Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 12, 12:16)
Paskaičiau senas temas, jos vyras ne lietuvis. Jie susipažino Kipre, o dabar abu gyvena Vokietijoje. Ji taip rašė prieš kelis metus.

O rupke, artimiausiomius dienomis varsau i Kipra. biggrin.gif biggrin.gif reikes klapnoti bolakstienomisi vyriskiams su karinemis berietkomis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 13:32)
Isprotejai, tau dar korupcija kaltinimu truksta lotuliukas.gif

Nepergyvenk, Lietuvoje kuo daugiau korumpuotas, tuo geriau gyvena. O kuo sąžiningesnis, tuo daugiau šunų ant jo kariama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 13:33)
O rupke, artimiausiomius dienomis varsau i Kipra.  biggrin.gif  biggrin.gif reikes klapnoti bolakstienomisi vyriskiams su karinemis berietkomis  biggrin.gif

Paskui jūs kursit temą. Matot, kas darosi su tais kariškiais iš Kipro biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 12:11)

Monteverte tu skaityk skaityk, CZV cia tau ne musu VSD unsure.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 13:33)
O rupke, artimiausiomius dienomis varsau i Kipra.  biggrin.gif  biggrin.gif reikes klapnoti bolakstienomisi vyriskiams su karinemis berietkomis  biggrin.gif

Nepadės, jie gi ti online sėdi ir į ekraną žiūri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 12:24)
Burbanti, Monteverte del mokesciu slepimo jau turi alibi lotuliukas.gif

Nu vsio...verke musu Monteverke...negales dabarties anie ABU VARTYTIS IKI VISURDIENIO LOVOSE, TEKS EITI DIRBTI ,KAD BAUDAS SUSIMOKETU LAIKU.. biggrin.gif
Nu tas laptopas, tai man nervus eda. Kaip as nemegstu laptopu.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 12, 12:34)
Nepergyvenk, Lietuvoje kuo daugiau korumpuotas, tuo geriau gyvena. O kuo sąžiningesnis, tuo daugiau šunų ant jo kariama biggrin.gif

a man ko pergyventi? bigsmile.gif
ne mane gi gasdina CZV ir FNNT lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 13:37)
Nu vsio...verke musu Monteverke...negales dabarties anie ABU VARTYTIS IKI VISURDIENIO LOVOSE, TEKS EITI DIRBTI ,KAD BAUDAS SUSIMOKETU LAIKU..  biggrin.gif
Nu tas laptopas, tai man nervus eda. Kaip as nemegstu laptopu.

Burbanti, tu net nežinai ką reiškia žodis alibi. Tave ir trimetis apsuktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 12, 12:34)
Nepadės, jie gi ti online sėdi ir į ekraną žiūri biggrin.gif

Vat jei pamatysi salia saves vyriski tamsiais akiniais, baltais islygintais marskiniais ir lakierkom - kak raz sekama esi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 13:39)
a man ko pergyventi? bigsmile.gif
ne mane gi gasdina CZV ir FNNT lotuliukas.gif

Tai tu už mane pergyvenai. Tai ir sakau, kad pergyvenk geriau už sąžininguolius Lietuvoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 12, 12:37)
Nu vsio...verke musu Monteverke...negales dabarties anie ABU VARTYTIS IKI VISURDIENIO LOVOSE, TEKS EITI DIRBTI ,KAD BAUDAS SUSIMOKETU LAIKU..  biggrin.gif
Nu tas laptopas, tai man nervus eda. Kaip as nemegstu laptopu.

Sake mokesciuosi ligtais gali dirbti, tai gal praslys kaip nors unsure.gif
as suprantu, kad vyras ne gimine, nu bet gi ir ne svetimas.
o tai ka dabar iki pusdienio lovoj direktoriauja? g.gif

Netrankyk laptopo, koks yra toks yra, nes be mamku sedesi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 12, 12:39)
Burbanti, tu net nežinai ką reiškia žodis alibi. Tave ir trimetis apsuktų biggrin.gif

Aaaa, tai tu tipo valytoja isidarbinusi oficialiai? Tik kad atlyginima moki kazkokiai babulkai, kuri uz tave valosi?
Atsakyti