei ne patarimu, tai ko tada? Kad kartu pasvaiciotum kaip faina su buvusiais diedais butu? Mes rasom, kad negalvot dabar apie kitus vyrus. Ne laikas tam. Galvot kaip seima issaugot, o jei neiseina, tai skirtis reikia pirmiausiai. Paskui gyvenima susitvarkyt ir tik veliau ateityje galvot apie kitus vyrus. Vaika dabar augint, mokytis, bet ne sedet ir prisiminimuose apie buvusias meiles skendet.

QUOTE(soberano @ 2014 10 01, 21:50)

Jei su vyru taip blogai, kad jau gyvent neimanoma, jei galit iseit kitur gyvent ir issilaikyt - tai aisku skirkites. O tada skambinkit ex'ui ar dar kam nors.


nesutinku su tuo, kad taip jau paskui skambint. Tegul savo gyvenima pati susitvarko, vaika paaugina, ant koju atsistoja, tik paskui naujos meiles iesko. Dabar gaunasi,kad be vyro moterele isgyvent pati negaletu, ar be sito, ar be exo, bet be vyro kaip be ranku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 21:02)
Kokios jus visos bjaurios:)) smagu kad jus visos issitinkote ir gyvenate su tobulais vyrais, bet kaip rodo patirtis nr visi po vestuviu islieka tokie pat. Sekmes

ate, eik pas vaika bye1.gif
jei tu ir namie tokia pati princese stiklo bokse su isterikomis tuomet galovok kodel tavo vyras pas draugelius lekia.

p.s. paaiskinimai ir patarimai, kad daugumoje seimu vaiko gimimas pakeicia, o kartais ir atsaldo aistra ir su tuo reikia dirbti bus kaip zirniai i siena.
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 22:02)
Kokios jus visos bjaurios:)) smagu kad jus visos issitinkote ir gyvenate su tobulais vyrais, bet kaip rodo patirtis nr visi po vestuviu islieka tokie pat. Sekmes

po vestuvių vyrai parodo savo tikrus veidus.
Atsakyti
QUOTE(*MM* @ 2014 10 21, 11:00)
po vestuvių vyrai parodo savo tikrus veidus.


Ane? tai visi ir parodo...?
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 10 01, 21:50)
Juokinga net skaityti ka rasote, tarsi zinotumet visa istorija.
ne, kartu negyvenome iki vedybu jeigu ka,motinystes pasalpa gaunu, ir aciu ne darbo birzps lygio kursu prasau rekomendaciju;) baigineji magistra or darbo patikekit turiu.
temos esme buvo, kad nebeimano guventi su vyru,nesvarbu metai ar 10, mes kuo toliau, tuo lengviau. Taip, as jauna, bet nesu 18os, lad nesuprasciau, jog dabar svarbiausia sunelis. O kad vaikas mato, jog kasdien barniai,asaros tai cia normalu? Juolab vyras, tai uzauges galvos, kad taip turo buti seimoje? O apie exa lalba tebuvo apie prisiminimus, mes NEBENDRAUJAME ir per kita klyma as ten nelendu, tik uzsominiau, jog galbut noreciau pabendrauti,nes yra blogai su vyru, gal del to ir noroso svelnumo ir pan,bet as to nedarau! O kdl nesprendziu su vyri problemu?! SPRENDZIU, bet vos tik pradedame kalbeto duris buna uztrenktos ir vel liekame vieni, o jeo ir ale issprendziame tai tik max dviem dienom.
taigo mielosios nespreskit anksciau laiko visko ir nepulkit kritikuoti, kokios neatsakongos mes mamos:)



Gali būti, kad jūsų vyras atsipalaidavo - jūs namuose, auginate vaiką, niekur nepabėgsite, jis gali sau leisti stengtis mažiau. Juk santuoka iš tiesų - ne vienkartinis veiksmas ar rezultatas , o nuolatinis procesas, kur dirbti turi abu. Va, dirbti jis patingi ir nusprendė išnaudoti progą. Situacija turėtų pagerėti jums vėl išlėkus iš namų, išėjus į darbus - iki kito nėštumo.


Gali būti, kad jūs tiesiog nesusikalbate, labai skirtingi šeimų modeliai, požiūriai į tai, kas ir kaip turėtų vykti šeimoje. O gal, pvz., vyro tėvas lygiai taip pat elgėsi šeimoje ir tai jam - visiška norma. Šiuo atveju padėtų šeimos psichoterapija ar kokie šeimų susitikimai.

Ir, beje - konfliktai santuokoje yra gerai ir normalu, būtent per komfliktų sprendimą atrandamas ryšys ir branda. Žinoma, reikia norėti juos spręsti (o ne bėgti nuo jų), ir norėti abiem.

