Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

liomi, bendras vaizdas labai patiko thumbup.gif ir pirmąkart istorijoje patiko tavo priderinta rankinė blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Elle, aciu, pasistumejau ir as hihihi.gif
Atsakyti
Liomi, man sikart tik lupdaziai patiko biggrin.gif
Suknute nerta, silta ir trumpom rankovem man ne, ta pirstine skyleta labai ne, gal tik capas vertas demesio, bet kitam deriny smile.gif
nu ir dar batukai geri keik iziuriu, bet iziuriu nedaug smile.gif
Atsakyti
Vai2lka, aciu 4u.gif hi.gif Suknele megzta, medvilnine, ne silta
Atsakyti
Liomi Liomi Liomi biggrin.gif
Tavo deriniai tikrai ne eiliniai. Tikrai tikiuosi, jog viena diena is taves kazkas isaugs thumbup.gif

Siam deriny man perdaug rankdarbiu blush2.gif keisciau nertas pirstines i odines raudonas biker.
Ir dar- kalneriuka padaryciau ciut ciut stambesni... tokio pat dydzio tik stangresni
O siltos sukneles trumpomis rankovemis man labai patinka, ypac tokiu, UK oru... kai nenori prisirengti, bet faina, kai silta 4u.gif

ho ho ho newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2014 12 15, 17:23)
Liomi Liomi Liomi biggrin.gif
Tavo deriniai tikrai ne eiliniai. Tikrai tikiuosi, jog viena diena is taves kazkas isaugs thumbup.gif




megzta berete laugh.gif

Sygyta, aciu xxx

Man patinka uzsudyti, dar pedkelnes megztas buciau apsitraukus, bet neturejau, atrodyciau, kaip megztas Kaledu zaisliukas eglutei biggrin.gif
Pernai, su panom ejau visa odine, kailine, siemet megzta, zaliuju dziaugsmas hihihi.gif
Kalnieriuka nzn net kaip padaryti tokio dydzio stangresni, pasakyk 4u.gif sitas nulenktas, toks storas buvo, kad prisiuvau, nes garbanavosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 15 gruodžio 2014 - 21:05
Suknelė švelniai tarent pobaisė...laukinis 50/50
Papildyta:
Šį savaitgalį irgi nešiau oončą...bet kur ten su šitu tavo...atrodžiau liux...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2014 12 15, 22:43)
Suknelė švelniai tarent pobaisė...laukinis 50/50
Papildyta:
Šį savaitgalį irgi nešiau oončą...bet kur ten su šitu tavo...atrodžiau liux...

tai prasome ant podiumo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2014 12 15, 20:46)
tai prasome ant podiumo cool.gif

Man pakvietimo nereikia,nors iš mandagumo pasakysiu tau dėkui mirksiukas.gif
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2014 12 15, 19:43)
Suknelė švelniai tarent pobaisė...laukinis 50/50
Papildyta:
Šį savaitgalį irgi nešiau oončą...bet kur ten su šitu tavo...atrodžiau liux...


laugh.gif
----

ei, gi dar tu kampelyje esi, nu tai - aciu uz palto kriminala, tai buvo mano geriausias teskimas i zanda, i abu netgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 12 15, 21:05)
laugh.gif 
----

ei, gi dar tu kampelyje esi, nu tai - aciu uz palto kriminala, tai buvo mano geriausias teskimas i zanda, i abu netgi  thumbup.gif

Prašau?! g.gif
Atsakyti
Kojines - neleistina klaida, renkantis palto ir delnines derini, iseigini, ziemini, visai ne jaunikle bunant. Ponco grazuolis, bet neistempi - prasti/netinkami aksesuarai ir bateliai pagadina.
Marskiniai, jauciu, superglamzus, nuotraukoje viena rankove isduoda, todel nusirengus sunkuji ponco, vaizdas turetu but nekazka, gal, klystu.

Zodziu... cia tik apie drabuzius, jei jau del "atrodziau liux", tai - moliniai zandai pjaunasi su baltom rankom, taip, kad nebesvarbu nei tie rubai...

4u.gif

Atsakyti