Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 12:13)
O as galiu pasakyti, kad jei dar neapsizenyje, o jis jai sako - jei nori - skirkis, man ts pats..arba -  biski pasigydyti tau laikas ir pan...
Kiek suprantu jis isvazineja net menesiams, ne tik savaitems, tai nemanau, kad nera jis apturejes tarnybiniu romanu.

Ova va va vsa..dabar atsiminiau. Violeta, tu rasei, kAD JIS PRIES TAVE TUREJO RIMTA PANELE. kAIP JIE ISSISKYRE,. KODEL?
Papildyta:

Uuuuuuuuu...ateityje meiluzis nusimato....

Nu burbanti, paskaityk ka ji raso? ji pati sau priestarauja, blaskosi metosi, tu galvoji isspresime jos problemas? tuo labiau jos vyro akyse neregejusios ir negirdejusios.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 11, 12:13)
Ot tai prikibote lotuliukas.gif Ji ką? Koks sekso fabrikėlis? O jei ji nenori? Turi aukotis, kad tas facebooke nesėdėtų ar kaip? g.gif

O tai cia galima klausti klausimus, kuriuos jus patvirtinate ir padedate dideli stampa su uzrasu 'leoistina'? Gal jus nesakykite ko man klausti ir aws jums nesakysiu , kaip toli jums eiti.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 13:15)
O tai cia galima klausti klausimus, kuriuos jus  patvirtinate ir padedate dideli stampa su uzrasu 'leoistina'? Gal jus nesakykite ko man klausti  ir aws jums nesakysiu , kaip toli jums eiti.

Čia galima iš viso nieko neklausti.
Ir ne vien dėl sekso pas žmones būna problemos, nemaniau, kad tokia protingoji to nežino cool.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 08 11, 13:13)
O as galiu pasakyti, kad jei dar neapsizenyje, o jis jai sako - jei nori - skirkis, man ts pats..arba -  biski pasigydyti tau laikas ir pan...
Kiek suprantu jis isvazineja net menesiams, ne tik savaitems, tai nemanau, kad nera jis apturejes tarnybiniu romanu.

Ova va va vsa..dabar atsiminiau. Violeta, tu rasei, kAD JIS PRIES TAVE TUREJO RIMTA PANELE. kAIP JIE ISSISKYRE,. KODEL?
Papildyta:

Uuuuuuuuu...ateityje meiluzis nusimato....

Daugiau nei mėnesiui buvo išvykęs porą kartų ir tai buvo į karo zonos šalus, kur jie griežtai net iš stovyklos neišleidžiami. Trumpesnės komandiruotės vyko laukuose miškuose, kur nėra ryšio, stogo ir miegodavo po žvaigždėmis. Todėl tarnybinį romaną atmetu.

Turėjo, pats sakė rimtą, bet aš to rimtumu nelaikau. Nieko ten rinto, ateities planų nebuvo. Nekalbam mes apje ex išvis, jis tik yra sakęs, kad jo nevertino panos, įskaudindavo. Kiek tiesos tame aš nežinau.
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 11, 12:14)
Nu burbanti, paskaityk ka ji raso? ji pati sau priestarauja, blaskosi metosi, tu galvoji isspresime jos problemas? tuo labiau jos vyro akyse neregejusios ir negirdejusios.

Nu tai...kaip cia nesuprasi..suprantama. As noriu prastimuliuoti jos uzsleptas nuojautas, kad dar daugiau jai klausimu kiltu .O kuo daugiau klausimu, tuo daugiau atsakymu. Ir juos galima sudestyti i teigiamas ir neigiamas kruveles..o tada jau pasverti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 11, 13:13)
Ot tai prikibote lotuliukas.gif Ji ką? Koks sekso fabrikėlis? O jei ji nenori? Turi aukotis, kad tas facebooke nesėdėtų ar kaip? g.gif