Atsakyti
Kaip lengva mokyt ir smerkt kitus...
o kai pačiam tenka spręsti problemas, tada kažkodėl viskas keturgubai pasunkėja.

autorės vietoj pabandyčiau paieškoti kaip būt laiminga nepaisant santykių su vyru. na, ta prasme, prisiminčiau kad ne jis vienintelis yra svarbus žmogus mano gyvenime, kad yra daug kitų. tada ir problema proporcionaliai sumažėja... kitų interesų atsiranda... bet lengva pasakyt, sunku padaryt g.gif
Atsakyti
Autore, susiraskit kazkokios veiklos, lankykit mokyklele kokia su vaiku, susitikit su draugem ar kitom mamom, uzsiimkit kokiu hobiu, kol vaikas miega... gal ir vyras tada atsitokes, kad ne jis cia nr.1. zodziu, kazka darykit, kad mintys nesisuktu vien apie vyra ar exa. Negi rimtai galvojat, kad jeigu pabendrausit su exu, tai seimoj viskas ok bus? Bus dar blogiau tik. Nes isisvaigsit vel ta savo ex (beje, idomu, kodel jis yra ex, jei jau taip traukia) ir kas is to? Tada geriau iskart skirtis ir tada daryt, ka norit.
Atsakyti
Gal pas jūsų vyrą daug nevedusių draugų.. todėl ir noras lakstyti yra...
Tai praeis, nes dabar vyras yra užtikrintas jog niekur nedingsit nes sėdit su mažiuku vaiku.... jūs iškentėsit, pralauksit... Bus jo elgesys geresnis.. bet... jums ta nuoskauda bus visą gyvenimą... ir ateis laikas kai pati pradėsit kilti...
Aš nevadinsiu jus nei naivia nei jauna... nesakysiu kaip elgtis, nes tik jūs matot savo santuoką geriau. Vien aprašymas nesuteikia galimybės suprasti. Nes kiekvienas skaitom pagal savo prizmę, mąstymą... kokio ribotumo jis yra...
Jum manau dabar apie 23-25m. Kai jums bus apie 30, tada jūsų vyras aprims. Vaikutis bus gerokai prakutęs.. Bet tada jūs norėsit išeit, nes būsit pakankamai patraukli, o ir pasaulį suvoksit kitaip...
Norėčiau klysti... bet taip manau.. O ką daryti, jūs turit pati galvoti....Bandyti išeiti irgi savaitgaliais jam palikus vaiką. Kad suprastų jog jūs nesat tokia bejėgė...
Atsakyti
Noriu patarimo is salies, nes jau nebezinau, ar as paranojike, ar viskae tikrai itartina. Musu vestuves uz keliu dienu, o busimas vyras elgiasi keistai: visa laika su kazkuo kalbasi whatsapp, matau ji online, kai paklausiu, su kuo, isiunta, isvadina pavydzia manipuliatore, pasako, jog neprivalo man atsiskaitineti ir leisti snipineti po privacia erdve. Anksciau neprisijungdavo i wgatsapp po savaite, dabar - kas 2 min. Iskeliauja pas draugus vakare ir isejes vistiek istisai online. Jei paklausiu, kodel online, juk esi su visais draugais, su kuriais ale susirasineji, vienam kambary, tai jsiunta vel, sako nustok kontroliuoti mano pokalbuus su draugais. Pakeite tel slaptazodi, ale, kad nustociau kistis i ne savo reikalus. Buvom iskyloj darbo, tai vistiek vis lisdavo i whatsapp, galiausiai, issikrovus tel, ejo toliausiai iki masinos pakrovejo... nors normalus zmogus tiesiog numestu ta tel ir pasikrautu grizes, tiesa? Galiausiai nukeliavo i vidu ziuret futbolo ir sedet ikisus tel i pakroveja, o mes visi linksminomes lauke... Jis man sako, jog turiu ismokt juo pasitiketi, bet nepadeda! Sako as nieko blogo nedarau, jei tu nesugebi manim pasitiketi, turi spreeti savo vidines problemas. Buvau paciupus tel tiesa, tai po to vakaro, kai pas draugus budamas kelias val istisai sedejo online, nebuvo jokio pokalbio tuo metu. Taigi, istrintas arba online jis i savo profilio ft ziurejo visa vakara biggrin.gif Jau nebegaliu nieko sakyti, nes susipykstam, jis sako, jog ae per daug kontroliuojanti ir todel jis nenori man to leisti. Bet mane zudo matyti ji amziais su tel ir online, kai anksciau tas tel jam buves nebuves. Prasau, patarkit, kaip jums si situacija is sono, mane tai slegia ir as nebelaukiu tu vestuviu, nes egalesiu zodziu "taip" tarti zmogui, kuris, mano nuomone, su manim neatviras...
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 10, 10:37)
Noriu patarimo is salies, nes jau nebezinau, ar as paranojike, ar viskae tikrai itartina. Musu vestuves uz keliu dienu, o busimas vyras elgiasi keistai: visa laika su kazkuo kalbasi whatsapp, matau ji online, kai paklausiu, su kuo, isiunta, isvadina pavydzia manipuliatore, pasako, jog neprivalo man atsiskaitineti ir leisti snipineti po privacia erdve. Anksciau neprisijungdavo i wgatsapp po savaite, dabar - kas 2 min. Iskeliauja pas draugus vakare ir isejes vistiek istisai online. Jei paklausiu, kodel online, juk esi su visais draugais, su kuriais ale susirasineji, vienam kambary, tai jsiunta vel, sako nustok kontroliuoti mano pokalbuus su draugais. Pakeite tel slaptazodi, ale, kad nustociau kistis i ne savo reikalus. Buvom iskyloj darbo, tai vistiek vis lisdavo i whatsapp, galiausiai, issikrovus tel, ejo toliausiai iki masinos pakrovejo... nors normalus zmogus tiesiog numestu ta tel ir pasikrautu grizes, tiesa? Galiausiai nukeliavo i vidu ziuret futbolo ir sedet ikisus tel i pakroveja, o mes visi linksminomes lauke... Jis man sako, jog turiu ismokt juo pasitiketi, bet nepadeda! Sako as nieko blogo nedarau, jei tu nesugebi manim pasitiketi, turi spreeti savo vidines problemas. Buvau paciupus tel tiesa, tai po to vakaro, kai pas draugus budamas kelias val istisai sedejo online, nebuvo jokio pokalbio tuo metu. Taigi, istrintas arba online jis i savo profilio ft ziurejo visa vakara biggrin.gif Jau nebegaliu nieko sakyti, nes susipykstam, jis sako, jog ae per daug kontroliuojanti ir todel jis nenori man to leisti. Bet mane zudo matyti ji amziais su tel ir online, kai anksciau tas tel jam buves nebuves. Prasau, patarkit, kaip jums si situacija is sono, mane tai slegia ir as nebelaukiu tu vestuviu, nes  egalesiu zodziu "taip" tarti zmogui, kuris, mano nuomone, su manim neatviras...

