Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 14:34)
biggrin.gif Nu tu kaip pasakysi.. ji gi nedirbanti ,savo pajamu visiskai neturi. Kur ji desis tame uzsienyje nuoga basa?

Galima susirasti darba ir dirbti, ar galvojate, kad ji niekada gyvenime nieko nedirbo ir jau niekaip nesugebes? Uzsienyje nera vienisu mamu, ar ka?
Be to, niekas ir nesako taip stacia galva rauti. Galima ramiai pagyventi su vyru puse metu, per ta laika susirasti darba, issinuomoti buta ir surengti paskutine vakariene su vyru.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 15:39)
Sitoje temoje? As kazkaip nemaciau..ir vel neidemiai skaiciau kiba

Ne, aš pašnipinėjau kitose temose, bet maniau ir jūs pašnipinėjot biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 11, 14:33)
Violetisimo vyras kariškis, juk rašė.

a nu dabar visos besijuokusios manes graziai atsipraso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 08 11, 14:40)
Galima susirasti darba ir dirbti, ar galvojate, kad ji niekada gyvenime nieko nedirbo ir jau niekaip nesugebes? Uzsienyje nera vienisu mamu, ar ka?
Be to, niekas ir nesako taip stacia galva rauti. Galima ramiai pagyventi su vyru puse metu, per ta laika susirasti darba, issinuomoti buta ir surengti paskutine vakariene su vyru.

O kodel, atejus sunkiam metui8, jus nesikreiptumete i tevus? Tevai tevais gi tam ir yra, kad savo vaikui paduotu ranka, kai jis suklumpa
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 11, 14:33)
Violetisimo vyras kariškis, juk rašė.

g.gif Nu vadinasi Virginija generoliene tuoj taps, ale su savo pulko vadu rodos negauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 11, 14:40)
Ne, aš pašnipinėjau kitose temose, bet maniau ir jūs pašnipinėjot biggrin.gif  blush2.gif

Ne biggrin.gif neturiu tokios mados.
Tai taip iseina, kad mete tas gruzynskyj sportsmien per borta, nieko jai neisejo rankomis zarstyti deimantu. g.gif Ech...
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 08 11, 14:40)
Galima ramiai pagyventi su vyru puse metu, per ta laika susirasti darba, issinuomoti buta ir surengti paskutine vakariene su vyru.

Susituokti pusei metų? g.gif Juk vestuvės beveik šįvakar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 14:43)
O kodel, atejus sunkiam metui8, jus nesikreiptumete i tevus? Tevai tevais  gi tam ir yra, kad savo vaikui paduotu ranka, kai jis suklumpa

1. Tevu namuose nebutu vietos nei man nei vaikui. Fiziskai nebutu vietos. Ne visi tevai gyvena prie sovietu gautame 3iu kambariu bute.
2. Kiek tevai turi uzdirbti, kad padetu man su mano isivaizduojamu vaiku? Uzsienyje lengviau darba susirasti ir paciai uzsidirbti.
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 11, 14:43)
g.gif Nu vadinasi Virginija generoliene tuoj taps, ale su savo pulko vadu rodos negauna  biggrin.gif

Bet pala..pala...Virdzinija rase, mol jis ten tik vienas bus zenotas. Kur nezenoti bagoti vyrai buriuojasi?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 15:37)
Bet nesakyk...tu savo uosvi laikai 'zemesne kasta'?
O tu pati, pasakyk teisybe, is labai pasiturincios seimos?

As  cia nepiktai, tik noriu issiaiskinti is kur tas  pas tave troskulys valdziai ir pinigams?

Ne. Mes visi valdingi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 11, 15:47)
Susituokti pusei metų?  g.gif Juk vestuvės beveik šįvakar  biggrin.gif

Galima pasakyti, kad skauda pilvą ir atidėti. doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 08 11, 14:47)
1. Tevu namuose nebutu vietos nei man nei vaikui. Fiziskai nebutu vietos. Ne visi tevai gyvena prie sovietu gautame 3iu kambariu bute.
2. Kiek tevai turi uzdirbti, kad padetu man su mano isivaizduojamu vaiku? Uzsienyje lengviau darba susirasti ir paciai uzsidirbti.

Neturiu ka pasakyti, kai vaikui, sunkia valandqa, neatsirastu kampo galvai priglausti tevu namuose. Kam isvis tada tuos vaikus gimdyti.
Dar pasakyk, kad esi vaikas is daugiau nei 3'ju vaiku seimos, tai tada isvis susinervuosiu...
Atsakyti