Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

nieko mes tau bjauraus nepasakem, tai nevaidink isizeidusios.
Ir gera patarima davem - vaiku dabar rupinkit, o ne meiliu-seiliu ieskok.
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 21:02)
Kokios jus visos bjaurios:)) smagu kad jus visos issitinkote ir gyvenate su tobulais vyrais, bet kaip rodo patirtis nr visi po vestuviu islieka tokie pat. Sekmes

O kokias jusu seimos problemas isspres meiluzis?
Gal geriau arba bandyti taisyti santykius su vyru, arba skirtis, jei nebera vilties.
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 14:17)
Sveikos, situacija tokia- esam su vyru vede labai trumpai 1,5m, turim maza suneli, bet jau nuo pat nestumo prasidejo karai.. labai daug pykstames, jis neturi laiko seimai, ale reikalai ir pan, jam geriau nilekti pas draugus ir pan. O as esu blogiausia zmona. Zodziu.. del to labao liudna ir.. pradejau labai daznai galvoti apie savo buvuso drauga.. mes su juo aisku nebendraujame, bet sitaip knieti parasyti, gal net pasimatyti..Nezinau gal visa tao del to, kad su vyru nera isvis jokio svelnumo, romantikos, tikrai ne karta susimastau kad be jo su suneliu butumem laimingesni,o ne jam kaip namu seimyninke ir tiek.. net nzn ka daryt ..

kiek tau metu?
Kiek vyrui metu?
Ka dabartinej tavo situacijoj galetu pagerinti tavo buvusysis? Kodel jis yra exas, del kokiu priezasciu issiskyret?
Ar vyras tave vercia jam namu seimininke but, ar taip darai savanoriskai? Kodel neitrauki jo i namu ruosa?
Del ko pykstates?
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 14:17)
Sveikos, situacija tokia- esam su vyru vede labai trumpai 1,5m, turim maza suneli, bet jau nuo pat nestumo prasidejo karai..
  ... net nzn ka daryt ..

O tai iki nestumo kas buvo? Panasu kad seksas ir tiek, o kai jau vaikelis yra tai jau barniai, nesutarimai, draugeliai ir t.t. Ka jau galit dabar daryt, jei jau esat prisidirbus, nuraminkit uzkaitusia subinyte, megaukites motinyste ir rupinkites seima, kuria sukuret.
P.S. nu kodel esant kazkokiai netokiai situacijai namuose kokios noretusi, is karto prasideda visokie "oi, man truksta demesio, as jau noriu kito diedo, tas diedas jau vedes bet man dzin, nes as isimylesiu ji iki ausu, ir mes tada vel imsimes sekso, tada as vel pastosiu, vyras isvys is namu, neduos alimentu, ir as vel verksiu... verksiu... verksiu..." O kodel nesusirast kito uzsiemimo, pvz imtis mokytis Ispanu kalba, kulinariniu gudrybiu ar dar kokio naudingo dalyko, nes jau kiek galima vien apie kita gala...visas gyvenimas vien tik kitas galas...
Papildyta:
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 14:17)
Sveikos, situacija tokia- esam su vyru vede labai trumpai 1,5m, turim maza suneli, bet jau nuo pat nestumo prasidejo karai..
  ... net nzn ka daryt ..

O tai iki nestumo kas buvo? Panasu kad seksas ir tiek, o kai jau vaikelis yra tai jau barniai, nesutarimai, draugeliai ir t.t. Ka jau galit dabar daryt, jei jau esat prisidirbus, nuraminkit uzkaitusia subinyte, megaukites motinyste ir rupinkites seima, kuria sukuret.
P.S. nu kodel esant kazkokiai netokiai situacijai namuose kokios noretusi, is karto prasideda visokie "oi, man truksta demesio, as jau noriu kito diedo, tas diedas jau vedes bet man dzin, nes as isimylesiu ji iki ausu, ir mes tada vel imsimes sekso, tada as vel pastosiu, vyras isvys is namu, neduos alimentu, ir as vel verksiu... verksiu... verksiu..." O kodel nesusirast kito uzsiemimo, pvz imtis mokytis Ispanu kalba, kulinariniu gudrybiu ar dar kokio naudingo dalyko, nes jau kiek galima vien apie kita gala...visas gyvenimas vien tik kitas galas...
Papildyta:
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 14:17)
Sveikos, situacija tokia- esam su vyru vede labai trumpai 1,5m, turim maza suneli, bet jau nuo pat nestumo prasidejo karai..
  ... net nzn ka daryt ..

