Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

QUOTE(Avah @ 2015 01 03, 00:50)
Mano naujametinis derinukas smile.gif

Suknelė turbūt graži, bet nesimato modelio, pats margumas ir šviesumas labai mielas 4u.gif To kolje nesidėčiau, nes jis paskęsta suknelės spalvose. Batai patys iš savęs man negražūs blush2.gif Apie kojines negaliu nieko parašyti, nes jų nematau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mosso: 03 sausio 2015 - 19:02
Avah derinys nepatiko,nes kartu daiktai nedera...
Atsakyti
Pasirodysiu truputi mirksiukas.gif

Kaledos, laukinio nebuvo, nes buvom namuose.
user posted image

I parduotuves lekiau. Batai buvo nuvalyti po to kai nusifotkinau doh.gif blush2.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
Agniukee, būtų įdomu pamatyti, koks buvo laukinis derinys. Kažkaip po paltais man sunku sukišti pončo.
Atsakyti
Toks ir buvo laukinis derinys, nes is namu i masina, is masinos i pardes, pardese buvo ziauriai karsta, tai poncha teko nusivilkt.
Atsakyti
agniukee,man abu mieli...ypač sijonas ir pončas....( o batus reikia valyti parėjus ). :;
Atsakyti
Agniuke, abu gražūs biggrin.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif

Mrs. Patranka- reikia cool.gif
Atsakyti
***Avah,nemačiau,kaip ant pačios derinukas atrodo.Tai nuomonės neturiu.

***Agniukees,sijonas ir pončas wub.gif
Kalėdinis derinukas labai mielas wub.gif Gražiai atrodei.
O antrojo,man batai nepatiko schmoll.gif Visą vaizdą gadina.Ne vien dėl to,kad nevalyti biggrin.gif bet šiaip ne mano skonio blush-anim-cl.gif

***Isella,mielai atrodei 4u.gif suknelė man irgi faina thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 05 sausio 2015 - 04:00
Avah nematau jau smile.gif
Agniukee Kaledinis smagus, labai grazus Tedzio sijonukas wub.gif
Su poncu nepatiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 12 24, 11:18)
Liada_32, Zuvixxe dekui  4u.gif

Margaretta, galima graziai apsirengt ir su betkokia figura ir pinigine 4u.gif
Jaukiu Jum Kuciu ir linksmu Kaledu madistes  4u.gif
Tikiuos uzderes daugiau derinuku 2015-ais  smile.gif

Labai atsiprašau už off-topic, bet užkabino mintis 4u.gif Galima gražiai apsirengti... bet pvz aš turiu pomėgį pasvajoti ir padūsauti, žiūrint į Elie Saab kūrinius. Jo drabužiai - mano akimis, absoliutūs šedevrai, taip norėtųsi tokių grožių savo spintoje turėti (ne vien tų ištaigingų vakarinių suknelių, bet labiau ready-to-wear drabužių), tačiau žinant, kokie lietuviški atlyginimai, puošimasis tokiais rūbais - tik neįgyvendinama, rožinė svajonė. Taip kad svarbi ta piniginė, oi kaip svarbi unsure.gif
Atsakyti
Nereikia jokios storos piniginės ateodyti gražiai,stilingai ir TVARKINGAI...

PATIKĖK,turiu kelis labai turtingus žmones,o skonio nulis...atrodo gražiai pasakius,pobaisiai..
Atsakyti