Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 11, 16:37)
kaip jau minėjau - neturiu polinkio rymot ant kieno nors peties ir godotis. Yra problema - sprendžiu, o ne ieškau skreito, kuris mane apglėbtų ir apsaugotų nuo viso blogio  mirksiukas.gif

O tada klausimas iskyla..ar daznai buvai myluojama vaikysteje savo tevu, kaip daznai girdejai ju pasakymu, kad jie tave labai myli?
Papildyta:
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 11, 16:37)
Turėjau galvoje tai, kad kai slaptas misijas kariškiai atlikinėja tai jų sugyventinės nelabai apie jas žino, nekalbu jau apie tai, kad kartu jas pasiima ir dar štabas apgyvendina  g.gif  biggrin.gif


Tris metus...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 16:34)
Tai va kodel taip kalbi..viska pati ir tik pati susikurei, ka dabar turi.

Jus gal musiet is turtingos gimines busit smile.gif . Didzioji dalis mano pazistamu jaunu zmoniu sedi ant savo subines ir dazniausiai viskas ka turi - darbas ir nuomojamas butas. Kai biski pasensiu tada jau bus darbas ir banko paskola nuosavam butui. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 11, 16:37)
Turėjau galvoje tai, kad kai slaptas misijas kariškiai atlikinėja tai jų sugyventinės nelabai apie jas žino, nekalbu jau apie tai, kad kartu jas pasiima ir dar štabas apgyvendina  g.gif  biggrin.gif

tema pasieke ta tipine paranojos stadija, kai autore itariama viska isgalvojant ir meluojant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 17:39)
O tada klausimas iskyla..ar daznai buvai myluojama vaikysteje savo tevu, kaip daznai girdejai ju pasakymu, kad jie tave labai myli?

Dažnai biggrin.gif ypač iš mamos.
Tiesiog supraskit, ne visi esam vienodi - vieni jautresni, kiti - ne. Aš vat iš tų, kurias apskritai sugraudinti yra labai, labai sunku. Ir kiek pamenu, niekad nejutau poreikio kam nors išsipasakot, kai sunku g.gif
Todėl ir neįsivaizduoju, jog būtų kokia nors situacija, jog man reikėtų grįžti pas mamą gyventi vien tam, kad mane paguostų g.gif Jei likčiau be pinigų, su vaiku ant rankų ir neturėčiau kur eiti, man kur kas praktiškiau atrodytu tėvų parama pervedant pinigų į sąskaitą pačiai pradžiai, ramus ir užtikrintas pasakymas "Laikykis, mes tave suprantam ir net neabejojam, kad greit vėl stovėsi tvirtai ant savo kojų", nei verksmingas sriūbavimas mirkant apdžiūvusį kriaukšlį į saldžią arbatą.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 11, 16:44)
Dažnai  biggrin.gif ypač iš mamos.
Tiesiog supraskit, ne visi esam vienodi - vieni jautresni, kiti - ne. Aš vat iš tų, kurias apskritai sugraudinti yra labai, labai sunku. Ir kiek pamenu, niekad nejutau poreikio kam nors išsipasakot, kai sunku  g.gif
Todėl ir neįsivaizduoju, jog būtų kokia nors situacija, jog man reikėtų grįžti pas mamą gyventi vien tam, kad mane paguostų  g.gif Jei likčiau be pinigų, su vaiku ant rankų ir neturėčiau kur eiti, man kur kas praktiškiau atrodytu tėvų parama pervedant pinigų į sąskaitą pačiai pradžiai, ramus ir užtikrintas pasakymas "Laikykis, mes tave suprantam ir net neabejojam, kad greit vėl stovėsi tvirtai ant savo kojų", nei verksmingas sriūbavimas mirkant apdžiūvusį kriaukšlį į saldžią arbatą.

Nu..tai jus abi su Monmartro Ameliuke su visai besirdes.

Todel ir diskusija nebus vaisinga. Kiekvienas pasiliekam prie savo nuomones.
Atsakyti
Tai kas gi ta jūsų minima Virdzinija? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 16:49)
Nu..tai jus abi su Monmartro Ameliuke su visai besirdes.

angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 08 11, 16:44)

tema pasieke ta tipine paranojos stadija, kai autore itariama viska isgalvojant ir meluojant biggrin.gif

As tai tikiu, kad kartais per ilga liezuvi isplepamos net valstybines paslaptys.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 17:49)
Nu..tai jus abi su Monmartro Ameliuke su visai besirdes.

Todel ir diskusija nebus vaisinga. Kiekvienas pasiliekam prie savo nuomones.

Sutarta - aš lieku prie nuomonės, kad yra įvairių žmonių pasaulyje, o jūs - kad mes su Amelie beširdės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2015 08 11, 16:50)
Tai kas gi ta jūsų minima Virdzinija? unsure.gif

Jazusmarja..kaip cten ji ..Violetisimo ar kazkaip kitaip...man lengviau ja Virdzinija vadinti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 11, 16:51)
Sutarta - aš lieku prie nuomonės, kad yra įvairių žmonių pasaulyje, o jūs - kad mes su Amelie beširdės  biggrin.gif

Nu, as - bais sirdinga, jus - besirdes biggrin.gif biggrin.gif Tegyvuoja pusiausvyra ! Uz tai ir isgeriam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 08 11, 16:44)

tema pasieke ta tipine paranojos stadija, kai autore itariama viska isgalvojant ir meluojant biggrin.gif

Gal ne viską. Bet nereikia būt naiviom ir kiekvienu žodžiu tikėt. Be to daug moterų net nežino kuom jų vyrai užsiima. Ir iš LT išvykę ne vien dori ir darbštūs žmonės, kitaip nemirgėtų spauda apie nuolatines kontabandų siuntas, automobilių vagių organizuotas veiklas, narkotikų ar prekybos žmonėmis verslus. Negalėčiau gyvent su žmogum apie kurio veiklą nieko nežinau tik tiek kad ji slapta. Nebent tas žmogus aukšto profesinio rango ir nepriekaištingos reputacijos, o ne pastoviai blevyzgojantis su draugeliais online o draugei sakantis- pasigydyk paranojike doh.gif Kad Virginija nelabai šokinėja iš laimės tekėdama tai akivaizdu, o dėl kokių priežasčių ar iš baimės ar dėl ko nors kito- tik jai vienai žinot.
Atsakyti
Tai kada tiksliai vestuvės?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 17:56)
Nu, as - bais sirdinga, jus - besirdes  biggrin.gif  biggrin.gif Tegyvuoja pusiausvyra ! Uz tai ir isgeriam  biggrin.gif

Smurtautoja, seksologė, bet širdinga. Kaip įdomu wub.gif
Atsakyti