Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

Sygyta Vai2lka laabai grazu wub.gif

Atsakyti
Tiek Sygyta, tiek Vai2lka - abi 10 balu thumbup.gif Nors man sygytos stilius labiau prie sirdies, bet Vai2lka, nepaneigsi, tikra ledi, geraja prasme 4u.gif
Atsakyti
VAI2ULKA,graži suknelė,paltas,rankinė.Ir pati labai graži esi.Bet batai man schmoll.gif peržiūrėjau nuotraukas 4u.gif tai taip negražiai jie sukrenta g.gif žodžiu,boots'ai nekažką blush-anim-cl.gif

SYGYTA,labai gražiai atrodei wub.gif labai labai labai wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2015 01 08, 13:39)
Mano  smile.gif



Gražu. Palto modelis labai patiko.
Man tie apsmukę batai netrukdo. Na, čia gi ne pėdkelnės - jei pėdkelnės taip susigarankščiavusios būtų, tai aišku, kad ne.

Žo, tikiu, kad spoksančių į tave buvo marios mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mergelikes 4u.gif

QUOTE(*Anila* @ 2015 01 08, 14:43)
VAI2ULKA,graži suknelė,paltas,rankinė.Ir pati labai graži esi.Bet batai man schmoll.gif peržiūrėjau nuotraukas 4u.gif tai taip negražiai jie sukrenta g.gif žodžiu,boots'ai nekažką blush-anim-cl.gif


Aciu Anila 4u.gif Batai man paciai labai patinka wub.gif pas mane kojos plonos tai problema su ilgais batais bet situose gerai jauciuos, nors ir sukrenta kazkiek.
Beto pats batu pavadinimas yra slouch boots kas reiskia kad jie pakrite turi buti smile.gif

QUOTE(Perfect @ 2015 01 08, 14:50)
Žo, tikiu, kad spoksančių į tave buvo marios  mirksiukas.gif


Aciu Perfect 4u.gif Su vyru buvau biggrin.gif
Atsakyti
VAI2ULKA,dzin tas vyras biggrin.gif Garantija,kad vėpsančių į tave užteko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2015 01 08, 15:03)
VAI2ULKA,dzin tas vyras biggrin.gif Garantija,kad vėpsančių į tave užteko biggrin.gif

biggrin.gif
Beveik pritariu. Bet, ANILA, vyras ne dzin. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 08 sausio 2015 - 14:09
QUOTE(sygyta @ 2015 01 07, 23:50)


laaaabai thumbup.gif
reiktu gal kazka kuo greiciau is Jusu uzsisakyti, kol dar neisgarsejot ir kainos prieinamos biggrin.gif


QUOTE(Vai2lka @ 2015 01 08, 13:56)
Batai man paciai labai patinka wub.gif pas mane kojos plonos tai problema su ilgais batais bet situose gerai jauciuos, nors ir sukrenta kazkiek.


Batai superiniai thumbup.gif drinks_cheers.gif ir visas derinys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2015 01 08, 13:10)
Sygyta Vai2lka laabai grazu  wub.gif


drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2015 01 08, 15:08)
biggrin.gif
Beveik pritariu. Bet, ANILA, vyras ne dzin.  mirksiukas.gif

Turiu omeny,kad jeigu vyras šalia,tai nereiškia,kad į gražią moterį niekas nežiūrės.Tai nemaišo,kitiems seiles varvinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 08 sausio 2015 - 14:25
Sygyta, Vai2lka, labai labai gražu 4u.gif Taip gražu, kad net nepatingejau pakomentuoti biggrin.gif
Atsakyti
Vaidulka, grazu grazu grazu!!! Nerealiai patiko! Ir tie baciokai man lb graziai krenta! wub.gif
Atsakyti