Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

QUOTE(liomi @ 2014 12 16, 16:08)
Mus ikvepia skirtingi dalykai. Kazkas tiki pasakom, kazkas niekuo. Taip ir turi buti. Visos savaip zavios, o jei dar pasidazom hihihi.gif

Aciu, merginos, dekui, siunciu karma atgal, geru nauju ateinanciu!  000059.gif  santa2.gif  newyear.gif

Na kad tu tikrai kaip elfas atrodai newyear.gif 4u.gif
Suknute labai daili, turbut dziaugiasi dukros, kad gal ir jos gales kada panesioti sukneles wub.gif
Atsakyti
Patranka, poncho nuostabus, ypatingai spalva. wub.gif
Sijonas batai super, palaidines rankoves gan placios, bet tik del to kad as per liesa tokioms. Tau tinka. smile.gif
zodziu labai patiko smile.gif
Atsakyti
Liomi, man labai patiko spalvos, patiko visi rankdarbiai, tik kažkaip prie megzto viršaus suknute noretusi, kad medziagine būtų...šiaip, žavu. thumbup.gif

Patranka, tikra elegancija, patiko viskas, apart batelių spalvos.
Nepatiko foto kokybė, kur nesimato, nei koks ponco, nei koks sijonas, tik bendra atrodymo tendencija..o skaistalu tikrai gal daugoka...
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 12 16, 19:43)
Liomi, man labai patiko spalvos, patiko visi rankdarbiai, tik kažkaip prie megzto viršaus  suknute noretusi, kad medziagine būtų...šiaip, žavu. thumbup.gif

Patranka, tikra elegancija, patiko viskas, apart batelių spalvos.
Nepatiko foto kokybė, kur nesimato, nei koks ponco, nei koks sijonas, tik bendra atrodymo  tendencija..o skaistalu  tikrai gal daugoka...

lotuliukas.gif ...kaip gali patikti,jei tokios prastos foto ir nieko nesimato doh.gif mirksiukas.gif bigsmile.gif
Jei rimtai,atsiprašau,pas mane pirmas kartas taip,fotografuota buvo ne dėjimui į SM mirksiukas.gif
Skaistalų buvo kiek reikėjo mirksiukas.gif
O dar dėl batelių...juodi atkrenta,balti ir biggrin.gif ...na gal raudoni spailianosiai,bet aš tokių neturiu,ir iš visų turimų tiko šie labiausiai,nes planas dar buvo po vakarienės šokti klube mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2014 12 16, 22:31)
lotuliukas.gif ...kaip gali patikti,jei tokios prastos foto ir nieko nesimato

Todėl, kad aš nekeliu problemų, kai nesimato medziagos printo, sudeties, tikslių detalių ir siūlių.Gražu ir tiek.
Bet, kad komentuoti patį rūbą smulkiai, foto prastos.Aš už tai, kad būtų kuo daugiau derinių, bet kokios kokybės foto, galiu komentuoti smulkiai, galiu paviršutiniškai, bendrą vaizdą,
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 12 16, 20:39)
Todėl, kad aš nekeliu problemų, kai nesimato medziagos printo, sudeties, tikslių detalių ir siūlių.Gražu ir tiek.
Bet, kad komentuoti patį rūbą smulkiai, foto prastos.Aš už tai, kad būtų kuo daugiau derinių, bet kokios kokybės foto, galiu komentuoti smulkiai, galiu paviršutiniškai, bendrą vaizdą,

lotuliukas.gif ...dėkui kad komentuoji 4u.gif ...o dėl kėlimo problemos,juk pati ne kiaunė esi,supranti,kad visi skirtingi tuo klausimu... bigsmile.gif mirksiukas.gif (ir ta kokybė tik d.d. kad pas visas tokia būtų) rolleyes.gif 4u.gif
Dar kartas dėkui komentavusioms,ir toms kur per kampą spoksojo 4u.gif
Atsakyti
Patrankos cape liuks.
Batus keisciau i nude klasikinius.
Laukiniame derinyje man tik nlb patinka sijono ir capes ilgiai arba vienas, arba kitas galetu buti ilgesnis, arba trumpesnis.

Palaidine faina
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2014 12 16, 22:38)
Patrankos cape liuks.
Batus keisciau i nude klasikinius.
Laukiniame derinyje man tik nlb patinka sijono ir capes ilgiai arba vienas, arba kitas galetu buti ilgesnis, arba trumpesnis.

Palaidine faina

Dėkui...o kas tie klasikiniai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2014 12 17, 00:39)
Dėkui...o kas tie klasikiniai? g.gif

na sorry paskubomis susakiau. Tavieji irgi klasikiniai.
man noretusi cia kazko tokio

http://m.johnlewis.c..._68#page_loaded
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2014 12 16, 23:58)
na sorry paskubomis susakiau. Tavieji irgi klasikiniai.
man noretusi cia kazko tokio

http://m.johnlewis.c..._68#page_loaded

Yra ir tokie,tik monėjau,kad reikėjo labai parogių,oa šie man nelabai patogūs mirksiukas.gif
Dėkui dar kartą mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Mrs. Patranka, bateliai šį kartą konfiskuotini bigsmile.gif wub.gif . Labai graži forma ir labai Jums (ar Tau) tinka. Grakšti kojytė atrodo. Ir šiaip labai mielas šis derinukas. Visko nei per mažai, nei per daug thumbup.gif Prašom dažniau pasirodyt. smile.gif Gal tik tašiuko kito norėtūs, bet ir tai turbūt tik todėl, kad nelabai įžiūriu aš jo dorai. Anoji delninukė čia irgi kuo puikiausiai tiktų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 17 gruodžio 2014 - 10:53
QUOTE(baltė @ 2014 12 17, 09:47)
Mrs. Patranka, bateliai šį kartą konfiskuotini bigsmile.gif  wub.gif . Labai graži forma ir labai Jums (ar Tau) tinka. Grakšti kojytė atrodo. Ir šiaip labai mielas šis derinukas. Visko nei per mažai, nei per daug thumbup.gif Prašom dažniau pasirodyt.  smile.gif Gal tik tašiuko kito norėtūs, bet ir tai turbūt tik todėl, kad nelabai įžiūriu aš jo dorai. Anoji delninukė čia irgi kuo puikiausiai tiktų 4u.gif

Dėkui 4u.gif
Su pasirodymu dažniau..tinginys kažkoks biggrin.gif
Tiek tų rankinių,delninių,batelių,kad nesinori tikrai prisirišti prie vienos,o ir reikalo nėra...imi kas tuo momentu pagal nuotaiką,ir galimybes mirksiukas.gif
Einu įmesiu kelis,padraskymui mirksiukas.gif biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
...plius drobinis krepšys,vienas ar kitas mirksiukas.gif
Papildyta:
Suknelė tamsiai żalia smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

Uch kokį darbą padariau..pavargau biggrin.gif


Papildyta:
Naujesnis smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Viskas gana šiai dienai biggrin.gif
Atsakyti