O tai iki nestumo kas buvo? Panasu kad seksas ir tiek, o kai jau vaikelis yra tai jau barniai, nesutarimai, draugeliai ir t.t. Ka jau galit dabar daryt, jei jau esat prisidirbus, nuraminkit uzkaitusia subinyte, megaukites motinyste ir rupinkites seima, kuria sukuret.
P.S. nu kodel esant kazkokiai netokiai situacijai namuose kokios noretusi, is karto prasideda visokie "oi, man truksta demesio, as jau noriu kito diedo, tas diedas jau vedes bet man dzin, nes as isimylesiu ji iki ausu, ir mes tada vel imsimes sekso, tada as vel pastosiu, vyras isvys is namu, neduos alimentu, ir as vel verksiu... verksiu... verksiu..." O kodel nesusirast kito uzsiemimo, pvz imtis mokytis Ispanu kalba, kulinariniu gudrybiu ar dar kokio naudingo dalyko, nes jau kiek galima vien apie kita gala...visas gyvenimas vien tik kitas galas...
Papildyta:
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 14:17)
Sveikos, situacija tokia- esam su vyru vede labai trumpai 1,5m, turim maza suneli, bet jau nuo pat nestumo prasidejo karai..
  ... net nzn ka daryt ..

O tai iki nestumo kas buvo? Panasu kad seksas ir tiek, o kai jau vaikelis yra tai jau barniai, nesutarimai, draugeliai ir t.t. Ka jau galit dabar daryt, jei jau esat prisidirbus, nuraminkit uzkaitusia subinyte, megaukites motinyste ir rupinkites seima, kuria sukuret.
P.S. nu kodel esant kazkokiai netokiai situacijai namuose kokios noretusi, is karto prasideda visokie "oi, man truksta demesio, as jau noriu kito diedo, tas diedas jau vedes bet man dzin, nes as isimylesiu ji iki ausu, ir mes tada vel imsimes sekso, tada as vel pastosiu, vyras isvys is namu, neduos alimentu, ir as vel verksiu... verksiu... verksiu..." O kodel nesusirast kito uzsiemimo, pvz imtis mokytis Ispanu kalba, kulinariniu gudrybiu ar dar kokio naudingo dalyko, nes jau kiek galima vien apie kita gala...visas gyvenimas vien tik kitas galas...
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 22:02)
Kokios jus visos bjaurios:)) smagu kad jus visos issitinkote ir gyvenate su tobulais vyrais, bet kaip rodo patirtis nr visi po vestuviu islieka tokie pat. Sekmes


Kodel bjaurios? As irgi pirma vyra gavau netobula, bet tai is klaidu mokomasi... Kas nepanasu jusu abieju atveju.,. Kam zvalgytis i ex? Juk jis ex, vadinasi nieko gero su juo ir nebuvo, jeigu tokiu tapo. Arba taisykit santykius su vyru arba skirkites, bet nesokinekit nuo vieno prie kito, kad tik demesio sulauktumete. Apie vaika pagalvokit.

Na taip, vyrai po vestuviu stebuklingai pasikeicia... Nejuokinkit. Jie visada tokie buna, tiesiog is pradziu nekreipiame demesio ir nesureiksminame vienoki ar kitoki vyro elgesi. O derejo...
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 14:17)
Sveikos, situacija tokia- esam su vyru vede labai trumpai 1,5m, turim maza suneli, bet jau nuo pat nestumo prasidejo karai.. labai daug pykstames, jis neturi laiko seimai, ale reikalai ir pan, jam geriau nilekti pas draugus ir pan. O as esu blogiausia zmona. Zodziu.. del to labao liudna ir.. pradejau labai daznai galvoti apie savo buvuso drauga.. mes su juo aisku nebendraujame, bet sitaip knieti parasyti, gal net pasimatyti..Nezinau gal visa tao del to, kad su vyru nera isvis jokio svelnumo, romantikos, tikrai ne karta susimastau kad be jo su suneliu butumem laimingesni,o ne jam kaip namu seimyninke ir tiek.. net nzn ka daryt ..



QUOTE(inguliuke147 @ 2014 09 30, 14:29)
esu tokioje pacioje situacijoje,,,
Papildyta:
vyras islaiko buta savo,o mane su dukryte kuriai metukai skaito islaikytinem,esu jam tarnaite mums demesio neskiria,jam draugai baliukai pirmoje vietoje,po 2met pauzes pasirdode buves vaikinas turi jau taip pat seima,man internetu parase pasiule susitikti,kad pasiilgo...tai esu dvejonese...nezinau ka daryti,su vyru esam 3metai bet kekviena diena barniai del smulkmenu,o buves tiesiog nezinau,bijau del dukrytes nenoriu nepastovumo...

