Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

Ir aš pas jokias mamas nelekciau, kokia cia tragedij? Ne mirtina liga susirgo, pfff.
Ženykis, Violeta, bet dieda stebek. Išsiskirsi, jei kas.
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 16:46)

P.s. stengiuosi normaliai atsakinėti, bet kai rašo "kas per vestuvės, pavalgys ir išvarys jaunikis į stripbarį", twi ką aš žinau... čia tikrai nieko negalima parašyti, nes su š... sumaišys. Pakraupau truputį smile.gif

Boooozhe doh.gif Maziau jus situ viedmu klausykit, ypac etatiniu, kaip vakar gimus doh.gif
Atsakyti
Boze moj, kiek paslaptingumo kiek skiedalizmo.
Violetisimo diedas Bond, dzejms Bond. Tai va jei tai ir tiesa ka tu cia parasei, tai zinok bondai ne visada buna tokie romantikai kaip filmuose.
karininkai savitos specilybes zmones ir daznas atvejis, kad buna salti ir uzsidare.
Tuo labiau jei vykdo slaptas misijas apie koki telefono rodyma tu kalbi?
dar vienas dalykas, svaigale tu svaigale, jei yra slapta misija nebijai, kad pakenkei savo busimam vyrui? ar tikiesi jog taves niekas cia neatpazins? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 12 rugpjūčio 2015 - 07:04
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 07:03)
karininkai savitos specilybes zmones ir daznas atvejis, kad buna salti ir uzsidare.

teisybė. Bet kariškis tai dar ne karininkas biggrin.gif Pažinojau vieną tokį "karininką" smegenis man pudrino o pasirodo radiotechniką baigęs telefonų aparatus armijoj taisė, ginklo gyvenime rankose neturėjęs, o irgi "slaptas misijas vykdė" sapnuose biggrin.gif Ai, dar vieną pažįstu armijos kompiuteristas ax.gif Juk kariuomenėj daug įvairių profesijų žmonių yra nuo virėjų iki elektrikų. Bet jeigu čia eina kalba apie aukšto rango kariškį kuriam jau net ne kazarmose gyvent reikia o atskiras namas duotas ir Bondo misijas vykdo tai tikrai keistokai atrodo kad jo jaunamartė čia rašinėja. Paprastai tokių vyrų moterys žino ką ir kur kalbėti reikia o ko negalima nes yra pakankamai kontroliuojamos. Tokie rimti vyrai jau ne pienburniai būna kad tik su nevedusiais draugeliais pliurpt. Labai jauni tokių postų ir nepasiekia. Ir apskritai kariškiai išvykę į misijas kartu visi gyvena ir su švilpuku visi keliasi, o ne apartamentuose su kūdikiais ant rankų čiūčiuojasi. Taip naiviai tikėt tik tas gali, kas nesusidūręs su tarnyba niekuomet. Neįtikėtina, kad mūsų valstybė kokiam eiliniam kareivėliui apmokėtų ne tik jo tarnybos išlaidas bet dar ir sugyventinės su kūdikiu apgyvendinimą. Iš mūsų mokesčių mokėtojų pinigų Virginija ten gyvena ir sm vyru skundžiasi? Kas jai internetą apmoka? Valstybė? Nejuokinkit. Nu vien žo, nesueina man čia galai.
P.S. nebent jos Bondas kitatautis ir tarnauja savo kokioj nors šaly kur visų kareivėlių šeimoms po namą duoda, kuom irgi labai abejočiau, bet kitų šalių armijos reikalų aš neišmanau. Bet jei lietuviai jie abu ir ji gyvena kažkur užsienyje su savo kareivėliu armijos duotam name tai čia krašto apsaugos miniterijoje pasidomėt reiktų kaip leidžiami mūsų valstybės pinigai ir kas čia per misijos tokios svarbios mūsų šaliai su Virginija priešaky...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselėuogelė: 12 rugpjūčio 2015 - 09:06
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 12, 08:53)
teisybė. Bet kariškis tai dar ne karininkas  biggrin.gif  Pažinojau vieną tokį "karininką" smegenis man pudrino o pasirodo radiotechniką baigęs telefonų aparatus armijoj taisė, ginklo gyvenime rankose neturėjęs, o irgi "slaptas misijas vykdė" sapnuose biggrin.gif Ai, dar vieną pažįstu armijos kompiuteristas  ax.gif Juk kariuomenėj daug įvairių profesijų žmonių yra nuo virėjų iki elektrikų.  Bet jeigu čia eina kalba apie aukšto rango kariškį kuriam jau net ne kazarmose gyvent reikia o atskiras namas duotas ir Bondo misijas vykdo tai tikrai keistokai atrodo kad jo jaunamartė čia rašinėja. Paprastai tokių vyrų moterys žino ką ir kur kalbėti reikia o ko negalima nes yra pakankamai kontroliuojamos. Tokie rimti vyrai jau ne pienburniai būna kad tik su nevedusiais draugeliais pliurpt. Labai jauni tokių postų ir nepasiekia. Ir apskritai kariškiai išvykę į misijas kartu visi gyvena ir su švilpuku visi keliasi, o ne apartamentuose su kūdikiais ant rankų čiūčiuojasi. Taip naiviai tikėt tik tas gali, kas nesusidūręs su tarnyba niekuomet. Neįtikėtina, kad mūsų valstybė kokiam eiliniam kareivėliui apmokėtų ne tik jo tarnybos išlaidas bet dar ir sugyventinės su kūdikiu apgyvendinimą. Iš mūsų mokesčių mokėtojų pinigų Virginija ten gyvena ir sm vyru skundžiasi? Kas jai internetą apmoka? Valstybė? Nejuokinkit. Nu vien žo, nesueina man čia galai.
P.S. nebent jos Bondas kitatautis ir tarnauja savo kokioj nors šaly kur visų kareivėlių šeimoms po namą duoda, kuom irgi labai abejočiau bet kitų šalių armijos reikalų aš neišmanau.

