Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

Siandien buvo seimos diena...rankines nera nes dvi padauzos isikibusios :)lauke pukine ilga juoda striuke
user posted image

VISAS SU PRAEJUSIOMIS SVENTEMIS 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isella: 02 sausio 2015 - 21:13
QUOTE(Isella @ 2015 01 02, 20:01)
Siandien buvo seimos diena...rankines nera nes dvi padauzos isikibusios :)lauke pukine ilga juoda striuke
[url=http://

VISAS SU PRAEJUSIOMIS SVENTEMIS  4u.gif

Fainute suknyte wub.gif sali galbut kitoki deciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueMoggy @ 2015 01 02, 23:37)
Fainute suknyte  wub.gif sali galbut kitoki deciau  4u.gif

sali ir as norejau kito, bet kadangi lauke visa diena praleidom reikejo silto...nes vejas saltokas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Isella @ 2015 01 02, 20:47)
sali ir as norejau kito, bet kadangi lauke visa diena praleidom reikejo silto...nes vejas saltokas  blush2.gif

O is kur suknyte? bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Mano naujametinis derinukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 03 sausio 2015 - 18:49
Batai labai nepatiko. Bet jūsų deriny jų ir nesimato. Koljė jau pabodęs.
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2015 01 03, 08:26)
Batai labai nepatiko. Bet jūsų deriny jų ir nesimato. Koljė jau pabodęs.



Aciu uz komentara wink.gif Todel ir ikeliau foto atskirai, nes kitoje nesimato batu wink.gif Kodel pabodes kolje, ryskios spalvos kaip tik pagyvina kiekviena apranga smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sviesi,vasarine su suknele su juodom pedkelnem visiskai nesiziuri,batai taip pat nude turetu buti.
Atsakyti
Kazkaip neturiu nuomones. papuosalas susilieja su suknele, gal gerai, bet tokios kojines ir batai..nu nelimpa man...geriau butu ilgi batai, kad ir juodi..
Atsakyti
man patiko suknyte 4u.gif ,del pedkelniu sutinku- noretusi kitokiu ...
Atsakyti
Suknelė nėra vasarinė smile.gif Pirkta iš rudeninės kolekcijos ir storos medžiagos smile.gif Sutinku, kad spalvos vasariškos,bet taip norisi šviesiau kai taip tamsu aplink. Ačiū už nuomones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isella @ 2015 01 02, 21:01)
Siandien buvo seimos diena...rankines nera nes dvi padauzos isikibusios :)lauke pukine ilga juoda striuke
user posted image

VISAS SU PRAEJUSIOMIS SVENTEMIS  4u.gif



QUOTE(Isella @ 2015 01 02, 21:47)
sali ir as norejau kito, bet kadangi lauke visa diena praleidom reikejo silto...nes vejas saltokas  blush2.gif


O man kaip tik spalviškai labai gražu. To šalikėlio visai nekeisčiau schmoll.gif smile.gif

- Su šventėm!
Atsakyti