Speju, kad abi labai jaunos esat. Darbo neturit, pajamu nulis. Sunku, aisku. Kai as vaikus auginau, tai irgi jauciausi tarnaite/vaiku augintoja. Palikit dazniau vaikus seneliams, iseikit su vyrais pasizmoneti, su draugais pabuti.
Ieskokit veiklos, darbo.
Tie jusu ex'ai tokie patys, ne nuo to galo norit pradet santykius tvarkyt.
Ir siaip, mano vyrui greit 40, tai jau lyg ir susitupejo. Tai ir jus palaukit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 17:17)
Sveikos, situacija tokia- esam su vyru vede labai trumpai 1,5m, turim maza suneli, bet jau nuo pat nestumo prasidejo karai.. labai daug pykstames, jis neturi laiko seimai, ale reikalai ir pan, jam geriau nilekti pas draugus ir pan. O as esu blogiausia zmona. Zodziu.. del to labao liudna ir.. pradejau labai daznai galvoti apie savo buvuso drauga.. mes su juo aisku nebendraujame, bet sitaip knieti parasyti, gal net pasimatyti..Nezinau gal visa tao del to, kad su vyru nera isvis jokio svelnumo, romantikos, tikrai ne karta susimastau kad be jo su suneliu butumem laimingesni,o ne jam kaip namu seimyninke ir tiek.. net nzn ka daryt ..



O tai prieš ilgai bendravot?
Gyvenot kartu?
Kiek jums metų?
Jaunoje šeimoje atsiradus vaikui, tikrai pajudina šeimos pamatus.

Keista,kad tik susituokus prasisdeda barniai, nesusikalbėjimai, pykčiai, ankščiau to nebūdavo?
Keista ir tai, kad ieškoma lengviausio kelio į kito (os), buvusio(ios) glėbį, o ne sprendžiama ar bent bandoma spręsti problemas.
Papildyta:
QUOTE(inguliuke147 @ 2014 09 30, 17:29)
esu tokioje pacioje situacijoje,,,
Papildyta:
vyras islaiko buta savo,o mane su dukryte kuriai metukai skaito islaikytinem,esu jam tarnaite mums demesio neskiria,jam draugai baliukai pirmoje vietoje,po 2met pauzes pasirdode buves vaikinas turi jau taip pat seima,man internetu parase pasiule susitikti,kad pasiilgo...tai esu dvejonese...nezinau ka daryti,su vyru esam 3metai bet kekviena diena barniai del smulkmenu,o buves tiesiog nezinau,bijau del dukrytes nenoriu nepastovumo...


ir žino,kad niekur nepabėgsit.
O jūsų buvęs vaikinas ryšis mesti šeimą, išlaikyti savo vaikus ir jus?
Netikiu...meilė -seilė, bet esat ir motina, kuri atsakinga už savo vaiką...
Papildyta:
QUOTE(ku2011 @ 2014 10 01, 00:02)
Kokios jus visos bjaurios:)) smagu kad jus visos issitinkote ir gyvenate su tobulais vyrais, bet kaip rodo patirtis nr visi po vestuviu islieka tokie pat. Sekmes


ko Jūs tokia pikta?
Įtariu dar labai jauna esat, ir viskas pas jus rožinės spalvos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kotrynele30: 01 spalio 2014 - 10:14
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 22:02)
Kokios jus visos bjaurios:)) smagu kad jus visos issitinkote ir gyvenate su tobulais vyrais, bet kaip rodo patirtis nr visi po vestuviu islieka tokie pat. Sekmes

Mes ne piktos. Mes rūpestingos. Bandom apsaugoti nuo dar vienos klaidos. Pirmiausia tapkit savarankiškomis, kad galėtumėt pasirūpinti savim ir vaikais. Jeigu iki vaikučių gimimo nepasirūpinot, kad gautumėt motinystės pašalpą, pasistenkit vaiko auginimo metu kursus pabaigti, jei turit specialybę, galit savarankiškai gilinti žinias. Suėjus vaikui vieneriems, galima ir darbo pasiieškoti. Tik nereikia būti išlaikytinėmis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2014 09 30, 22:27)
O kodel nesusirast kito uzsiemimo, pvz imtis mokytis Ispanu kalba, kulinariniu gudrybiu ar dar kokio naudingo dalyko, nes jau kiek galima vien apie kita gala...


