Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 12:28)
kaaaaaaaa??????????????????

Nu aciu...dabar ji  pabegs greiciau, nei atsakys i tavo klausima...
Papildyta:

Ji nujaucia, o moters nuojauta, pati zinai, kad retai kada paveda.

Sakai jis laksto po klubus be jos?

mellow.gif na dar nezinau ar vienas ir kiek laksto, gal tuoj parasys lens.gif
Papildyta:
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 11, 12:30)
Iš tikrųjų geras klausimas, į kurį racionaliai atsakyti būtų sunku  biggrin.gif
Kažkaip užmačiau paveiksliuką ir pagalvojau, kad prie nick'o visai tinka  rolleyes.gif

aaa aisku, teks priprasti mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 11 rugpjūčio 2015 - 12:34
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2015 08 11, 13:18)
Seksas yra burbančios arkliukas, jos žmogiškųjų tyrinėjimų alfa ir omega, praktiškai, jos firminis ženklas. Ji, kaip ta lakštingala, negali nečiulbėti ta tema.
Jei burbanti nustotų kalbėti apie seksą, pamanyčiau, kad kažkas jos accountą užgrobė biggrin.gif

Aiškutis. Matot kaip maskuojasi, avatare tai smurtautoja, o ne seks manjakė biggrin.gif Bando nukreipti dėmesį bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 11, 13:23)
Bitės šešėli kodėl tu kaip musė apsirengusi? unsure.gif
aš net pasimetu tavo avatarą pamačius, prie kitokio buvao pripratus unsure.gif  unsure.gif

laugh.gif baikit, užspringsiu arbata, bus ant sąžinės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 11, 12:38)
Aiškutis. Matot kaip maskuojasi, avatare tai smurtautoja, o ne seks manjakė biggrin.gif Bando nukreipti dėmesį bigsmile.gif


I tema prasytume, i tema - kodel vyrai susigundo svetimomis moterimis ant interneto?


---------------------------


Bite, man kazkaip nuojauta sako, kad Virdzinija..ar kaip ten tas nikas, ot galva- nieko neatsimenu, tau i AZ parase tikra istorija, nepagrazinta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugpjūčio 2015 - 12:45
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 11, 13:38)
Aiškutis. Matot kaip maskuojasi, avatare tai smurtautoja, o ne seks manjakė biggrin.gif Bando nukreipti dėmesį


Skaitau, kad avataras kaip tik į temą - markizo de Sado gerbėjams unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2015 08 11, 12:42)
Skaitau, kad avataras kaip tik į temą - markizo de Sado gerbėjams  unsure.gif

Peliauckiene, nu jau eik tu kebenemat su savo avataru. Kaip parasei apie manaji, tai as paziurejau i tavaji. Vos is klumpiu neisvirtau.
Kas cia su tavimi pasidare?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 13:41)

Bite, man kazkaip nuojauta sako, kad Virdzinija..ar kaip  ten tas nikas, ot galva- nieko neatsimenu, tau i AZ parase tikra istorija, nepagrazinta?

Bijau, kad dar negreit pelnysiu tokį kieno nors pasitikėjimą, kad man asmeniškai istorijas pasakotųsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 13:41)
Itema prasytume, i tema - kodel vyrai susigundo svetimomis motewrimis ant interneto?

O kur įrodymai, kad ten tikrai buvo moteris? Be įrodymų, viskas tik paistalai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 11, 12:44)
Bijau, kad dar negreit pelnysiu tokį kieno nors pasitikėjimą, kad man asmeniškai istorijas pasakotųsi  ax.gif

Bet duodu ,kaip visada, savo du pirstus apsiusioti - kazkamdabar rase.
Bet ir reikejo cia tau taip jos kortas visas iskloti...dabar nieko daugiau nesuzinosime apie ji ir jo pasijas.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 12:41)
Itema prasytume, i tema - kodel vyrai susigundo svetimomis motewrimis ant interneto?
---------------------------
Bite, man kazkaip nuojauta sako, kad Virdzinija..ar kaip  ten tas nikas, ot galva- nieko neatsimenu, tau i AZ parase tikra istorija, nepagrazinta?

Virdzinija? unsure.gif g.gif
kapiec prageriau atminti doh.gif , nepamenu tokio, jausmu bangos buvo ir dar viena, bet ne Virdzinija tikrai, neee tos tai ten kaip reta pagerintos buvo, Bites seselis nepanasi i jas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 11, 12:45)
O kur įrodymai, kad ten tikrai buvo moteris? Be įrodymų, viskas tik paistalai smile.gif

Todel, kad turedamas mergina kirkino ir Virdzinija. Mergina pramesyta per borta. Kada Virdzinijos eile ateis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugpjūčio 2015 - 12:49
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 11, 12:44)
Bijau, kad dar negreit pelnysiu tokį kieno nors pasitikėjimą, kad man asmeniškai istorijas pasakotųsi  ax.gif

Bite cia man pasakojo ir burbanciai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet as nesigylinsiu i ta istorija, net tikrai buvo "kazkas", deja negaliu pasakoti, zmogus man i A.Z. pasakojosi


Jadzė eisi i "Dragunus"? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 11 rugpjūčio 2015 - 12:51
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 11, 12:48)
Virdzinija? unsure.gif  g.gif
kapiec prageriau atminti doh.gif , nepamenu tokio, jausmu bangos buvo ir dar viena, bet ne Virdzinija tikrai, neee tos tai ten kaip reta pagerintos buvo, Bites seselis nepanasi i jas schmoll.gif

Ne ne ..cia as apie tekstu autore..Violetisimo lygtais..man kazkaip0 ji vaidenasi kaip Virdzinija biggrin.gif
Atsakyti