Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

liomi, man patiko, ypač pončiukas, jaukus atrodo. Gal tik norėtųsi masyvesnės rankinės šiame deriny. O gal tiesiog mano bėda, kad niekaip nepriprantu prie mažesnių gabaritų rankinių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 10 07, 16:18)
Tai  nešiotina tik šilkas, vilna, ar kašmyras? Vasarą?O kur įvairūs mixai, viskozė, medvilnė, linas?




Margaretta,kaip gali prezidentienės,premjerienės, Anglijos hercogienės ir kitos "ypatingienės" nešioti paprastus audinius? Ar jau visai tu blink.gif ir dar ne tauriuosius metalus! Taigi mirtų iš gėdos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 10 07, 19:19)
Dekoju, merginos, aciu xxx friends.gif

Argija, nu, pucia  biggrin.gif  bet pasivelki kazka, as, cia, vilkiu juoda medvilnine glaustinuke, beto, si su sagom, man grazu jos, turiu dvi, patogu. Kazkas, kaip liemene - kai nera salciu, bet reikia megztuko.

Sygyta, kas pirmas?

brunette.gif terbu terba smile.gif
Atsakyti
Liomi,viskas puikiai wub.gif va čia ir rankinė labai tinka ir gražiai žiūrisi bigsmile.gif
Ieškau ir aš cape'o..labai labai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tylene: 07 spalio 2014 - 19:17
Vai2ulkos tikrai panasus i kelis anksciau matytus drinks_cheers.gif bet kad blogai atrodo tikrai nepasakyciau, plius graziai pateikta 4u.gif

O Liomi toks fainas, siltas, pamacius ir man norisi taip apsivilkti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 10 07, 18:38)

Labai dailu 4u.gif Patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 10 07, 18:38)
Batai verstos odos, gerokai virs keliu, cape su kapisonu, kisenem, vilna, ruda spalva.

Labai gražus viršus, spalva kokia thumbup.gif o kaip prie kaklo?
Atsakyti
aciu, uz pastebejimus aciuks.gif

QUOTE(Mosso @ 2014 10 07, 19:01)
Labai gražus viršus, spalva kokia  thumbup.gif o kaip prie kaklo?


dekui, Mosso, nieko prie kaklo, reikejo nufotografuot.. uzsisega kilputem, per visa ilgi, o virsuj mazas trikampis kapisonas, tai jis, kaip kalnierius, nukrenta nugaroje.

Tylene, sitas is Zaros, ne sio sezono, bet turi visi, tik, gal, kainos peraukstos, nes toks daiktas ne ziemai, nors ant palto ar odinukes irgi ziurisi thumbup.gif eik i SH biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 07 spalio 2014 - 21:07
Patiko man LIOMI derinukas.Cape ir batai gražuoliai.wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 10 07, 21:07)

Tylene, sitas is Zaros, ne sio sezono, bet turi visi, tik, gal, kainos peraukstos, nes toks daiktas ne ziemai, nors ant palto ar odinukes irgi ziurisi  thumbup.gif  eik i SH  biggrin.gif


oi ne, aš SH nieko nerandu, nemoku ieškoti..Aš asos nusižiūrėjus esu vieną, bet dydžio mano nėra, tai vis medžioju ax.gif
Atsakyti
Liomi, labai labai gražus! Batus nuo kojų numaučiau triniti.gif Ir rankinė šįkart ne tik įsipaišo, bet ir puikiai įsipaišo.
Atsakyti
Liomi, man taip pat patiko, jaukiai ir siltai jusu pnco atrodo, kad ir prapucia siektiek pro sonus biggrin.gif rankine ir man cia graziai atorod.
Atsakyti