Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

Mrs. Patranka, puiku, stilinga dama esate ir kas labiausiai patinka, kad labai įdomaii derinate ne tik klasikinį 4u.gif
pilkas odinis sijonas - super.
Atsakyti
Kiek graziu ir idomiu derinuku thumbup.gif
Sakyciau man labiausiai is visu patiko paskutinis, patiko ilgiai, aukstakulniai bateliai wub.gif

Grazus, jaunatviski derinukai ir su sporbaciais thumbup.gif pilkas sijonas idomus, grazus melyni bateliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 17, 11:01)
Mrs. Patranka, puiku, stilinga dama esate ir kas labiausiai patinka, kad labai įdomaii derinate ne tik klasikinį 4u.gif
pilkas odinis sijonas - super.


Ačiū 4u.gif
Jis ne odinis,ten medžiaga mirksiukas.gif
QUOTE(Pasaka @ 2014 12 17, 11:05)
Kiek graziu ir idomiu derinuku  thumbup.gif
Sakyciau man labiausiai is visu patiko paskutinis, patiko ilgiai, aukstakulniai bateliai  wub.gif

Grazus, jaunatviski derinukai ir su sporbaciais  thumbup.gif pilkas sijonas idomus, grazus melyni bateliai  4u.gif

Dėkui ir tau 4u.gif ...sijonas labai įdomus,nugaroje užtrauktukas "rėkia"apie save..labai ir jis man mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2014 12 17, 12:30)
Jis ne odinis,ten medžiaga mirksiukas.gif


nuo to jis neprarado savo žavesio, tikrai išskirtinis, priminė burberry anų metų kolekcijų sijonus. puikus.
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 17, 11:32)
nuo to jis neprarado savo žavesio, tikrai išskirtinis, priminė burberry anų metų kolekcijų sijonus. puikus.

BCBG Maxazria mirksiukas.gif
Atsakyti
Jopapa,PATRANKA! bigsmile.gif
Ledonešis tu! nail.gif
Man patinka!Įkvėpi.Liuks.Dažniau netingėk ateit čia smile.gif
Puiku.
Atsakyti
mrs. Patranka, aciu uz pamaloninta aki smile.gif Tik butu gerai, kad dazniau tai darytumete smile.gif
Atsakyti
Patranka, o jums labai tinka akiniai smile.gif
Ir "moteriškas" stilius (tamsi suknutė su pilku kardiganu)


Jūsų gražios treniruotos rankos, puiki krūtinė, pilvuko anei pėdsakų - bet kai dėvite aptemptus sijonukus - šiek tiek akcentuojasi tai, kad pečių juosta truputį platesnė nei užpakaliukas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 17 gruodžio 2014 - 14:16
Patranka patiko derinukas su geleta suknele ant dzinsu.
Paskutinis derinukas irgi dailus
Zvinelinis sijonas gerulis

vat pirmo derinuko rankine niocen ... ir ta cigarete zavesio neprideda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2014 12 17, 14:10)
Patranka patiko derinukas su geleta suknele ant dzinsu.
Paskutinis derinukas irgi dailus
Zvinelinis sijonas gerulis

vat pirmo derinuko rankine niocen ... ir ta cigarete zavesio neprideda biggrin.gif


Mano mintis paraset bigsmile.gif biggrin.gif drinks_cheers.gif

Patrankai komplimentai 4u.gif
Atsakyti
Anila..pasistengsiu ax.gif ..dėkui.
Sistina 4u.gif
Urartu...na toks jau tas petis mano(rankos genuose kaltė biggrin.gif ) biggrin.gif ...dėkui...(akinys bus dažniau kai pasidarysiu naujus mirksiukas.gif )o kas liečia aptenpmptus sijonukus,jie reti mano kasdienybėje...o ir jei būna,tai šiuo atvėju kalta berankovė bliuzelė mirksiukas.gif
Sygyta...kad toks tik griekas būtų ta cigaretė gyvenime smile.gif ,ačiū.
Mimsy,dėkoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs. Patranka: 17 gruodžio 2014 - 14:54
Man labiausiai juoda suknele patiko smile.gif,tik ilgis jos nelabai,kojos grazios,reikia ju daugiau atidengti biggrin.gif
Atsakyti