Kadangi as esu is karininko seimos tai mano apsuptyje ju buvo ir yra abstu smile.gif
todel ir sakau, kazkas cia kazka skiedzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 09:05)
Kadangi as esu is karininko seimos tai mano apsuptyje ju buvo ir yra abstu smile.gif
todel ir sakau, kazkas cia kazka skiedzia smile.gif

Akivaizdu kad skiedžia. Arba moteriškė žalio supratimo neturi kuom jos būsimasis užsiima, arba žino bet pasakyt negali.
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 12, 09:13)
Akivaizdu kad skiedžia. Arba moteriškė žalio supratimo neturi kuom jos būsimasis užsiima, arba žino bet pasakyt negali.

jei zino apie misijas-SLAPTAS-pabreziu ji turi suvokti, kad jos "eilinis Rajenas" labai rizikuoja savo karjera rodydamas jai savo telefonus pastus ir t.t. Tai ko cia tada pavydo scenas kelti, zino gi su kuo susideda.
aisku cia toks loginis pamastymas netinkantis siai istorija nes cia viskas taip sumakaroninta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 12, 09:53)
teisybė. Bet kariškis tai dar ne karininkas  biggrin.gif  Pažinojau vieną tokį "karininką" smegenis man pudrino o pasirodo radiotechniką baigęs telefonų aparatus armijoj taisė, ginklo gyvenime rankose neturėjęs, o irgi "slaptas misijas vykdė" sapnuose biggrin.gif Ai, dar vieną pažįstu armijos kompiuteristas  ax.gif Juk kariuomenėj daug įvairių profesijų žmonių yra nuo virėjų iki elektrikų.  Bet jeigu čia eina kalba apie aukšto rango kariškį kuriam jau net ne kazarmose gyvent reikia o atskiras namas duotas ir Bondo misijas vykdo tai tikrai keistokai atrodo kad jo jaunamartė čia rašinėja. Paprastai tokių vyrų moterys žino ką ir kur kalbėti reikia o ko negalima nes yra pakankamai kontroliuojamos. Tokie rimti vyrai jau ne pienburniai būna kad tik su nevedusiais draugeliais pliurpt. Labai jauni tokių postų ir nepasiekia. Ir apskritai kariškiai išvykę į misijas kartu visi gyvena ir su švilpuku visi keliasi, o ne apartamentuose su kūdikiais ant rankų čiūčiuojasi. Taip naiviai tikėt tik tas gali, kas nesusidūręs su tarnyba niekuomet. Neįtikėtina, kad mūsų valstybė kokiam eiliniam kareivėliui apmokėtų ne tik jo tarnybos išlaidas bet dar ir sugyventinės su kūdikiu apgyvendinimą. Iš mūsų mokesčių mokėtojų pinigų Virginija ten gyvena ir sm vyru skundžiasi? Kas jai internetą apmoka? Valstybė? Nejuokinkit. Nu vien žo, nesueina man čia galai.
P.S. nebent jos Bondas kitatautis ir tarnauja savo kokioj nors šaly kur visų kareivėlių šeimoms po namą duoda, kuom irgi labai abejočiau, bet kitų šalių armijos reikalų aš neišmanau. Bet jei lietuviai jie abu ir ji gyvena kažkur užsienyje su savo kareivėliu armijos duotam name tai čia krašto apsaugos miniterijoje pasidomėt reiktų kaip leidžiami mūsų valstybės pinigai ir kas čia per misijos tokios svarbios mūsų šaliai su Virginija priešaky...