vat butent drinks_cheers.gif
Atsakyti
Juokinga net skaityti ka rasote, tarsi zinotumet visa istorija.
ne, kartu negyvenome iki vedybu jeigu ka,motinystes pasalpa gaunu, ir aciu ne darbo birzps lygio kursu prasau rekomendaciju;) baigineji magistra or darbo patikekit turiu.
temos esme buvo, kad nebeimano guventi su vyru,nesvarbu metai ar 10, mes kuo toliau, tuo lengviau. Taip, as jauna, bet nesu 18os, lad nesuprasciau, jog dabar svarbiausia sunelis. O kad vaikas mato, jog kasdien barniai,asaros tai cia normalu? Juolab vyras, tai uzauges galvos, kad taip turo buti seimoje? O apie exa lalba tebuvo apie prisiminimus, mes NEBENDRAUJAME ir per kita klyma as ten nelendu, tik uzsominiau, jog galbut noreciau pabendrauti,nes yra blogai su vyru, gal del to ir noroso svelnumo ir pan,bet as to nedarau! O kdl nesprendziu su vyri problemu?! SPRENDZIU, bet vos tik pradedame kalbeto duris buna uztrenktos ir vel liekame vieni, o jeo ir ale issprendziame tai tik max dviem dienom.
taigo mielosios nespreskit anksciau laiko visko ir nepulkit kritikuoti, kokios neatsakongos mes mamos:)
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 10 01, 22:50)
Juokinga net skaityti ka rasote, tarsi zinotumet visa istorija.
ne, kartu negyvenome iki vedybu jeigu ka,motinystes pasalpa gaunu, ir aciu ne darbo birzps lygio kursu prasau rekomendaciju;) baigineji magistra or darbo patikekit turiu.
temos esme buvo, kad nebeimano guventi su vyru,nesvarbu metai ar 10, mes kuo toliau, tuo lengviau. Taip, as jauna, bet nesu 18os, lad nesuprasciau, jog dabar svarbiausia sunelis. O kad vaikas mato, jog kasdien barniai,asaros tai cia normalu? Juolab vyras, tai uzauges galvos, kad taip turo buti seimoje? O apie exa lalba tebuvo apie prisiminimus, mes NEBENDRAUJAME ir per kita klyma as ten nelendu, tik uzsominiau, jog galbut noreciau pabendrauti,nes yra blogai su vyru, gal del to ir noroso svelnumo ir pan,bet as to nedarau! O kdl nesprendziu su vyri problemu?! SPRENDZIU, bet vos tik pradedame kalbeto duris buna uztrenktos ir vel liekame vieni, o jeo ir ale issprendziame tai tik max dviem dienom.
taigo mielosios nespreskit anksciau laiko visko ir nepulkit kritikuoti, kokios neatsakongos mes mamos:)

Ir gerai, kad nedarot. Nieko gero tas bendravimas nepadetu Jums. Ir jokio svelnumo nesuteiktu. Tai, tik iliuzija. Jei, jau niekaip neiseina susisneketi su vyru, skirkites. Pabaigsit magistra. Paauginsit vaika. Sustipresit moraliskai ir atsiras salia Jusu tinkamas vyras. Tinkamu laiku.To ir linkiu! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 10 01, 20:50)
Juokinga net skaityti ka rasote, tarsi zinotumet visa istorija.
ne, kartu negyvenome iki vedybu jeigu ka,motinystes pasalpa gaunu, ir aciu ne darbo birzps lygio kursu prasau rekomendaciju;) baigineji magistra or darbo patikekit turiu.
temos esme buvo, kad nebeimano guventi su vyru,nesvarbu metai ar 10, mes kuo toliau, tuo lengviau. Taip, as jauna, bet nesu 18os, lad nesuprasciau, jog dabar svarbiausia sunelis. O kad vaikas mato, jog kasdien barniai,asaros tai cia normalu? Juolab vyras, tai uzauges galvos, kad taip turo buti seimoje? O apie exa lalba tebuvo apie prisiminimus, mes NEBENDRAUJAME ir per kita klyma as ten nelendu, tik uzsominiau, jog galbut noreciau pabendrauti,nes yra blogai su vyru, gal del to ir noroso svelnumo ir pan,bet as to nedarau! O kdl nesprendziu su vyri problemu?! SPRENDZIU, bet vos tik pradedame kalbeto duris buna uztrenktos ir vel liekame vieni, o jeo ir ale issprendziame tai tik max dviem dienom.
taigo mielosios nespreskit anksciau laiko visko ir nepulkit kritikuoti, kokios neatsakongos mes mamos:)

Jus paskaitykit, visos jums pataria neieskoti ex'o. Tai problemu neisspres, pati norit kist galva i kilpa.
Jei su vyru taip blogai, kad jau gyvent neimanoma, jei galit iseit kitur gyvent ir issilaikyt - tai aisku skirkites. O tada skambinkit ex'ui ar dar kam nors.
Nors kaip pasakyt - as uz tai, kad seima stengtis issaugot, issiskirt visada suspesit. Ar tikrai viskas taip blogai?
Atsakyti