Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(Monteverte @ 2015 08 11, 15:50)
Aš net pati savęs bijau, tai verčiau ir tu manęs bijok devil.gif

Neeee..nebaisi tu man ne kiek, galiu net i speniuka tau ignybti nebijodama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 11, 16:52)
O vestuvės kurioje šalyje vyks - kurioje gyvenate ar Lietuvoje? Jei tik kuklus susirašymas, gal atidėtumėt (jei jaučiate vidinių kirminų ir negalėsit 100 proc ramia sąžine sakyti "Taip")

Toje šalyje. Atidėti neišeina, dauguma svečių iš kitų šalių, nusipirkę biljetus, pasiėmę atostogas smile.gif Man šiaip jau daug ramiau po vakar, tik čia atėjus ir apje kažkokius stripbarius paskaičius, gerklę užgula gumulas smile.gif praeis.
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 15:54)
Toje šalyje. Atidėti neišeina, dauguma svečių iš kitų šalių, nusipirkę biljetus, pasiėmę atostogas smile.gif Man šiaip jau daug ramiau po vakar, tik čia atėjus ir apje kažkokius stripbarius paskaičius, gerklę užgula gumulas smile.gif praeis.

O tavo tevai broliai seserys bus?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 16:56)
O tavo tevai broliai seserys bus?

Taip.
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 16:54)
Toje šalyje. Atidėti neišeina, dauguma svečių iš kitų šalių, nusipirkę biljetus, pasiėmę atostogas smile.gif Man šiaip jau daug ramiau po vakar, tik čia atėjus ir apje kažkokius stripbarius paskaičius, gerklę užgula gumulas smile.gif praeis.

Tai jei išsiaiškinot, kad viskas bus tik priešvestuvinio streso padarinys, tai valio. Tik vienas klausimas - jei jūsiškis per porą metų nepasikeitė ir vis dar nekomunikabilus, tai kaip jis tapo toks komunikabilus online? g.gif
O šiaip - gražios šventės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 15:57)

Tai tu greiciau is 'ka zmones pasakys' sutiksi tyliai isteketi ir toliau lysti i jo gyvenima, nors jis aiskiai tau pasake - nelysk, cia mano gyvenimas?
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 11, 16:59)
Tai jei išsiaiškinot, kad viskas bus tik priešvestuvinio streso padarinys, tai valio. Tik vienas klausimas - jei jūsiškis per porą metų nepasikeitė ir vis dar nekomunikabilus, tai kaip jis tapo toks komunikabilus online?  g.gif
O šiaip - gražios šventės  smile.gif

Jis nekomunikabilus tik su nepažįstamais ir mano draugėm. Savo draugų rate tik spėk klausyti smile.gif

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 11, 15:59)
Tai jei išsiaiškinot, kad viskas bus tik priešvestuvinio streso padarinys, tai valio. Tik vienas klausimas - jei jūsiškis per porą metų nepasikeitė ir vis dar nekomunikabilus, tai kaip jis tapo toks komunikabilus online?  g.gif
O šiaip - gražios šventės  smile.gif

As tai nezinau ,m usiet visai susenau. Mylintis vyras, suzinojes apie mylimos moters pastojima, jai is karto siulo ranka ir sirdi, nelaukia kol vaikas vos ne i mokykla prades eiti...
Cia kazkur suo pakastas...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 15:19)
Tu juokauji? Nori buti sveika? Isleisk visa blogi, kuris susikaupe, issikalbek, isverk ji..ismesk is saves, nes kitaip aleliuja viena diena bus. Ir klausi pas save - o nuo ko pas mane tos ligos? Neatsigavus nuo vienos problemos pulti kitai i glebi - mirk gyvenk is karto, is pirmos dienos, lekti i nezinoma sali ,vietove, apsigyventi kur, kai nera pASTOVAUS DARBO IR SANTAUPU , IR VAIKAS ANT RANKU? Kaip jus isivaizduojate isvykima i kita sali, pasiemus tik klumsiuka ant peciu ir maza vaika?

Nu paprastai jei jau gyveni uzsienyje (kaip siuo atveju), tai lekti reiketu butent i LT su vaiku ant ranku be santaupu ir pastovaus darbo, pas tevus, kurie greiciausiai irgi be santaupu. Galima likti uzsienyje ir susirasti pastovu darba beigi atsideti santaupu, kad kai antraji dieda mesi, turetum ku daryt. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 17:01)
As tai nezinau ,m usiet visai susenau. Mylintis vyras, suzinojes apie mylimos moters pastojima, jai is karto siulo ranka ir sirdi, nelaukia kol vaikas vos ne i mokykla prades eiti...
Cia kazkur suo pakastas...

Tai jau matyt, kad pasenot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 15:46)
P.s. stengiuosi normaliai atsakinėti, bet kai rašo "kas per vestuvės, pavalgys ir išvarys jaunikis į stripbarį", twi ką aš žinau... čia tikrai nieko negalima parašyti, nes su š... sumaišys. Pakraupau truputį smile.gif


Gal geriau iki vestuviu sitos temos nebeskaitykit, nes velnias zino ko dar prikurs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 08 11, 16:01)
Nu paprastai jei jau gyveni uzsienyje (kaip siuo atveju), tai lekti reiketu butent i LT su vaiku ant ranku be santaupu ir pastovaus darbo, pas tevus, kurie greiciausiai irgi be santaupu. Galima likti uzsienyje ir susirasti pastovu darba beigi atsideti santaupu, kad kai antraji dieda mesi, turetum ku daryt.  biggrin.gif

O kodel tu visada tevus apibudini be santaupu, gyvenancius labai prastomis salygomis ir negalincius padeti savo vaikams?
Atsakyti