Skamba tikrai keistai. Jei jis visąlaik būtų buvęs "online" žmogus, be telefono ir pokalbių negalintis nė minutės, ir jei jo draugai - tokie patys, tada stebėtis nereikėtų. Bet jei jis staiga, nei iš šio, nei iš to įniko į pokalbius, kuriuos jaučia poreikį slėpti (kitaip - kam trinti?), matyt, kažkas ne visai taip.
Bet, aišku, galime ir klysti - gal jis ten derina su kuo nors jums fantastiškaiusią medaus mėnesio staigmeną mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 10, 10:48)
Skamba tikrai keistai. Jei jis visąlaik būtų buvęs "online" žmogus, be telefono ir pokalbių negalintis nė minutės, ir jei jo draugai - tokie patys, tada stebėtis nereikėtų. Bet jei jis staiga, nei iš šio, nei iš to įniko į pokalbius, kuriuos jaučia poreikį slėpti (kitaip - kam trinti?), matyt, kažkas ne visai taip.
Bet, aišku, galime ir klysti - gal jis ten derina su kuo nors jums fantastiškaiusią medaus mėnesio staigmeną  mirksiukas.gif

Susirasydavo jis ir anksciau su draugais, bet karta i kelias dienas. O kai budavo su jais, tai online nesededavo. Jei pamatydavau ji online, kartais uzmesdavau juokais, ale su kokiom panom jau pliurpi, tai jis man nuscreenshottindavo ir sakydavo 'mieloji, su jokiom, tik va paklausiau to ir to'. O dabar isiunta. Apie staigmena buvau pagalvojusi, bet juk tada nesiustu, o juoktusi, sakytu 'palauk ir pamatysi' ar kazka panasaus, erzintu del to pavydo, o ne sauktu ir vadintu visaip. Grrrrrrr nesuvokiu, neimanoma su juo pakalbeti, sakau juk mes partneriai, nenoriu jokiu paslapciu, tai mane zudo, jo ats ' cia yra MANO tel, MANO privatumas, as tau atsiskaitineti neprivalau ir jei nepasitiki, tai spresk savo vidines bedas doh.gif ' . Ir priestarauti kaip ir negaliu, juk tai tikrai jo erdve, bet kodel elgesys taip padikeite pastarasiad kelias dienas?.. doh.gif
Atsakyti