Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 13:40)
Vat jei pamatysi salia saves vyriski tamsiais akiniais, baltais islygintais marskiniais ir lakierkom - kak raz sekama esi. biggrin.gif

Ai tai ir tu jį matei šalia manęs? Ten gi mano apsauginis sunglasses2.gif Gražus, gyvatė, ania? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 13:41)
Aaaa, tai tu tipo valytoja isidarbinusi oficialiai? Tik kad atlyginima moki kazkokiai babulkai, kuri uz tave valosi?

Iš kur žinai? Spaliukė, komjaunuolė su raudonu diplomu ir medaliais? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 12, 12:40)
Tai tu už mane pergyvenai. Tai ir sakau, kad pergyvenk geriau už sąžininguolius Lietuvoje biggrin.gif

uz tave, baik tu irnesakyk.gif tiek ir tu uz mane biggrin.gif
a kadiel uz juos? bigsmile.gif
zmones saziningi, ramiai miega naktimis, ateina paburba koks blogis seimininkas ir vel namucio tiapu tiapu. ka jiems galva skauda kaip tu ka apsimokesi ar skolas isireikalausi. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 12 rugpjūčio 2015 - 12:45
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 12:41)
Sake mokesciuosi ligtais gali dirbti, tai gal praslys kaip nors unsure.gif
as suprantu, kad vyras ne gimine, nu bet gi ir ne svetimas.
o tai ka dabar iki pusdienio lovoj direktoriauja? g.gif

Netrankyk laptopo, koks yra toks yra, nes be mamku sedesi blink.gif

Pala, einam paziureti ji Montevertes avatara, pasigoogleinsiu ka jos nikas reiskia ir sudeliosim jos psichologini pavreiksla..
Monteverte, daba mes kalbesime apie tavo pasamones klodus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 12, 12:43)

Iš kur žinai? Spaliukė, komjaunuolė su raudonu diplomu ir medaliais? bigsmile.gif

Mon, yra du variantai..kad isrinkciau tweisinga, tu man turi saziningai atsakyti - tai tavo svajoniu vieta, kuria noretum aplankyti ar ne?
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 13:44)
uz tave, baik tu irnesakyk.gif tiek ir tu uz mane biggrin.gif
a kadiel uz juos? bigsmile.gif 
zmones saziningi, ramiai miega naktimis, ateina paburba koks blogis seimininkas ir vel namucio tiapu tiapu. ka jiems galva skauda kaip tu ka apsimokesi ar skolas isireikalausi.  bigsmile.gif

Žinai, sunkūs laikai Lietuvoje. Kiekvienas sąžiningas gali kada kokį vieną kiaušinį pavogti ir gaus 2 metus kalėjimo, kai tuo tarpu vogdami milijonus, milijoną metų laisvi vaikščios bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 13:48)
Pala, einam paziureti ji Montevertes avatara, pasigoogleinsiu ka jos nikas reiskia ir sudeliosim jos psichologini pavreiksla..
Monteverte, daba mes  kalbesime apie tavo pasamones klodus  biggrin.gif
Papildyta:

Mon, yra du variantai..kad isrinkciau tweisinga, tu man turi saziningai atsakyti - tai tavo  svajoniu vieta, kuria noretum aplankyti ar ne?

Oi davai, davai, tik greičiau. Laukiu.

Kuri vieta svajonių? Svajonės mano tai net Marsą siekia bigsmile.gif
Oi, palengvinau blyn paveikslą savo paišyti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 12 rugpjūčio 2015 - 12:51
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 12, 12:50)
Žinai, sunkūs laikai Lietuvoje. Kiekvienas sąžiningas gali kada kokį vieną kiaušinį pavogti ir gaus 2 metus kalėjimo, kai tuo tarpu vogdami milijonus, milijoną metų laisvi vaikščios bigsmile.gif
Papildyta:

Oi davai, davai, tik greičiau. Laukiu.

Kuri vieta svajonių? Svajonės mano tai net Marsą siekia bigsmile.gif
Oi, palengvinau blyn paveikslą savo paišyti doh.gif

musu paziuros ryskiai skyriasi kaip i verslininka tai ir i sazininga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 12 rugpjūčio 2015 - 12:55
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 13:52)
musu paziuros ryskiai skyriasi kaip i verslininka tai ir i sazininga  biggrin.gif

O ar turėjome būti dvynės? kažką praleidau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 12, 12:57)
O ar turėjome būti dvynės? kažką praleidau? biggrin.gif

kuria prasme? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 12 rugpjūčio 2015 - 13:06
Nesikapokit jus cia. Geriau pasibuciuokit, o mes paziuresim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 13:06)
Nesikapokit jus cia. Geriau pasibuciuokit, o mes paziuresim  biggrin.gif

radau su kuo ir del ko kapotis lotuliukas.gif

ne ne burbanti buciuosiuos tik su turtingu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 12, 12:50)


Oi davai, davai, tik greičiau. Laukiu.

Kuri vieta svajonių? Svajonės mano tai net Marsą siekia bigsmile.gif
Oi, palengvinau blyn paveikslą savo paišyti doh.gif

Neperseniai tavo gyvenimas pakrypo geraja linkme? Tas' neperseniai' irgi - labai realetyvus dalykas. Man tai gali buti 5 metai, tau - 2 sav.
Papildyta:
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 13:07)


ne ne burbanti buciuosiuos tik su turtingu biggrin.gif

Nu tai pirma direktoriene buciuosi, o jau ant deserto - pati direktoriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 13:10)
Neperseniai tavo gyvenimas pakrypo geraja linkme? Tas' neperseniai' irgi - labai realetyvus dalykas. Man tai gali buti 5 metai, tau - 2 sav.
Papildyta:

Nu tai pirma direktoriene buciuosi, o jau ant deserto - pati direktoriu  biggrin.gif

gal apsiribosiu direktoriumi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 14:10)
Neperseniai tavo gyvenimas pakrypo geraja linkme? Tas' neperseniai' irgi - labai realetyvus dalykas. Man tai gali buti 5 metai, tau - 2 sav.

g.gif Tai čia tas paveikslas? Ffff kaip neįdomu. Kodėl gi tas gyvenimas galėjo krypti? Jis tiesus buvo visada, kiek pamenu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 14:13)
gal apsiribosiu direktoriumi biggrin.gif

Nemadinga kokia, o kaip gi gėjai? biggrin.gif
Atsakyti