Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

Tai nešiotina tik šilkas, vilna, ar kašmyras? Vasarą?O kur įvairūs mixai, viskozė, medvilnė, linas?
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 10 07, 17:18)
Tai  nešiotina tik šilkas, vilna, ar kašmyras? Vasarą?O kur įvairūs mixai, viskozė, medvilnė, linas?

Nu nelygis gi, kaip tu nesupranti. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 10 07, 17:18)
Tai  nešiotina tik šilkas, vilna, ar kašmyras? Vasarą?O kur įvairūs mixai, viskozė, medvilnė, linas?

Nesiotina, zinoma, bet deriniu is sintetiniu gaminiu glamuriniais vadinti - netikslu, tik tiek smile.gif
Vilna, silkas, kasmyras, oda - tik naturalus, geros brangios sudeties audiniai yra prabangos simbolis ( ir tai nebutinai) o sintetinio sijono ir gelzgaliniu apyrankiu deriniui tinkamesni kitokie zodziai - paprasta, kasdieniska ir t.t
Atsakyti
Pati nemėgstu sintetikos ir beveik nenešioju, bet mielai dėviu rūbus, kur virš 50 procentų vilnos, merino, ar kasmyro, šilko, siek tiek viskozes, truputis sintetikos, jie pakankamai praktiški yra, nors ir nepigūs.
Vai2lkos sijonas pilnai gali būti medvilnės/sintetikos mišinys, o palaidinė- šilko/viskozės/elastano mišinys...
Atsakyti
Aš tai pilnai suprantu, kodėl Vai2ulkai teko šiek tiek kritikos. Bent man elementariai iš žmogaus, kuris turi savo stiliaus blogą, sukiojasi mados pasaulyje - norisi kažko daugiau, kažko įdomesnio, kažkokio cinkelio. Nebūtini šilkai, kašmyrai ir prabangūs brandai - užtektų cinkelio. O dabar pastarieji deriniai visi kaip prieš tai buvę - gražūs, tvarkingi, bet tik tiek. Aš iki dabar atsimenu Vai2ulkos derinį prieš keletą metų, gal iš mados infekcijos ar kažkokio kito stiliaus renginio - toks baltas buvo bigsmile.gif šitie jos pastarieji tikrai atminty neišliks..
Atsakyti
Vai2lka 4u.gif
----

Ne glamurinis biggrin.gif Batai verstos odos, gerokai virs keliu, cape su kapisonu, kisenem, vilna, ruda spalva.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 07 spalio 2014 - 17:38
Liomi, labai įdomus ir mielas wub.gif
Atsakyti
Vai2lka, dailus. Gal ir matytas, gal ir sintetika, bet tikrai nėra labai prastai 4u.gif Žinoma, kaip iš blogerės, laukiama to "cinkelio", bet negi paprasčiau negalima? biggrin.gif
Beja giriu Jūsų blogą/ puslapį. Kokybiškai atrodo, neperkrautas, patogus, nuotraukos kokybiškos, gerai redaguotos 4u.gif


QUOTE(liomi @ 2014 10 07, 18:38)

Ne glamurinis  biggrin.gif  Batai verstos odos, gerokai virs keliu, cape su kapisonu, kisenem, vilna, ruda spalva.
<...>


Cape derinį suminkština, tokį mielą, jaukų padaro 4u.gif beja, kaip su praktiškumu, nepučia pro šonus? gal ir juokingai klausiu, bet pati niekad tokio apsiausto neturėjus.. biggrin.gif
Atsakyti
liomi puikiai.
o poncho pas mane pirkiniu liste nr 2 smile.gif
Atsakyti
Liomi, wow wow wow wub.gif labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
liomi, jaukiai bigsmile.gif tik rankine man nelabai smile.gif
Atsakyti
Dekoju, merginos, aciu xxx friends.gif

Argija, nu, pucia biggrin.gif bet pasivelki kazka, as, cia, vilkiu juoda medvilnine glaustinuke, beto, si su sagom, man grazu jos, turiu dvi, patogu. Kazkas, kaip liemene - kai nera salciu, bet reikia megztuko.

Sygyta, kas pirmas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 07 spalio 2014 - 18:23