Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 13:47)
Bet duodu ,kaip visada, savo du pirstus apsiusioti - kazkamdabar  rase.
Bet ir reikejo cia tau taip jos kortas visas iskloti...dabar nieko daugiau nesuzinosime apie ji ir jo pasijas.

Kokios kortos, kad pati yra sukūrusi temą apie aistrą Azerbaidžano futbolininkui (5 m atgal) ir apie tai, kad jos vaikinas, su kuriuo užsienyje gyvena, yra nedraugiškas (2m atgal).
Tai manau, jog jei ji tikrai ruošiasi tekėti iš vieno iš jų (arba jei abu - vienas ir tas pats asmuo), tai įneštų aiškumo situacijoje.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 12:51)
Ne ne ..cia as apie tekstu autore..Violetisimo lygtais..man  kazkaip0 ji vaidenasi kaip Virdzinija  biggrin.gif

Aaaaaa o as apie Bites seseli pagalvojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 11, 12:49)
Bite cia man pasakojo ir burbanciai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
bet as nesigylinsiu i ta istorija, net tikrai buvo "kazkas", deja negaliu pasakoti, zmogus man i A.Z. pasakojosi
Jadzė eisi i "Dragunus"? unsure.gif

Man? Neatsimenu, jeibogu.
Papildyta:
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 11, 12:51)
Kokios kortos, kad pati yra sukūrusi temą apie aistrą Azerbaidžano futbolininkui (5 m atgal) ir apie tai, kad jos vaikinas, su kuriuo užsienyje gyvena, yra nedraugiškas (2m atgal).
Tai manau, jog jei ji tikrai ruošiasi tekėti iš vieno iš jų (arba jei abu - vienas ir tas pats asmuo), tai įneštų aiškumo situacijoje.

Nu ..isplaukiant is jos pasakojimu, kad jis daug keliauja, jam suteikiamas gyvrenamasis plotas visur ,tai manyciau, kad cia tas armianskyj futbolyst ir bus.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 13:44)
Peliauckiene, nu jau eik tu kebenemat su savo avataru. Kaip parasei apie manaji, tai as  paziurejau i tavaji. Vos is klumpiu neisvirtau.
Kas cia su tavimi pasidare?


A kas daba nepatinka? Kiba, kūma, mana miela veidelia su kirvuku pasiilgai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2015 08 11, 12:55)
A kas daba nepatinka? Kiba, kūma, mana miela veidelia su kirvuku pasiilgai? biggrin.gif

Gerulis ten tas tavo avataras buvo, isimintinas biggrin.gif
Atsakyti
Galim skirstytis irnesakyk.gif nieko naujo nepasakys schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 11 rugpjūčio 2015 - 13:03
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 11, 13:03)
Galim skirstytis irnesakyk.gif nieko naujo nepasakys schmoll.gif

Nu tai viskas aisku. Mums bite inese aiskumo, del to jin ir dejo kudasiu is temos.

Reziume: Nuviliojo jin musu uzsienieti sparcmiena nuo jo paneles, pasistenge pastoti. Galvojo - nu jau dabar kaip meskos ausyje gyvensiu, piena midu gersiu, deimantus ranka zarstysiu. O laimes tai ner...Jis turi savo gyvenima ir butu visai patenkintas, kad ir jinai juo nekvepuotu ,o jo vaikus augintu ir butu paklusni zmona, verpiantis silko siulus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugpjūčio 2015 - 13:07
Nu va, sugužėjot, klausimų laviną pažėrėt, įnešėt naujų vėjų į temą ir išgasdinot žmogų. Ech, nebeliko intrigos... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Skonis @ 2015 08 11, 13:23)
Nu va, sugužėjot, klausimų laviną pažėrėt, įnešėt naujų vėjų į temą ir išgasdinot žmogų. Ech, nebeliko intrigos...  verysad.gif

