Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 08 11, 15:18)
Be vaiko esant ir su bernu issiskyrus galima begti pas mama, pas pussesere, i havajus uz skolintus pinigus ir t.t. Ne apie paguoda kalba eina, o apie tai kaip gyventi. O norint gyventi reikia darbo. Pas tevus apsimoka skuosti nebent tada, kai tevas valdiskoj dirba ir igrus sekretore kur. O kitaip, tai kokio velnio is uzsienio pas tuos tevus begti? Paskambini skype ir garsiai balsu bliauni. Pabliovus ieskai buto ir darbo.

Tu rimtai? unsure.gif
nezinau kas butu jei mano vaikas su anuku ant ranku man paskambintu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 11, 15:12)
Tiek tai dar galiu pasakyti. Mes kartu su vyru nedirbame biggrin.gif

Ooooo..kazkaip kvepeti pradejo uzsleptais mokesciai...O situo vyro bruozu esi patenkinta?
Papildyta:
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 11, 15:22)
Tu rimtai?  unsure.gif
nezinau kas butu jei mano vaikas su anuku ant ranku man paskambintu g.gif

Aleliuja, nors vienos motinos sirdis sudrebetu...
Papildyta:
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 11, 15:16)
Galima nebėgti pas nieką, o suimti save už ausų ir išsitempti iš duobės, kad nereikėtų verkti.

Jo ,susiimti i rankas is pat pirmos minutes ir ka paskui daryti? Visa likusi gyvenima skausma sirdyje ir nuoskaudas nesioti?Issivalyti pirma reikia, kad atsikelti. Nukristi i pati dugna ir tik paskui pakilti. O kiek ilgai tas truks, diena ar menesi, tai yra labai individualu.Ne visi greiti greitai 'susiimti i rankas ir atsitiesti'.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugpjūčio 2015 - 15:29
Net ne eperskaičiau iki galo, jis jau čia mano istorijas visas sudėliojot biggrin.gif ir kad pa ėgau ale "prigauta", juokinga, moteros, aš vaiką turiu 4u.gif Tai va apue futbolininką : seniai čia buvo, pafljrtavom ir baigta. O dėl storžieviškumo, tai taip, čia tas pats. Niekam į až nieko nerašiau, o manęs vyras nekirkino, turėdamas kitą. Kai susipažinom, abu buvom laisvi. Vat biggrin.gif einu toliau skaityt, ką prikūrėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 16:28)
Ooooo..kazkaip kvepeti pradejo uzsleptais mokesciai...O situo vyro bruozu esi patenkinta?

Labai. dar ir pati galiu nušauti visus mokesčių rinkėjus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 15:28)


Aleliuja, nors vienos motinos sirdis sudrebetu...
Papildyta:

Jo ,susiimti i rankas is pat pirmos minutes ir ka paskui daryti? Visa likusi gyvenima skausma sirdyje ir nuoskaudas nesioti?Issivalyti pirma reikia, kad atsikelti. Nukristi i pati dugna ir tik paskui pakilti. O kiek ilgai tas truks, diena ar menesi, tai yra labai individualu.Ne visi greiti greitai 'susiimti i rankas ir atsitiesti'.

Pas mus šeimoje brolis visada širdį lieja mamai kai jau labai blogai, galite pasidžiaugti kad jų labai artimas ryšys, bet man po to beveik visada tenka ją raminti, į vaistinę lėkti arba į kardiologinį lydėti. Todėl savo problemų ir nuoskaudų niekada nelieju mamai, nes jos sveikata man svarbiau nei mano momentinė iškrova. Yra daug būdų susitvarkyti pačiam, meditacijos ar psichologai, bet tik ne mama. Ypač kai yra už jūrų marių ir realiai niekuom negali padėti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 15:31)
Net ne eperskaičiau iki galo, jis jau čia mano istorijas visas sudėliojot biggrin.gif ir kad pa ėgau ale "prigauta", juokinga, moteros, aš vaiką turiu 4u.gif  Tai va apue futbolininką : seniai čia buvo, pafljrtavom ir baigta. O dėl storžieviškumo, tai taip, čia tas pats. Niekam į až nieko nerašiau, o manęs vyras nekirkino, turėdamas kitą. Kai susipažinom, abu buvom laisvi. Vat biggrin.gif einu toliau skaityt, ką prikūrėt biggrin.gif

biggrin.gif Nepabek perskaicius, cia pas mus susikaupe keleta klausimu tau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 11, 15:32)
Labai. dar ir pati galiu nušauti visus mokesčių rinkėjus biggrin.gif

Todel ir sakau - niekini savo uosv ,kad jis yra saziningas ir kito niekada nenuskriausiantis zmogus. Bet cia is pavydo taip pas tave gaunasi, nes tokia tu negali buti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 16:43)
Todel ir sakau - niekini savo uosv ,kad jis yra saziningas ir kito niekada nenuskriausiantis zmogus. Bet cia is pavydo taip pas tave gaunasi, nes tokia tu negali buti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Kurioje vietoje parašiau, kad niekinu uošvį? Pacituok, nes antraip galiu priduoti už šmeižtą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 11, 15:37)
Pas mus šeimoje brolis visada širdį lieja mamai kai jau labai blogai, galite pasidžiaugti kad jų labai artimas ryšys, bet man po to beveik visada tenka ją raminti, į vaistinę lėkti arba į kardiologinį lydėti. Todėl savo problemų ir nuoskaudų niekada nelieju mamai, nes jos sveikata man svarbiau nei mano momentinė iškrova. Yra daug būdų susitvarkyti pačiam, meditacijos ar psichologai, bet tik ne mama. Ypač kai yra už jūrų marių ir realiai niekuom negali padėti  verysad.gif