Kariskiai-tai tie,kurie tarnauja (dirba) kariuomeneje. Karininkai-kariskiai su laipsniu. I pensija jie iseina anksti, tad auksto rango-neretai buna jauno amziaus.

Nebutinai violetos vyras misijoje, gal jis mokymuose, komandiruotej, gal kvalifikacija keliasi, gal instruktorium kokiu dirba, moko kitus, dar kur. Ir-tokiu atveju gaunamas arba tarnyb bustas,arba nuompinigiai,plius komandiruotpinigiai, plius maisto daviniai, maistpinigiai - priklausomai nuo to, kur jis ir kokiu tikslu. Rukloj pilna tarnybiniu bustu, ir manau, kad su seimom jie gyvena. O rotacija tokiame darbe-normalu-pagyvena metus vienur, kitus kitur ir taip iki atsargos kilnojasi su visa seima. Nematau as cia jokiu nesueinanciu galu.
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2015 08 12, 09:30)
Kariskiai-tai tie,kurie tarnauja (dirba) kariuomeneje. Karininkai-kariskiai su laipsniu. I pensija jie iseina anksti, tad auksto rango-neretai buna jauno amziaus.

Nebutinai violetos vyras misijoje, gal jis mokymuose, komandiruotej, gal kvalifikacija keliasi, gal instruktorium kokiu dirba, moko kitus, dar kur. Ir-tokiu atveju gaunamas arba tarnyb bustas,arba nuompinigiai,plius komandiruotpinigiai, plius maisto daviniai, maistpinigiai - priklausomai nuo to, kur jis ir kokiu tikslu. Rukloj pilna tarnybiniu bustu,  ir manau, kad  su seimom jie gyvena. O rotacija tokiame darbe-normalu-pagyvena metus vienur, kitus kitur ir taip iki atsargos kilnojasi su visa seima. Nematau as cia jokiu nesueinanciu galu.

Tai kad ji pabreze, jog gyvena uzsienyje ir jau treti metai slapta misija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 12 rugpjūčio 2015 - 09:36
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 09:18)
jei zino apie misijas-SLAPTAS-pabreziu ji turi suvokti, kad jos "eilinis Rajenas" labai rizikuoja savo karjera rodydamas jai savo telefonus pastus ir t.t. Tai ko cia tada pavydo scenas kelti, zino gi su kuo susideda.
aisku cia toks loginis pamastymas netinkantis siai istorija nes cia viskas taip sumakaroninta  lotuliukas.gif

Prisiminiau kaip su vienu susirašinėjau, trims mėnesiams dingo užsienyje paskui pasakoja man kaip "misiją" vykdė, Afrikoj liūtus gelbėjo intiko nebuvo, o paskui prigėręs papasakojo kad tiurmoj Airijoj sėdėjo už muštynes bare :DDD Čia šiaip, į temą apie "slaptas misijas" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 12, 09:37)
Prisiminiau kaip su vienu susirašinėjau, trims mėnesiams dingo užsienyje paskui pasakoja man kaip "misiją" vykdė,  Afrikoj liūtus gelbėjo intiko nebuvo, o paskui prigėręs papasakojo kad tiurmoj Airijoj sėdėjo už muštynes bare :DDD Čia šiaip, į temą apie "slaptas misijas" biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
blin na ir fantazija pas zmogu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 12, 10:35)
Tai kad ji pabreze, jog gyvena uzsienyje ir jau treti metai slapta misija  smile.gif

Tai gerai, jei ta Misija ne iš Lietuvos siųsta, jei jis ne lietuvis, o ji čia rašo lietuviškai, tai? Dėl ko ji turėtų bijoti parašyti tai, kas visiškai nekonkretu? Juk ir be jos rašymų žinome apie egzistuojančias misijas. Be to, nematome jos IP, gal jinai jį keičia, gal turi tam įrangą.
Aš nebandau jos ginti, nes pati ne kartą jau esu išrišusi juodų melagių šiame forume, bet jei mergina fantazuoja, tai fantazuoja normaliai, tai nebūtinai yra neįtikinami dalykai
Atsakyti