Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

Patranka, patiko paskutinis, toks atsipūtęs thumbup.gif nors aš iš tų, kur labiau patiktų natūralus kailis, bet suprantama, kad ne viską galime turėti smile.gif

Vai2ulkos irgi labai gražus thumbup.gif tik Hamiltonas čia tikrai prastokai atrodo, nors šiaip aš nei prieš šį, nei prieš kitus MK modelius nieko prieš neturiu, patinka man jų terbos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2014 12 22, 17:59)
margarett vel ****** slapsto

Patrankos vidinis gerai . tik dzinsai nepatiko, jau kazkada anksciau..

O man jie tokie geri..patogūs wub.gif kas retai man papuola su džinsu ax.gif
Dėkui... 4u.gif

QUOTE(Girl. @ 2014 12 22, 18:00)
Patranka, patiko paskutinis, toks atsipūtęs thumbup.gif nors aš iš tų, kur labiau patiktų natūralus kailis, bet suprantama, kad ne viską galime turėti smile.gif

Vai2ulkos irgi labai gražus thumbup.gif tik Hamiltonas čia tikrai prastokai atrodo, nors šiaip aš nei prieš šį, nei prieš kitus MK modelius nieko prieš neturiu, patinka man jų terbos smile.gif

...ačiū wub.gif ...po teisybe,.yra ir to tikro kailio...bet ne visada jį gali dėvėti blush2.gif ax.gif o ir kartais nėra noro,nes patogiau (kas man LAAABAI aktualu) nešioti PRASTOS KOKYBĖS audinius kaip ALE auksą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs. Patranka: 22 gruodžio 2014 - 19:50
Patrankos labai zavingas paskutinis wub.gif

Vai2lkos, rankine man ne blush2.gif
Atsakyti
Vai2ulka,kaip gražu wub.gif Tašiokas man irgi nelabai.Bet ai!Gražu vistiek.

Patrankos irgi gerulis thumbup.gif Lauko variantas tobulas slampinėjimui thumbup.gif

Gražuolės abi smile.gif
Atsakyti
Vai2lka, wub.gif wub.gif swoon.gif koks grožis!!! nerealiai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 12 22, 18:32)
Patranka be liemenes patiko, toks easy derinukas ir marskinukai islinde super  smile.gif
Ir dar prie plauku pagyru prisidesiu  smile.gif

O cia mano savaitgalinis:
user posted image user posted image


Ossom! 4u.gif thumbup.gif

Sijonukas gal iš Zaros?

Man tie nėriniuočiai labai patinka, bet niekaip nesugalvočiau kaip taip harmoningai jį prie ko nors priderinti wink.gif
Atsakyti
Aciu damos 4u.gif
Isbrokijot mano rankine, gera ji, tik gal tikrai, kai paziuri foto, forma praradus, bo nieks netelpa spintoj tai susilamde ji tarp visu smutkiu rolleyes.gif
Nu bet vistiek aciu visom ir kiekvienai 4u.gif

Dewofsoul cia ne sijonukas, o suknute, is riverisland smile.gif
Atsakyti
Jop, jei originali, tai tikrai nekaip atrodo. Laikykit prikimšus vidų maišelyje ir karts nuo karto pamaitinkit tepalu wink.gif
Atsakyti
Vai2lka,nuostabiai! Nu ir sugebėjimas pas jus,mergičkos,rengtis,aš taip nesugebu, belieka tik žavėtis 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Vaidulka, kaip grazu! wub.gif wub.gif wub.gif tie islendantys nerinukai tokie subtiliai seksualus wub.gif nuostabiai!
Atsakyti
QUOTE(Liada_32 @ 2014 12 23, 15:13)
Vai2lka,nuostabiai! Nu ir sugebėjimas pas jus,mergičkos,rengtis,aš taip nesugebu, belieka tik žavėtis 4u.gif  wub.gif


Pirmiausiai reikia figūrą manekenės turėt, toliau pinigų geriems rūbams, o toliau dar ir skonį.Vat jei nors vieno komponento trūksta- šūds gaunasi.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marga retta @ 2014 12 23, 17:49)
Pirmiausiai reikia figūrą manekenės turėt, toliau pinigų geriems rūbams, o toliau dar ir skonį.Vat  jei nors vieno komponento trūksta- šūds gaunasi.. lotuliukas.gif

Jei apie nėrinius,tai jie saikingai ant visų atrodo...antra,pinigas ne pagrindas,nes tai econominė klasė šiuo atvėju...va o jei uoslės nėra ant suvokimo,tada bėda biggrin.gif
Atsakyti