O tada pagalvojame - kodel jusu mamos silpna sirdis? Koks jos gyvenimas buvo? Kiek ji pasiaukojo kitiems nepaisydama saves, savo noru?
Atsakyti
Na, perskaičiau. Dėl savo šeimos nieko nesakysiu tik kad pas mamą tikrai negrįžčiau, nes, kaip jums beatrodytų, esu savarankiška, ir save išsilaikau nuo 17m, nui 20m padedu ir mamai. Tai, kad nedirbu dabar, nereiškia, kad nedirbau prieš tai, negaunu jokių pajamų ar kad ieškojau turtingo vyro doh.gif Neatėjau "ant gero", kai susipažinom, uždirbau už jį daugiau, man ne tas rūpėjo. Maniškis kariškis, ne visi tarnauja LT armijoj ir ne visose armijose vienodos sąlygos. Priklauso ir nuo specialybės joje. Maniškio specializacija tokia, kad keliaujam. Jei mėnesiui, tai šeimų niekas nesigrūda, bet jei metam - važiuoja visi. Dar klausimų?

P.s. stengiuosi normaliai atsakinėti, bet kai rašo "kas per vestuvės, pavalgys ir išvarys jaunikis į stripbarį", twi ką aš žinau... čia tikrai nieko negalima parašyti, nes su š... sumaišys. Pakraupau truputį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 11, 15:45)
Kurioje vietoje parašiau, kad niekinu uošvį? Pacituok, nes antraip galiu priduoti už šmeižtą cool.gif

O, o..matei? Priduoti, nusauti, pinigai, valdzia ir taip toliau bla bla bla...
Nebijau as taves, nie takych jescio vydiely.
Papildyta:
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 15:46)
Na, perskaičiau. Dėl savo šeimos nieko nesakysiu tik kad pas mamą tikrai negrįžčiau, nes, kaip jums beatrodytų, esu savarankiška, ir save išsilaikau nuo 17m, nui 20m padedu ir mamai. Tai, kad nedirbu dabar, nereiškia, kad nedirbau prieš tai, negaunu jokių pajamų ar kad ieškojau turtingo vyro doh.gif  Neatėjau "ant gero", kai susipažinom, uždirbau už jį daugiau, man ne tas rūpėjo. Maniškis kariškis, ne visi tarnauja LT armijoj ir ne visose armijose vienodos sąlygos. Priklauso ir nuo specialybės joje. Maniškio specializacija tokia, kad keliaujam. Jei mėnesiui, tai šeimų niekas nesigrūda, bet jei metam - važiuoja visi. Dar klausimų?

P.s. stengiuosi normaliai atsakinėti, bet kai rašo "kas per vestuvės, pavalgys ir išvarys jaunikis į stripbarį", twi ką aš žinau... čia tikrai nieko negalima parašyti, nes su š... sumaišys. Pakraupau truputį smile.gif

Nekraupk. Mes zino9m ka darom. Gi kitaip nebutum parasius to, ka dabar parasei.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 16:49)
O, o..matei? Priduoti, nusauti, pinigai, valdzia ir taip toliau bla bla bla...
Nebijau as taves, nie takych jescio vydiely.

Aš net pati savęs bijau, tai verčiau ir tu manęs bijok devil.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 16:46)
Na, perskaičiau. Dėl savo šeimos nieko nesakysiu tik kad pas mamą tikrai negrįžčiau, nes, kaip jums beatrodytų, esu savarankiška, ir save išsilaikau nuo 17m, nui 20m padedu ir mamai. Tai, kad nedirbu dabar, nereiškia, kad nedirbau prieš tai, negaunu jokių pajamų ar kad ieškojau turtingo vyro doh.gif  Neatėjau "ant gero", kai susipažinom, uždirbau už jį daugiau, man ne tas rūpėjo. Maniškis kariškis, ne visi tarnauja LT armijoj ir ne visose armijose vienodos sąlygos. Priklauso ir nuo specialybės joje. Maniškio specializacija tokia, kad keliaujam. Jei mėnesiui, tai šeimų niekas nesigrūda, bet jei metam - važiuoja visi. Dar klausimų?

P.s. stengiuosi normaliai atsakinėti, bet kai rašo "kas per vestuvės, pavalgys ir išvarys jaunikis į stripbarį", twi ką aš žinau... čia tikrai nieko negalima parašyti, nes su š... sumaišys. Pakraupau truputį smile.gif

O vestuvės kurioje šalyje vyks - kurioje gyvenate ar Lietuvoje? Jei tik kuklus susirašymas, gal atidėtumėt (jei jaučiate vidinių kirminų ir negalėsit 100 proc ramia sąžine sakyti "Taip")
Atsakyti