Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

QUOTE(liomi @ 2014 12 16, 00:27)
Kojines - neleistina klaida, renkantis palto ir delnines derini, iseigini, ziemini, visai ne jaunikle bunant. Ponco grazuolis, bet neistempi - prasti/netinkami aksesuarai ir bateliai pagadina.
Marskiniai, jauciu, superglamzus, nuotraukoje viena rankove isduoda, todel nusirengus sunkuji ponco, vaizdas turetu but nekazka, gal, klystu.

Zodziu... cia tik apie drabuzius, jei jau del "atrodziau liux", tai - moliniai zandai pjaunasi su baltom rankom, taip, kad nebesvarbu nei tie rubai...

4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Liomi deriny patiko viskas, isskyrus pirstinaites, sikart laikinu ir rankine. Mrs. grazu tik poncas ir sijonas.
Atsakyti
Liomi, abi suknutės ne mano skonio, bet labiau patiko pirmoji, tik norėtūs tuos karoliukus nuo rankovių nuimti... Bet kartu jie ir kažką tokio priduoda (gal palieku ir juos smile.gif ) Čia tik dėl mano polinkio į super-minimalizmą doh.gif wink.gif O šiaip pritariu daugumai, kad ir ką apsirengus esi labai savita, nesusipykus su stiliumi thumbup.gif Be to, ir darbšti, išradinga. Viena man aišku, kad į tavo derinukus reikia ilgėliau dirstelėti. 4u.gif

Mrs. P, patiko viskas pas Jus, tik ne viską reikėtų sudėt į vieną derinuką, sijonas ir batukai patinka, bet ne kartu. Pončas labai elegantiškas. Kas nepatiko, tai papuošalai... na lyg prie tokio sunkesnio derinuko ir jų norėtūs masyvesnių, įdomesnių... Delninė - fainutė, prie visko deranti thumbup.gif
Atsakyti
Mrs Patranka, ponco grazumas wub.gif man tai viskas puikiai, gal tik apyrankes nesideciau smile.gif
Atsakyti
Patiko liomi derinukas, visi megzti rubai, batai, zodziu labai mielas derinukas wub.gif

Mrs.Patranka irgi liux, tikra lady thumbup.gif pati kaip smilgele smile.gif

Merginos nesipykite, nera del ko, susitaikykite ant svenciu 4u.gif
Abi labai grazios, stilingos, tikros fashionistos thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaka: 16 gruodžio 2014 - 11:56
Mrs. Patranka, pončo - nuostabus, tikrai, ir labai jums tinka. matant vaizdą po juo, likčiau visą vakarą su pončo smile.gif 4u.gif
bateliams - labai taip, tik ne šitoj kapeloj.
Atsakyti
Patranka, labai labai gražu! Štai dėl tokių outfitų, manau, neliūdėsiu ir po 10 metų, o tai dabar man tokia moteriška elegancija dar prie veido nelimpa smile.gif
Atsakyti
Patranka,žavinga! Man tik apyrankė nelabai,kaip kažkas sakė...
Liomi,būtų labai gražu, jei būtų mažiau rankdarbių rolleyes.gif bet tuo pačiu ir respektas už sugebėjimą tuos rankdarbius sukurti 4u.gif

Atsakyti
Dėkui pastebėjusioms smile.gif
liomi,mano veidas užkliuvo...man užkliuvo iš anų derinių tavo susenę,sugrubę rankos,bet čia tik abavaločka wink.gif koks man skirtumas ištiesų smile.gif
Dėl nuogų kojų tai išvis neverta diskusijos biggrin.gif
Papuošalai pakankamai stambūs,nes derinys nėra iš saves sunkus smile.gif
O jau batelių ar kito apavo čia aš išvis nematau,net galvot nenoriu smile.gif
Pončas su dideliu ačiū visoms wink.gif
Atsakyti
LIOMI,nelabai man.Pirštinės ištiesų pats blogiausias dalykas visam derinį.Suknelė daili,pončas irgi,bet kartu jie,jau man per daug...bet pagarba tavo rankdarbiams.Šaunuolė x
Gerai pati save sulyginai su Kalėdiniu žaisliuku beroc biggrin.gif tai taikliai biggrin.gif
Beje batai gražūs.

MRS.,man gražu.Viskas tvarkinga,moteriška ir elegantiška.Pradedant plaukais ir baigiant batais.Bateliai tinka thumbup.gif O kokie tada turėtu būti,jeigu jie netinkami g.gif pončas liuks.Žodž man patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 16 gruodžio 2014 - 15:35
Mus ikvepia skirtingi dalykai. Kazkas tiki pasakom, kazkas niekuo. Taip ir turi buti. Visos savaip zavios, o jei dar pasidazom hihihi.gif

Aciu, merginos, dekui, siunciu karma atgal, geru nauju ateinanciu! 000059.gif santa2.gif newyear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 16 gruodžio 2014 - 16:16
QUOTE(*Anila* @ 2014 12 16, 15:33)
O kokie tada turėtu būti,jeigu jie netinkami g.gif

Man pvz. daugiau galbūt spalva jų nelabai šiam deriny. O be išorinių drabužių, jau visai neblogai jie atrodo. Dėl svorio/apimties, kaip čia išsireiškus, turėjau omeny parodytą visumą su ponču smile.gif Žinoma, visada esu už eksperimentus, ypač jei žmogus žino, kodėl taip pasirinko smile.gif 4u.gif
Atsakyti