Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 14:07)
Tai kodel tada ji NEGALI IR NETURI  kur sugristi, kai tevai gyvi?

Kaip supratau jie išsiskyrę ir gal irgi užsieniuose gyvena g.gif Jug rašė, kad jei ir bėgtų tai ne į LT g.gif Man apskritai liūdna, kad tiek daug jaunimo santykius pradeda nuo vaikų, o paskui jau elementariausi dalykai kaip kur gyvens, iš ko, su kuom...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 14:11)
Ajeeeeeeezauuu, nu tu paaiskink man kokia priezastis jai uzkirto kelia atgal pas tevus? As jau visai nebaraskinu...

Jei sakytu, kad yra kur sugrizti, tai kaip ir ner priezasties sves gailetis, kad tenka teketi, o dabar kur ji desis.
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 11, 14:12)
Kaip supratau jie išsiskyrę ir gal irgi užsieniuose gyvena  g.gif Jug rašė, kad jei ir bėgtų tai ne į LT  g.gif Man apskritai liūdna, kad tiek daug jaunimo santykius pradeda nuo vaikų, o paskui jau elementariausi dalykai kaip kur gyvens, iš ko, su kuom...

biggrin.gif aj, nereikia. Gyvena su tuo, su kuo ir pradejo vaika. Plius dar cia situacija specifine del vyro darbo. Jei jis kas metus turi keisti darbo vieta (sali, miesta...) tai ir seima keliasi kartu, beigi vaiko motina. Buna gi diplomatu, sportininku ir t.t. kurie negali nusipirkti buto kazlu rudoj, susirasti mergina ir tada ilgai ir laimingai gyventi.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 15:01)
Tai tu jo teva laikai zemesniu zmogumi, kad jis neturi dideles saskaitos ir aukstu pareigu? O tavo tevas turi?

? Ar tu įsiskaitei ką aš rašiau ar perkaitai mažumėlę? Aš rašiau ne kas ką turi, savo tėvo iš viso net neminėjau, o rašiau tėvo ir sūnais panašius bruožus.
Papildyta:
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 11, 15:12)
Kaip supratau jie išsiskyrę ir gal irgi užsieniuose gyvena  g.gif Jug rašė, kad jei ir bėgtų tai ne į LT  g.gif Man apskritai liūdna, kad tiek daug jaunimo santykius pradeda nuo vaikų, o paskui jau elementariausi dalykai kaip kur gyvens, iš ko, su kuom...

Jo, man tas irgi baisu. Dar neseniai čia skaičiau kaip jau nuo dvidešimties, maždaug iki dvidešimt keturių metų mergaičiukės svaigsta kaip nori vaikų, dalis jau turi ir pan. Labai kažin kaip jos jau susitvarkę gyvenimus ir jei ką, turės ir galės pačios tuos vaikus užsiauginti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 11, 14:18)
? Ar tu įsiskaitei ką aš rašiau ar perkaitai mažumėlę? Aš rašiau ne kas ką turi, savo tėvo iš viso net neminėjau, o rašiau tėvo ir sūnais panašius bruožus.

Bet pirmoje vietoje paminejai, kad mol uosvis ubagas palyginus su jo sunumi. O tik paskui visa kita. Reiskiasi - tavo galvoje si mintis yra pagrindine.
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 08 11, 14:15)
biggrin.gif aj, nereikia. Gyvena su tuo, su kuo ir pradejo vaika. Plius dar cia situacija specifine del vyro darbo. Jei jis kas metus turi keisti darbo vieta (sali, miesta...) tai ir seima keliasi kartu, beigi vaiko motina. Buna gi diplomatu, sportininku ir t.t. kurie negali nusipirkti buto kazlu rudoj, susirasti mergina ir tada ilgai ir laimingai gyventi.

Prajuokinot, nei diplomatai nei sportininkai po žvaigždėm palapinėse nenakvoja kaip rašė, ir kiekvieną savaitgalį su draugeliais po barus nesitranko biggrin.gif kažkaip man panašu į kiek kitokio luomo specifiką g.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 15:20)
Bet pirmoje vietoje paminejai, kad mol uosvis ubagas palyginus su jo sunumi. O tik paskui visa kita. Reiskiasi - tavo galvoje si mintis yra pagrindine.

Nusišneki, kur aš taip paminėjau?
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 11, 14:12)
Kaip supratau jie išsiskyrę ir gal irgi užsieniuose gyvena  g.gif Jug rašė, kad jei ir bėgtų tai ne į LT  g.gif Man apskritai liūdna, kad tiek daug jaunimo santykius pradeda nuo vaikų, o paskui jau elementariausi dalykai kaip kur gyvens, iš ko, su kuom...

Gal ir uzsi8enyje...bet logiskai pagalvojus...rasyciau 'vaziuociau pas mama/teti'. o ne 'vistiek i Lietuva nevaziuociau'
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 11, 14:21)
Prajuokinot, nei diplomatai nei sportininkai po žvaigždėm palapinėse nenakvoja kaip rašė, ir kiekvieną savaitgalį su draugeliais po barus nesitranko biggrin.gif kažkaip man panašu į kiek kitokio luomo specifiką  g.gif

tas profesijas pateikiau kaip pavyzdi.
Siuo atveju man jos pasakojimas kariski primena.
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 11, 14:21)
Prajuokinot, nei diplomatai nei sportininkai po žvaigždėm palapinėse nenakvoja kaip rašė, ir kiekvieną savaitgalį su draugeliais po barus nesitranko biggrin.gif kažkaip man panašu į kiek kitokio luomo specifiką  g.gif

Hmmm g.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 14:22)
Gal ir uzsi8enyje...bet logiskai pagalvojus...rasyciau 'vaziuociau pas mama/teti'. o ne  'vistiek i Lietuva nevaziuociau'

visiskos fantazijos. as tai nevaziuociau atgal i LT pas mama ir teti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 11, 14:22)
Nusišneki, kur aš taip paminėjau?

Kai pirmiausiai isvardinai ne kas sieja, o kas skiria. Gerbdama zmogu tu niekada nepradesi jo apibudinti nuo nesekmiu ar nesugebejimo kazka padaryti.
Papildyta:
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 08 11, 14:24)
visiskos fantazijos. as tai nevaziuociau atgal i LT pas mama ir teti.  smile.gif

Tai kur tu vaziuotum viena pati , be pinigu, su mazu vaiku ant ranku?
Atsakyti