Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

aciu!

Batai - meile is pirmo zvilgsnio,tik ..buvo ta sagtis, aukstai, sidabrines spalvos, baisiai atrode, viska gadino, tai paemiau ir uzlakavau juodu laku biggrin.gif Dabar atrodo visiskai isbaigta. Senatvinis marazmas - pradejau lakuoti batus laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 08 spalio 2014 - 09:40
QUOTE(Vai2lka @ 2014 10 05, 09:13)

Idealu, kaip iš žurnalo kokio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Elli* @ 2014 10 08, 13:04)
Idealu, kaip iš žurnalo kokio wub.gif

tame ir beda,kad per daug idealu smile.gif
Atsakyti
Man irgi Liomi derinys lb patiko - orginalu, jauku , patogu wub.gif
Atsakyti
Liomi, labai geras! wub.gif Cape labia grazus wub.gif
Atsakyti
Liomi puikus derinys -poncas cia labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 10 07, 17:38)
Vai2lka  4u.gif
----

Ne glamurinis  biggrin.gif  Batai verstos odos, gerokai virs keliu, cape su kapisonu, kisenem, vilna, ruda spalva.

user posted image

user posted image

Labai labai super.....

Atsakyti
Liomi, nu koks man fainas paskutinis derinys, vis uzsuku pasiziuret! biggrin.gif Ir ta rankine taip puikiai isipaiso, nors kituose deriniuose man nelabai jinai patiko. Vienzo - tikrai super biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alaia: 13 spalio 2014 - 19:03
QUOTE(liomi @ 2014 10 07, 18:38)


patiko batai, iš kur jie? wub.gif
Atsakyti
O, labai aciu, malonu aciuks.gif

Batai - Me Too
Atsakyti
Aciu uz komentarus visoms ir kiekvienai 4u.gif
Buvau atostogose vacation4.gif , nespejau isitraukt i diskusijas, o dabar manau ir neverta smile.gif

Liomi, grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2014 09 30, 19:16)
Per paskutinę savaitę derinių temoje vos keli deriniai ir 10 lapų beprasmių ginčų ir santykių aiškinimosi. Visiškai nebematau prasmės tokią temą laikyti Stiliaus ir aprangos skyrelyje. Jei ir toliau šioje temoje vietoj derinių bus demonstruojamos tik asmeninės simpatijos ir antipatijos kitiems nariams, tema bus uždaryta.
Gero vakaro
moderatorė


As ir ta pati sakau. Ner i ka paziureti, ner is ko pasijuokti. O jei ir ideda, tai mygom isima...bailes. Mest jas lauk reikia su visam tokias, kurios isima nuotraukas savo deriniu.
Papildyta:
QUOTE(liomi @ 2014 10 07, 17:38)


Ne glamurinis  biggrin.gif  Batai verstos odos, gerokai virs keliu, cape su kapisonu, kisenem, vilna, ruda spalva.



Ko tokia be spalvos? I asfalta nori įsiblendinti? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(liomi @ 2014 10 08, 09:38)
aciu!

Batai - meile is pirmo zvilgsnio,tik ..buvo ta sagtis, aukstai, sidabrines spalvos, baisiai atrode, viska gadino, tai paemiau ir uzlakavau juodu laku  biggrin.gif Dabar atrodo visiskai isbaigta. Senatvinis marazmas - pradejau lakuoti batus laugh.gif

A ko cia juokies? Maladiec. As visada pataisau savo batus, jei man negrazios detales uzvarvolintos.
Atsakyti