Nu tai , bet tai..zmogus atejo paanalizuoti savo situacija. Budamas pilnametis, zmogus turetu suprasti, kad saknu reikia ieskoti ne pavirsiuje.
O cia keli tiesmukiskesni klausimai pasitaike, pastebejimai..ir spruko ,kaip zuikis. Nepasiruosus ji spresti problemos. Ji atejo tik pasiguosti. Jai sprendimu nereikia. Ji juos zino. Gyvens su jo pinigais.
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 08 11, 10:19)

Jo mama mirusi, tėtis buvo toks, kaip jis. Mama susirinko mažus jį ir brolį ir išėjo, paliko jų tėvą. Mamai mirus juos užaugino močiutė. Jis pats su tėčiu nebendrauja, apie mamą kapba labai pagarbiai, o apue tėtį išvis vengia, sako, jog jis nebuvo geras žmogus, jog nesirūpino šeima taip, kaip turėtų vyras. Todėl man buvo ramu. O dabar matau, kad jis visgi perėmė tėčio charakterį ir tik sunkiu darbu su savim bando nesekti jo pėdomis. Jo brolis - visiška jo priešingybė.

Vaizdelis apgailėtinas. Net likus našlaičiams tėvas piršto neprikišo.. g.gif Mano patarimas- NIEKADA NEKLAUSYK ką vyras kalba/suokia/žada, tik žiūrėk atidžiai kaip elgiasi! Genai jau toks dalykas, mano vyras 30 metų tėvo nebuvo matęs, o kai susipažinau su juom (savo uošviu) jau daug metų po vestuvių, tai viskas tapo aišku iš kur tas jo durnumas kai kuriuose dalykuose, nes viens prie vieno su tėvu doh.gif Džiaugiuosi kad jau ex...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 14:28)
Nu tai , bet tai..zmogus atejo paanalizuoti savo situacija. Budamas pilnametis, zmogus turetu suprasti, kad saknu reikia ieskoti ne pavirsiuje.
O cia keli tiesmukiskesni klausimai pasitaike, pastebejimai..ir spruko ,kaip zuikis. Nepasiruosus ji spresti problemos. Ji atejo tik pasiguosti. Jai sprendimu nereikia. Ji juos zino. Gyvens su jo pinigais.


Nu tai pati pagalvok - šitiek laiko gyveno neieškodama atsakymų į klausimus bei situaciją, o dabar "kelios dienos iki vestuvių" (...pagal viską, tos vestuvės jau arba turėtų šiandien vykti, arba būti įvykusios nes kelios dienos jau kaip ir praėjo...) manai ims ir nagrinės situaciją iš pašaknų? C'mon... Tikrai ne. Todėl ir tie gilinimaisi ten į šeimų modelius, į vaikystes ir pan - neturi prasmės, nes geriausiu atveju jie tik sudrums vandenį, tačiau tikrai ne tiek, kad nuplautų viską nauja srove wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 11, 14:30)
Vaizdelis apgailėtinas. Net likus našlaičiams tėvas piršto neprikišo.. g.gif Mano patarimas- NIEKADA NEKLAUSYK ką vyras kalba/suokia/žada, tik žiūrėk atidžiai kaip elgiasi! Genai jau toks dalykas, mano vyras 30 metų tėvo nebuvo matęs, o kai susipažinau su juom (savo uošviu) jau daug metų po vestuvių, tai viskas tapo aišku iš kur tas jo durnumas kai kuriuose dalykuose, nes viens prie vieno su tėvu doh.gif Džiaugiuosi kad jau ex...

Maniškis absoliučiai skirtingas nuo jo tėvo. Tik du bruožai panašūs: pinigai ir valdžia. O jei žiūrėti į visas kitas subtilybes - bendravimą, požiūrį į moteris, vaikus, gyvūnus, hobius, poilsį, tradicijas, stilių, na viską viską kitą - nieko bendro nebėra ax.gif
Atsakyti