Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 16:52)
Neeee..nebaisi tu man ne kiek, galiu net  i speniuka tau ignybti nebijodama  biggrin.gif

Irgi gerai. Drąsius žmones aš mėgstu didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 08 11, 16:03)
Gal geriau iki vestuviu sitos temos nebeskaitykit, nes velnias zino ko dar prikurs  biggrin.gif

Diskutuojame cia mes, diskutuojame, gliaudename ivairias versijas. O ne i vienus vartus musam
Atsakyti
tik čia atėjus ir apje kažkokius stripbarius paskaičius, gerklę užgula gumulas smile.gif praeis.
[/quote]
O tai dėl ko? Jei tai ne jis ir ne apie jį, tai kodėl gumulas? Pvz., jei man kas rašytų paie mano vyrą ir stripbarį, man joks gumulas nekiltų, nes kaip ir nėra pagrindo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 17:01)
As tai nezinau ,m usiet visai susenau. Mylintis vyras, suzinojes apie mylimos moters pastojima, jai is karto siulo ranka ir sirdi, nelaukia kol vaikas vos ne i mokykla prades eiti...
Cia kazkur suo pakastas...

Mes susižadėjom man dar nesilaukiant. Jis vykdė tam tikrą slaptą misiją ir veetuvės buvo negalimos iki pabaigos. Ji baigėsi šių metų gruodį, nuo tada ir suplanavom vestuves.
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 16:06)
Mes susižadėjom man dar nesilaukiant. Jis vykdė tam tikrą slaptą misiją ir veetuvės buvo negalimos iki pabaigos. Ji baigėsi šių metų gruodį, nuo tada ir suplanavom vestuves.

Nuj tai uz slaptas misijas gerai moka. Man keista, kad jus per kelis metus niekur busto nenusipirkote uz gautus pinigus is misiju...Kur nors..kad ir Ispanijos pietuose ar Prancuzijoje..
Trys metai slapta misija...jau dabar tai tikrai nebuk durna - apsirupink stogu virs galvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugpjūčio 2015 - 16:11
[quote=Monteverte,2015 08 11, 17:06]
tik čia atėjus ir apje kažkokius stripbarius paskaičius, gerklę užgula gumulas smile.gif praeis.
[/quote]
O tai dėl ko? Jei tai ne jis ir ne apie jį, tai kodėl gumulas? Pvz., jei man kas rašytų paie mano vyrą ir stripbarį, man joks gumulas nekiltų, nes kaip ir nėra pagrindo smile.gif
[/quote]
Dėl to, kad aš jautri šita santykių tema dabar, šiaip stresuoju, o dar perskaitau ir susinervinu labiau.
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 17:10)
Nuj tai uz slaptas misijas gerai moka. Man keista, kad jus per kelis metus niekur busto  nenusipirkote uz gautus pinigus is misiju...Kur nors..kad ir Ispanijos pietuose ar Prancuzijoje...

Iki vestuvių nekilnojamojo turto sutarėm nepirkti. Santaupų yra, bet buvo ir daug išlaidų, todėl milijonų nesukaupėm.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 16:04)
O kodel tu visada tevus apibudini be santaupu, gyvenancius labai prastomis salygomis ir negalincius padeti savo vaikams?

O LT didzioji dalis tevu gebetu dar ir savo vaikus su anukais islaikyt? smile.gif
Ir kitas dalykas, nu kokio bieso dabar i ta LT su vaiku grizti, kai jau uzsienyje gyveni (sakykime, kad tas uzsienis nera Zimbabve)? Man finansiskai butu LT daug sunkiau nei uzsienyje. Karjeros perspektyvos irgi mazesnes. Be vaiko dar galima buti laisva siela ir gyventi bele kaip, kai jau su vaiku esi, tai galvoji apie kokybiska jo laisvalaiki, issilavinima ir t.t. Nebent i ta uzsieni del diedo isbegai. Nu tada dar dar.
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 16:10)

Dėl to, kad aš jautri šita santykių tema dabar, šiaip stresuoju, o dar perskaitau ir susinervinu labiau.

Cia tavo nuojauta tau tyliai kuzda i ausi - matai, Virdzinija, as gi tau sakiau, kad taip yra, o tu vis mane stumei ir liepdavai uzsiciaupti...
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 16:06)
Mes susižadėjom man dar nesilaukiant. Jis vykdė tam tikrą slaptą misiją ir veetuvės buvo negalimos iki pabaigos. Ji baigėsi šių metų gruodį, nuo tada ir suplanavom vestuves.

Nu nepykit, bet kaip būsima slaptas misijas vykdančio kariškio žmona aš viešuose SM nelindėčiau ir ant jo nestumčiau. Nežinau, istorija netikra man kažkokia arba jūs tikrai visiškai vieniša kad neturite artimų rate su kuom pasikalbėti...
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 16:13)
Dėl to, kad aš jautri šita santykių tema dabar, šiaip stresuoju, o dar perskaitau ir susinervinu labiau.

Baikit. Eikit i suknele pasiziuret. Neverta jaudintis del situ kliedesiu.
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 11, 17:14)
Nu nepykit, bet kaip būsima slaptas misijas vykdančio kariškio žmona aš viešuose SM nelindėčiau ir ant jo nestumčiau. Nežinau, istorija netikra man kažkokia arba jūs tikrai visiškai vieniša kad neturite artimų rate su kuom pasikalbėti...

Aš pvz. tokių dalykų irgi nesakyčiau draugėms. Sesių, brolių galima neturėti, gali būti įdomūs santykiai su jais, kad nesinori sakyti ar pan.
Viskas čia normalu, išsilieti forume
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 08 11, 16:13)
O LT didzioji dalis tevu gebetu dar ir savo vaikus su anukais islaikyt?  smile.gif
Ir kitas dalykas, nu kokio bieso dabar i ta LT su vaiku grizti, kai jau uzsienyje gyveni (sakykime, kad tas uzsienis nera Zimbabve)? Man finansiskai butu LT daug sunkiau nei uzsienyje. Karjeros perspektyvos irgi mazesnes. Be vaiko dar galima buti laisva siela ir gyventi bele kaip, kai jau su vaiku esi, tai galvoji apie kokybiska jo laisvalaiki, issilavinima ir t.t. Nebent i ta uzsieni del diedo isbegai. Nu tada dar dar.

Laikinai priglausti, duoti kriauksli duonos ir vandens - kiekvienas tevas/ motina sugebes...jei tik nores...Ir garantuoju ,kad vaikas nesispardys, kai jam/jai tevai sakys - negyvenk su juo / ja, grizk namo, pasijusk saugi/us, kas gi jei ne tevai tave apgins, viskas susitvarkys, tu atsistosi ant koju, mes tau padesime.
Atsakyti