Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 16:16)
Laikinai priglausti, duoti kriauksli duonos ir vandens - kiekvienas tevas/ motina sugebes...jei tik nores...Ir garantuoju ,kad vaikas  nesispardys, kai jam/jai tevai sakys - negyvenk su juo / ja, grizk namo, pasijusk saugi/us, kas gi jei ne tevai tave apgins, viskas susitvarkys, tu atsistosi ant koju, mes tau padesime.

Galva tevai paglostys, tas tiesa. Bet darbo nesuras ir uz buto nuoma, greiciausiai, nesumokes. As siaip pazistu tokiu is UK parlekusiu su vaikais. Nagus grauzesi.
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 08 11, 16:21)
Galva tevai paglostys, tas tiesa. Bet darbo nesuras ir uz buto nuoma, greiciausiai, nesumokes. As siaip pazistu tokiu is UK parlekusiu su vaikais. Nagus grauzesi.

g.gif g.gif g.gif Ka turi gyvenime - viska susikurei savo rankomis ir savo darbu?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 17:16)
Laikinai priglausti, duoti kriauksli duonos ir vandens - kiekvienas tevas/ motina sugebes...

Na tai visgi apie materialinę pagalbą kalbate, ne apie dvasinę paguodą?
Tai jau kur kas geriau savo energiją investuoti į darbo paieškas ir stabilumo susikūrimą, negul į kriaukšlio griaužimą pas mamą. Tada galėsi valgyti ne tik kriaukšlius, ir būti savarankiška, nuo niekieno nepriklausoma.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 11, 16:24)
Na tai visgi apie materialinę pagalbą kalbate, ne apie dvasinę paguodą?
Tai jau kur kas geriau savo energiją investuoti į darbo paieškas ir stabilumo susikūrimą, negul į kriaukšlio griaužimą pas mamą. Tada galėsi valgyti ne tik kriaukšlius, ir būti savarankiška, nuo niekieno nepriklausoma.

N ezinau..nezinau g.gif ...silumos atsisako, nereikalauja, nepraso...netgi ne tai... teisingiau butu pasakyti NESITIKI tik tie, kurie prie jos neprate...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugpjūčio 2015 - 16:27
Skaitau skaitau...ir niekaip nesuprantu...
Who the Foxtrot Uniform Charlie Kilo is Alice???? To biš, Virdzinia????
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 17:25)
N ezinau..nezinau  g.gif ...silumos atsisako, nereikalauja, nepraso tik tie, kurie prie jos neprate...

O tai šilumą ir meilę suprantat tik kaip kampo paskyrimą ir duonos kriaukšlio padavimą? biggrin.gif
Man šiluma nebūtinai asocijuojasi su fiziniais dalykais - geras, nuoširdus pokalbis gali duoti kur kas daugiau naudos, nei maisto davinys.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 16:22)
g.gif  g.gif  g.gif Ka turi gyvenime - viska susikurei savo rankomis ir savo darbu?

Ne, ne viska. Pvz turiu mamos auskarus dovanotus. Masinos ir buto nepadovanojo, o senus batus jau issaugau, tai dabar jau tik mano pirkti belike. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2015 08 11, 16:26)
Skaitau skaitau...ir niekaip nesuprantu...
Who the Foxtrot Uniform Charlie Kilo is Alice???? To biš, Virdzinia????

OOOOOOO kakyje liudy lotuliukas.gif
Va cia kita kalba, is avataro jau galima atpazinti Peliaucku merga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 17:29)
OOOOOOO kakyje liudy  lotuliukas.gif
Va cia kita kalba, is avataro jau galima atpazinti Peliaucku merga  biggrin.gif


Nu. Ir aš sava jaunystės abrozdėlia pasiilgau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 11, 16:29)
O tai šilumą ir meilę suprantat tik kaip kampo paskyrimą ir duonos kriaukšlio padavimą?  biggrin.gif
Man šiluma nebūtinai asocijuojasi su fiziniais dalykais - geras, nuoširdus pokalbis gali duoti kur kas daugiau naudos, nei maisto davinys.

Tau poklabis telefonu su mama, kai tikrai bloga, yra tas pats, kas pokalbis parimus ant mamos peties, kai mama apkabina ir jautiesi kaip vaikas, saugus ir kad tikrai viskas bus gerai? Nu baik pasakoti pasakas. biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 08 11, 16:29)
Ne, ne viska. Pvz turiu mamos auskarus dovanotus. Masinos ir buto nepadovanojo, o senus batus jau issaugau, tai dabar jau tik mano pirkti belike.  unsure.gif

Tai va kodel taip kalbi..viska pati ir tik pati susikurei, ka dabar turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugpjūčio 2015 - 16:35
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 17:34)
Tau poklabis telefonu su mama, kai tikrai bloga, yra tas pats, kas pokalbis parimus ant mamos peties, kai mama apkabina ir jautiesi kaip vaikas, saugus ir kad tikrai viskas bus gerai? Nu baik pasakoti pasakas.  biggrin.gif  biggrin.gif


kaip jau minėjau - neturiu polinkio rymot ant kieno nors peties ir godotis. Yra problema - sprendžiu, o ne ieškau skreito, kuris mane apglėbtų ir apsaugotų nuo viso blogio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 11, 16:15)
Aš pvz. tokių dalykų irgi nesakyčiau draugėms. Sesių, brolių galima neturėti, gali būti įdomūs santykiai su jais, kad nesinori sakyti ar pan.
Viskas čia normalu, išsilieti forume

Turėjau galvoje tai, kad kai slaptas misijas kariškiai atlikinėja tai jų sugyventinės nelabai apie jas žino, nekalbu jau apie tai, kad kartu jas pasiima ir dar štabas apgyvendina g.gif biggrin.gif
Atsakyti