Seksas yra burbančios arkliukas, jos žmogiškųjų tyrinėjimų alfa ir omega, praktiškai, jos firminis ženklas. Ji, kaip ta lakštingala, negali nečiulbėti ta tema.
Jei burbanti nustotų kalbėti apie seksą, pamanyčiau, kad kažkas jos accountą užgrobė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 11, 12:16)
Čia galima iš viso nieko neklausti.
Ir ne vien dėl sekso pas žmones būna problemos, nemaniau, kad tokia protingoji to nežino cool.gif

tai tu gali klausti pas ja ar ji daznai lopo jo kojines. As tikrai nepriestarauju biggrin.gif
Tu klausk savo klausimus, as savo. Ar turi jai klausimu, ar tik pasimajacinti cia mums pries akis uzejo noras? biggrin.gif
Atsakyti
Gal ir nusišnekėsiu, bet pakalusiu...
truputį įlindau į jūsų senesnes temas, tai matau, jog mezgėte pažintį su azerbaidžaniečiu futbolininku, o po to guodėtės draugo nekomunikabilumu/storžieviškumu, bendraujant su aplinkiniais. Čia apie kurį iš šių dviejų kalbate?
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2015 08 11, 12:18)
Seksas yra burbančios arkliukas, jos žmogiškųjų tyrinėjimų alfa ir omega, praktiškai, jos firminis ženklas. Ji, kaip ta lakštingala, negali nečiulbėti ta tema.
Jei burbanti nustotų kalbėti apie seksą, pamanyčiau, kad kažkas jos accountą užgrobė biggrin.gif

Liaudis turi atpazinti savo didvyrius biggrin.gif biggrin.gif

Nu kaip apie tai nepagalvosi. Jei , kaip ji sako ,jis su kazkuo greiciausiai flirtuoja, tai del ko flirtuoja? Del to, kad jauciasi pilnai patenkintas flirto (ir kai ko kitko) kiekiu namie?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugpjūčio 2015 - 12:23
Bitės šešėli kodėl tu kaip musė apsirengusi? unsure.gif
aš net pasimetu tavo avatarą pamačius, prie kitokio buvao pripratus unsure.gif unsure.gif

Burbanti, koks flirtas, jis gi sake, su petru is misko susirasineja, man tai kitkas biski uzkabino-tie klubai, jis vienas ten eina kaip suprantu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 11 rugpjūčio 2015 - 12:25
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 11, 12:22)
Gal ir nusišnekėsiu, bet pakalusiu...
truputį įlindau į jūsų senesnes temas, tai matau, jog mezgėte pažintį su azerbaidžaniečiu futbolininku, o po to guodėtės draugo nekomunikabilumu/storžieviškumu, bendraujant su aplinkiniais. Čia apie kurį iš šių dviejų kalbate?

kaaaaaaaa??????????????????

Nu aciu...dabar ji pabegs greiciau, nei atsakys i tavo klausima...
Papildyta:
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 11, 12:23)
Bitės šešėli kodėl tu kaip musė apsirengusi? unsure.gif
aš net pasimetu tavo avatarą pamačius, prie kitokio buvao pripratus unsure.gif  unsure.gif

Burbanti, koks flirtas, jis gi sake, su petru is misko susirasineja, man tai kitkas biski uzkabino-tie klubai, jis vienas ten eina kaip suprantu? g.gif

Ji nujaucia, o moters nuojauta, pati zinai, kad retai kada paveda.

Sakai jis laksto po klubus be jos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugpjūčio 2015 - 12:29
QUOTE(xxkamane @ 2015 08 11, 13:23)
Bitės šešėli kodėl tu kaip musė apsirengusi? unsure.gif
aš net pasimetu tavo avatarą pamačius, prie kitokio buvao pripratus unsure.gif  unsure.gif



Iš tikrųjų geras klausimas, į kurį racionaliai atsakyti būtų sunku biggrin.gif
Kažkaip užmačiau paveiksliuką ir pagalvojau, kad prie nick'o visai tinka rolleyes.gif
Atsakyti